Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja osobiście nie mam thompsona ale mój kumpel ma i widziałem go w akcji zresztą pożyczył mi go na tydzień (po 8 maja możę coś będę wiedział) przy lekkich kulkach(to oczywiste) strasznie leci w góre, właśnie zamówiłem kulki (0,2 i 0,33) powiem co i jak z cięższymi. Jak muj kumpel stzrelał, to znosił z wiatrem ale głównie grał przeciwko mnie więć jego kulką się nie przypatrywałem. Wiem że dość ciężko się ładuje. Łdowanie jest na górze więc żeby naładowac musisz zmienić pozycje tzn. zmienić nie na taką w której możesz oddać stzrał. Do tego rączka od łądowania jest tak zrobiona że wbija sie w łąpe i musisz nosic rękawiczki. Z tym ładowaniem to może mojemu kumplowi sie taki trafił ale nie wiem. Przeźiernik (chyba tak sie to nazywa-ta rzecz między która widzisz muszke) jest strasznie kiepski, wręcz jakby tylko dla ozdoby(nie wiem może w realu też tak jest) i mojemu kledze się rozwalił (osobiście nie wiem co on musiał z tym robić) tak samo jedna część rączki do ładowania i "chwyt" do pasa który (ten chwyt) :roll: jest poprostu włożony nie przyklejony. Z tymi popsuciami to może nastraszyłem bo mój kumpel wogóle o to nie dba (wala mu się po pokoju itd) więć może nie jest tak źle

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Mam problem z tym thompsonem

Otoz wersja m1928 ma magazynek (beben) wyposazony w takie pokretlo do ladowania kulek do rpowadzinyc magazynka czy czegostam

Otoz czy jest mozliwosc "zresetowania" tego pokretla?Bo nie mam juz tam kulek a zakrecic dalej juz nie moge :(

Zauwazylem tez ze jak wystrzele kulke z gory magazynka to juz dalej kulki nie sa podawane - dopeiro jak oproce bron o 18- stopni da sie poprac nowy pocisk - zna ktos na to jakas rade?(P.S. Gun jest nowiutki)

Naprawde bardzo prosze o pomoc

Edit:

Razem z moim kumplem naprawilismy problem i przetestowalismy bron "jakies 2-3 h strzelania"

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Bardzo przepraszam za wyciaganie starego tematu.

Mam pytanie do wlasciecili thompsona.

Na jaka odleglosc mniej wiecej leca kulki 0.25 (po postach mozna dojsc do, ze te sa lepsze).

 

z gory THX

 

Post zmodyfikowany. Nie szukaj odpowiedzi - "co lepiej kupić", bo posty na ten temat mają dziwny zwyczaj znikania./dzikki

EDIT

dzieki dzikki i sorry za bledy mlodego wieku ;o

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mi po dwóch miechach w wersji m1928 poszła rączka do ładowania...

Ale dałem kumplowi do naprawy i podobno broń działa (nie sprawdziłem bo nie miałem keidy odebrać...)

Ogółem karabin całkiem niezły-tylko magazynek strasznie grzechocze...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć wszystkim. Ja mam Thompsona Military Version z Cyber Guna, używałem go na 3 wypadach. Na pierwszym mi sie zaciął - naleciało mi do niego piachu, a poza tym i tak sprężyne naciąga się ciężko, a rączka do ładowania wrzyna mi się w ręce (ale to pewnie ja leptyk jestem :P). Na drugim wupadzie miałem go już bez sprężyny, która cofa rączke do ładowania (teraz ładuje sie bez problemu). Na trzecim była jazda, (odbył sie dziś 18.02.2006 :D), ale jego osiągi były słabe ale to chyba dlatego, że wciąż używam kulek 0,12 :/. Poza tym kupiłem go bo lubie repliki z II wojny, choć 320zł to jednak troche za dużo, skoro mój qmpel kupił sobie już za niewiele ponad 400zł elktryczne MP5 które ma większy zasięg, colność i siłe (poczułem dziś na własnych plecach). Dla zapaleńców, którzy interesują się historią II wojny lubiących filmy typu "Szeregowiec Ryan" czy "Kompania Braci" to kupno tego guna to obowiązek i zew chwały.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...