Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

Dzięki za odpowiedź,

Na szczęście znalazłem już na komisie interesującą mnie część. :icon_smile:

Trochę mnie jednak dziwi, że akurat ta część jest tak trudna do dostania i że nikt jej nie sprowadza. W końcu aksu nie jest małopopularnym modelem :icon_razz:

Pozdrawiam,

Edited by BMP_Mad_Max
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Następna sprawa. Czy są RISy do AKSU? Gdzie je dorwać. Ewentualnie czy np do czarnego łoża plastikowego z cm. 45 można dokleić rączke magpull AFG i będzie sie to trzymało na stałe?

CO kropelka sklei, sklei...

A tak serio to gdzies widzialem front z risem na stałe :)

Link to post
Share on other sites

Mam w mojej czasami dokładnie ten sam problem. Spróbuj dać selektor na semi, później czymś cienkim spróbować poruszać sprężyną suwadła tył/przód i spróbować otworzyć dekiel. W moim wypadku pomaga...

Edited by Gugagg
Link to post
Share on other sites

Tak, zdarza się to. U mnie zdarzały się dublety, ale nie strzelał na pusto.

 

Dublety wynikają prawdopodobnie z bezwładności zębatek/silnika, które rozpędzone nie zatrzymają się ot tak w miejscu, lecz naciągną sprężynę kolejny raz. Przyczyną strzelania na pusto jest najczęściej słaba sprężyna w magazynku, która nie nadąża podawać kulek (głównie hi-capy mają taki problem).

Link to post
Share on other sites

Podjadę do znajomego i przymierzam nanotechy od turnigy . Ogólnie u was tez na 11.1 czasami jest tak ze strzela raz seria raz pusto itp a raz tak ze wali i wali na auto jedna za 2 gą ?

Jak jedna za drugą leci to dobrze, jak by podawał dwie kulki przy jednym strzale to już nie dobrze, a przyczyna tego jest gumka HU.

Tak, zdarza się to. U mnie zdarzały się dublety, ale nie strzelał na pusto.

 

Dublety wynikają prawdopodobnie z bezwładności zębatek/silnika, które rozpędzone nie zatrzymają się ot tak w miejscu, lecz naciągną sprężynę kolejny raz. Przyczyną strzelania na pusto jest najczęściej słaba sprężyna w magazynku, która nie nadąża podawać kulek (głównie hi-capy mają taki problem).

Hi-capy jako magazynki to najmocniejsze magazynki w kwestii podawania kulek... W hi-capach nie ma sprężyny która podaje kulki, jest kolko które się kreci dzięki sprężynie spiralnej i zabiera kulki podając je do góry. W midach, lowach i realach masz sprężynki... Nawet na 11.1V i rofie w okolicy 24rps nigdy nie miałem problemu z kolejnym strzałem po spuszczeniu języka spustowego.
Link to post
Share on other sites

Nadal mam problem z bateria nie mogę żadnej dopasować ktoś zna jakieś konkrety ?

 

 

W czym masz chłopie problem ?

Nie wiesz jaka pasuje ?

 

Po prawej stronie poniżej masz opcje " Przeszukaj temat" wpisz np. bateria lub lipo lub batka , znajdziesz odpowiedzi co pasuje i jakie daje rofy.

A jak Ci mag nie podaje przy większym rofie to warto zamontować opóźniacz albo dorobisz albo wymiana zębatki tłokowej i dokupienie opóźniacza

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam potrzebuje pomocy w znalezieniu odpowiedniej precki do mojego cm.045 (niedawno wymieniłem gumkę na Systemę i fajnie było by to samo zrobic z lufą) przeszukałem wszystkie znane mi sklepy i jedynie w gunfire znalazłem jakąś systemę ale 390 z tego co kojarzę pewnie bedzie za długa chyba że da się ją jakoś zakryć ? Jestescie w stanie cos doradzic bo wyglada jak by jakas posucha była na rynku :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...