Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam. Jest bardzo dobre. GB jak w CM.048. Wygląd ok. Troszkę zabawy z lakierobejcą i papierem ściernym daje bardzo fajny efekt - replika dobrze strzela, nawet bardzo dobrze jak dla mnie no i wygląda też ok. Jest prawie cała ze stali i ma zatrzask kolby ze stali, a nie jak DBOYS z gównolitu. Polecam replikę z czystym sercem.

BTW. Kilka postów w temacie CM.048 jest odnośnie AKS-74UN.

Link to post
Share on other sites

O tym co jest ze stali a co nie można przeczytać na stronie krakmanów.

Ja do swojej repliki (cm.045) wstawiłem preckę systemy 363mm, gumkę systemy a wystającą część lufy zakryłem tłumikiem Silesii 150x40. Moim zdaniem taki upgrade jest konieczny w tej replice. Nie podzielam entuzjazmu swojego przedmówcy co do stockowych osiągów repliki. Faktem jest jednak że warto ją kupić i trochę zainwestować...

Link to post
Share on other sites

Tak, wypuściło, ale najpopularniejsza jest wersja stalowo-znalowa. Ja mam gumę systemy, ale lufę stockową. No i wywaliłem tą znalową tulejek z tłoka. Sprężyna zaczęła pracować normalnie i od razu jest lepiej. @Szczupe: Ja mam założony tłumik Silesi, ale u mnie tłumi zamiast zakrywać. Jak dla mnie to najlepsza suczka z 2 klasy replik (ale każdy chwali co ma - podświadomie :). Choć to będzie można powiedzieć po 50 000 kulek - o ile dotrwa.

Polecam jeszcze kable zmienić - duży efekt daje ich zmiana.

Edited by jakubskate
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie chcesz tłumika to raczej 290 bo lufa wew. dochodzi praktycznie do wylotu tłumika płomienia. Ja mam precke 363mm ale zakrytą tłumikiem 150x40 i przy takiej konfiguracji celność jest bdb. Za to w stocku lepiej nie mówić. 290 to chyba tylko do pomieszczeń.

Link to post
Share on other sites

nie zwróciłem uwagi może zamiast się czepiać takich błędów byś odpowiedział na moje pytanie.. miało być AKS74 CM.040C sama nazwa producenta powinna Ci podpowiedzieć o jaką broń mi chodzi.

 

No Panowie zależy mi na celnej broni która będzie się dobrze sprawować w lesie bo do budynku i tak nie będę jej używał ze względu na moc więc jeśli AKS74U ma być mało celny to kupie CM.040C.. w AKS74U podoba mi się jego wielkość więc łatwo by się z nim biegało.. czekam na waszą radę.. przypomnę tylko, że nie interesuje mnie aks74u z lufą ponad 300mm z tłumikiem żeby to zakryć precke.

Edited by SlayerASG
Link to post
Share on other sites

Moja replika przy takiej konfiguracji jak pisałem wyżej jest bardzo skuteczna w lesie...

 

A wygląda tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b54a1e7c4c5dceb9.html

 

Tłumik jest najtańszym z Silesi i kosztował ok. 60zł więc różnica w cenie nie jest oszałamiająca no ale skoro Ciebie takie rozwiązanie nie interesuje to musisz się chyba zdecydować... Większa celność -> większe gabaryty -> mniejsza poręczność... Arbo rybka albo pipka :mrgreen:

Edited by szczupe
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...