Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamuflaż USSOCOM


Recommended Posts

Z najnowszych wieści - SOCOM przyjął piksele - czyli AOR (DIG) 1 i AOR (DIG) 2 jako oficjalne wzory kamuflażu. Część oporządzenia do tej pory produkowanego w Coyote Brown i Ranger Green również ma być zamawiana w tym kamuflażu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle siedzisz na forach i nie wiesz jak wyglądają DIGi? Nawet Szaszłyk kiedyś w Commando zdjęcia zamieszczał wersji pustynnej i sprzętu LBT w tym kamuflażu. Generalnie to coś co bardzo przypomina MARPATa, o nieco innym wybarwieniu w wersji "leśnej".

 

dig31.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Tyle siedzisz na forach i nie wiesz jak wyglądają DIGi? Nawet Szaszłyk kiedyś w Commando zdjęcia zamieszczał wersji pustynnej i sprzętu LBT w tym kamuflażu. Generalnie to coś co bardzo przypomina MARPATa, o nieco innym wybarwieniu w wersji "leśnej"

 

Nie wszystko jestem w stanie ogarnąć ;). W każdym razie dzięki....

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Guest Mati13k

Tyle siedzisz na forach i nie wiesz jak wyglądają DIGi? Nawet Szaszłyk kiedyś w Commando zdjęcia zamieszczał wersji pustynnej i sprzętu LBT w tym kamuflażu. Generalnie to coś co bardzo przypomina MARPATa, o nieco innym wybarwieniu w wersji "leśnej".

 

dig31.th.jpg

 

Mi to podchodzi pod rozjaśniony CADPAT. Każdy inaczej patrzy. :D Są jakieś zdjęcia z akcji w lesie? Chętnie bym zobaczył jak to się maskuje. Pozdrawiam imiennika. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Doprawdy? Gdzie Ty widzisz podobieństwo do Multicama? Spikselizowany MC wygląda zupełnie inaczej.

 

W kolorystyce(szczególnie ta zieleń), może źle się wyraziłem bo nie chodziło mi o zpixelowanego MC(taki mix marpat'a z MC)

Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo, Crye czy LBT się nawet nie przyznają, że robią w DIGach. Na ShotShow 2009 był na stoisku Eagle Industries manekin w sprzęcie EI i mundurze Beyond Clothing w AOR2/DIG3.

 

Munduru Crye w AOR1/DIG2 było widać na zdjęciu SEALs, na którym wystąpiła niezła mieszanka - FROG, HPFU Blackhawka i Crye.

Link to post
Share on other sites

A to nie jest przypadkiem tak, że po prostu na metce producenta jest napisane, że 100% poliester bo Beyond tatical szyje głównie odzież z syntetyków (W tym z poliestru) i wszył taką metkę jaką miał pod ręką do nietypowego zamówienia?

 

Po prostu na zdjęciach materiał wygląda na zwykłe NYCO Rip-Stop i dlatego to mi przyszło na myśl.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...