Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mister, przede wszystkim ta kopia z Allegro NIE MA bukłaka.

Poza tym pamiętaj o jednym - kopia kosztuje 400 PLN, czyli 220 PLN mniej niż oryginał. Tyle, że oryginalny wkład Omega 3L kosztuje 95 PLN.

Teraz odpowiedz sobie na pytanie - czy warto płacić 400PLN za kopię o niewiadomej jakości bez systemu hydracyjnego, skoro za oryginał z Omegą płacisz 620PLN?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Naprawdę polecam, a wręcz RADZĘ kupić TriZip'a od Camelbaka. Sam kręciłem się wokół różnych Helikonów, chinoli (miałem małą wiedzę, teraz jest trochę lepiej w tym temacie) , aż w końcu postanowiłem dozbierać do czegoś markowego. Serio, plecak jest świetny, cena na początku przeraża, ale już po rozpakowaniu paczki rozumiemy w co włożyliśmy kasę, "kupę" kasy. Ostatnio udało mi się spakować do środka rozłożonego SCARa H i PC Eagla z ładownicami. Myślałem, że wszystkie zamki strzelą, ale jednak dało radę. Nie wiem czy chińczyk przetrwałby coś takiego.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz. Jak camel z wodą zareaguje na obecne warunki, znaczy mróz. Wiadomo, woda gdy zamarza zwiększa objętość, jednak czy na tyle aby pękł pęcherz/wężyk/zawór/inne elementy? Względnie, zakładając przebywanie cały dzień (ok. 8-10h) na mrozie z camelem w plecaku (będzie tam jeszcze kilka szpargałów) jest możliwość aby zawartość zamarzła?

Jeśli ma to znaczenie sprawa tyczy się bukłaka Source.

Link to post
Share on other sites

1. wdmuchuje sie wode przez rurke do srodka przez co w ustniku ani rurce woda nie zamarza.

2. po camelu zazwyczaj moze przejechac samochod bez pekniecia wiec objetośc zamarznietej wody mu nie zaszkodzi

3. są specjalne pokrowce termiczne ktore izoluja wode przed warunkami atmosferycznymi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...