Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

Siemka , chciałbym was przestrzec przed sklepem airsoftxtreme , zamówiłem AK tactical 47 oraz 2 pary okularków http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-44...al-JG512MG.html

 

na przesyłkę czekam już 2 tydzień , w sumie po 5 dniach napisali ze wysłali , ale to z taką łaską zrobili , i od tego czasu zero kontaktu ...

 

co mam zrobić ??? :twisted: :strach:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WIELKIE DZIĘKI

 

Zamowilem w airsoftxtreme.pl. AK47 CM.028. w cenie jakiej nie oferuje żaden sklep,

dodatkowy plus to darmowa przesyłka przy wpłacie na konto niezależnie od kwoty zakupu !! FAJNIE

 

Wszystko bardzo dobrze! expresowa przesyłka !!

 

Kontakt bardzo dobry!

 

Polecam ten SKLEP!

OBY TAK DALEJ!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

21ego maja zamówiłem sprzęt, 23ego napisali że paczka wysłana. Tydzień później paczki wciąż nie ma. Wyczerpałem wszelkie możliwości kontaktu (poza pojechaniem do Warszawy). Cisza. Nawet nie można wyjaśnić sprawy. Czy oni w ogóle żyją??

Link to post
Share on other sites

ludzie, posluchajcie, jak zamawiacie jakas replike, to ZAWSZE wybierajcie opcje platnosci ZA POBRANIEM, bo wtedy oni nie maja juz kasy wplaconej i szybko wysylaja bo chca szybko kase dostac. ja zamowilem pistolet i kolega tez, w ten sam dzien w tym samym sklepie, ja wybralem "za pobraniem" a on z gory przelewem, ja dostalem po 2 dniach, a on po 3 tygodniach.....

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie mogę zmienić posta, więc napisze.

Miła obsługa, telefonicznie potwierdzali wysyłkę, faktura zaznaczona przy zamówieniu - faktura dostarczona. wielki + dla sklepu ! (i dla kuriera też ;) Miły facet spokojnie można było przy nim otworzyć paczke)

Link to post
Share on other sites

A u mnie ciekawa sprawa. Wypełniłem blankiet przelewu danymi z wiadomości zwrotnej, a w bankowej kasie mnie informują, że numer rachunku odbiorcy nie należy do osoby uwzględnionej w wiadomości lecz do niejakiej Pani Moniki (miejscowości nie pamiętam). Napisałem maila do sklepu. Zobaczymy co odpowiedzą.

 

Moja sytuacja się wyjaśniła: błąd w systemie banku. Mimo to przelew doszedł. Błyskawiczna odpowiedź i wysyłka. Czekam na paczkę.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe, też zamówiłem, zrobiłem przelew i cisza...

 

PS: Chociaż tyle, że dzień po przelewie dostałem automatycznie wysyłaną wiadomość o przyjęciu przelewu i wysłaniu paczki, ale na maile po tej sytuacji chyba mogę sobie tylko pomarzyć. Kiedy jeszcze nie zrobiłem przelewu odpowiedź w dosłownie 5 minut. Cuda Panie, cuda!

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie mam dużego prawa się jeszcze burzyć bo miałem przypadki kuriera, który docierał po tygodniu, a ten jedzie dopiero od 11 (piątek) więc co do dostarczenia nie mam puki co zastrzeżeń. Jednak wątpliwości są do do kontaku.

 

Kurier dotarł, paczke podał, sprawdziłem z zewnątrz: OK. Otwieram w domu a tam zonk! Same kulki! Nie ma gumki HU. Ja ich tam dojde...

 

A ja przepraszam! Gumka była przyklejona (najprawdopodobniej, chyba, że cud się zdarzył:D, do koperty).

 

Produkt spełnia moje wymagania w 100%. Ogólnie duży plus dla skelpu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

przedwczoraj kupiłem replkę kałacha CM.028 odrazu wykonałem przelew z Mbanku...wczoraj rano ok 9 został zaksięgowany..paczka została wysłana ok godz 14....dzisiaj o 11 zadzwonił kurier...paczka szła nie całe 24h! polecam sklep jak najbardziej...kontakt tez jest świetny..odp. na wszystkie moje maile! polecam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

WIELKI + dla Airsoftxtreme. Zdecydowanie najlepszy sklep na Mazowszu.. Moja historia zamówień oscyluje gdzieś w granicach 3500 złotych i ani razu mnie nie zawiedli a paczka była jak za każdym razem do 48h od momentu złożenia zamówienia.. Tak trzymać Panowie

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ciekawe, że te wszystkie wielkie plusy to od osób które zarejestrowały się w przeciągu ostatnich 2 miesięcy i mają po 1-2 posty.

 

Ode mnie wielki minus. Zapłaciłem za towar przelewem i czekam tydzień pomimo informacji o dostępności towaru i zasięgowaniu wpłaty. Zalecam wielką ostrożność w zakupach w tym sklepie.

Edited by Larsen
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poświęciłem się (przez "fajną" stronę) i pojechałem na miejsce.

Sklep miał więcej pilotów do TV niż replik ASG.

Tego co chciałem wziąć (a co było dostępne na www) oczywiście nie było...

Oceny nie wystawiam, bo w sumie nic nie zamówiłem... bo nie było ... :strach:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zwracam wszystkim uwagę na nieprofesjonalną i nieuczciwą obsługę sklepu Airsoftxtreme. A konkretniej: Wysłałem maskę na wymianę (po wcześniejszym uzgodnieniu), za którą miałem otrzymać inną, droższą, pozbawioną wad obecnych w poprzedniej. Do tej pory (od początku sierpnia) nie otrzymałem ani nowej maski ani jakiejkolwiek informacji. Stara maska również przepadła. Wielokrotne próby skontaktowania się z właścicielem sklepu nie dały rezultatów, mimo iż wiem że moje polecone listy były odbierane. Na dodatek wcześniej okłamali mnie że nie otrzymali żadnej paczki z maską na wymianą (mam potwierdzenie z poczty że paczke odebrał sam właściciel). Kontakt telefoniczny też jest zerowy. Tak więc z całego serca odradzam korzystanie z tego sklepu.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam, ja niestety też nie polecam tego sklepu, ogromny minus, specjalnie dają "promocje", że jeżeli wyślesz kasę przelewem, to przesyłka gratis... Zamówiłem magazynek do g36c i 4000 kulek... czekam już 3 tyg. i w sumie nie wiem co mam robić... zgłosić to na policję? Może jakieś rady?

Link to post
Share on other sites

Witam,

tydzień temu kupiłem w tym sklepie replikę za około 200 zł, wybrałem opcję przedpłaty na konto, zapłaciłem dostałem potwierdzenie, że dostali pieniądze i od tego czasu kontakt się urwał. Nie odbierają telefonów a paczka jeszcze nie przyszła.

Ktoś może wie coś o tej firmie ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...