Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w sobotę podczas małych porządków w szafie znalazłem camela z woda gdzieś z przed hmmm pół roku :-F troche było juz obcej cywilizacji :) woda po wylaniu wyglądala na niezbyt klarowną :P sposób czyszczenia: 1l wody 3 łyżki ryżu, troche kwasku cytrynowego. zakręcamy, machamy, telepiemy, wylewamy, płuczemy szorujemy szczotka do czyszczenia camelbaków i czyściutki. po zalaniu świezą wodą można było z niego pic bez problemu :) ( nie, nie dostałem sraczki, nie rzygałem, nie miałem nudnosci, bólu głowy i wiatrów radioaktywnych)

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

To jeden z tych elementów na którym nie ma sensu oszczędzać. Widziałem różne twory w użyciu i zawsze kończyło się na drugim zakupie: Camelbak i Source (i inne jego wcielenia typu Deuter), Platypus. Po prostu szkoda kasy na chińszczyznę bardziej niż przy innych elementach oporządzenia.

Link to post
Share on other sites

Eeeee po co?

 

Zamiast kupować chińskiego camela za kilkadziesiąt złotych, który i tak cieknie na złączeniu rurki z workiem i do tego ustnik za kolejne 40, lepiej kupić nowy oryginalny Camelbak który pojawia się regularnie na allegro za stówkę.

 

Oj Laos, Laos... ;)

Link to post
Share on other sites

Można strzelać z chińskiej repliki wykonanej z gównianego plastiku pozbawionego jakichkolwiek atestów, po umyciu rąk nic nie grozi ;-)

 

Można pić wodę z chińskiego camela wykonanego z gównianego plastiku pozbawionego jakichkolwiek atestów. Umycie rąk nie pomoże, będzie sraczka :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy worek camelbak typu omega 3l będzie pasował do pokrowca camelbaka thermobaka 3l (wiem, że otwór thermobaku ma mniejszą średnice niż omega ale to zawsze można przerobić...), chodzi mi generalnie o to czy omega wejdzie w pokrowiec thermobaka tak by można było zamknąć napy?

Link to post
Share on other sites

Ja mam oryginalny, 3l camelbak, z cordury, po 2 latach wyglada jak nowy. Thermobak wiec temperaturke trzyma jak należy ;-) Wytrzymały jest bo zaliczyłem glebe i przygniotłem go całym sobą po czym sturlałem się z górki, wystarczyło oskrobać go z błota i można było lecieć dalej :uśmiech: Ma swoje szelki ale można je schować w pokrowiec i zostaje "torebka", na upartego da się podczepić do kamizelki, ogólnie dobry sprzęt :-P

Link to post
Share on other sites

Ja mam oryginalny, 3l camelbak, z cordury, po 2 latach wyglada jak nowy. Thermobak wiec temperaturke trzyma jak należy ;-) Wytrzymały jest bo zaliczyłem glebe i przygniotłem go całym sobą po czym sturlałem się z górki, wystarczyło oskrobać go z błota i można było lecieć dalej :uśmiech: Ma swoje szelki ale można je schować w pokrowiec i zostaje "torebka", na upartego da się podczepić do kamizelki, ogólnie dobry sprzęt :-P

 

 

Ja też mam taki! Mogę potwierdzić słowa przedmówcy!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...