Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamuflaż USSOCOM


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takiego newsa jeszcze nie słyszałem, by Rosjanie używali chińskich kopii amerykańskiego umundurowania :D

Możliwe, że testują zastosowanie nowego kamuflażu. Później tylko "kopiuj-wklej".

 

Jeśli chodzi o produkcję AOR2 przez Helikon-Tex, to wysłałem do nich zapytanie. Odpowiedzieli mi, że jest za małe zainteresowanie, a detalicznych zleceń nie wykonują. Gdyby kilka lub kilka dziesiąt osób pytało by się o wprowadzenie AOR2 do produkcji, może by przemyśleli tą sprawę dobrze.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Generalnie nawet u rosyjskich specjalsów jest 'biednie', więc wszelkie chińskie kopie (ładownic/kamizelek/pierdół) to norma. Jeśli nawet u nas w JWK pojawiają się chińskie FASTy, to wiesz... ;) Zresztą, Helikon też się często u naszych wschodnich sąsiadów pojawiał (Helikon i jego chińskie alter-ego).

 

/EOT

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o produkcję AOR2 przez Helikon-Tex, to wysłałem do nich zapytanie. Odpowiedzieli mi, że jest za małe zainteresowanie, a detalicznych zleceń nie wykonują. Gdyby kilka lub kilka dziesiąt osób pytało by się o wprowadzenie AOR2 do produkcji, może by przemyśleli tą sprawę dobrze.

Raczej conajmniej kilkadziesiąt. Helikonowi nie opłaca się uruchamiać produkcji na zamówienia mniejsze niż te idące w setki - materiał, dodatki, itd.

Link to post
Share on other sites

Znajomy ze szkoły oficerskiej dostaje normalnie mundur z Helikon'a (dla mnie troszku dziwne, no ale).

 

Wiem, że im się nie opłaca. Jednak myślałem, że może takie zlecenia też mają, nie szkodzi zapytać :icon_smile:

Fajnie by było, gdyby Helikon na bierząco z "modą" wchodził, niż wdrażał jakieś produkty po jakimś długim czasie w cenach odpowiedników, które już dawno się pojawiły...

 

Zapytam się tak podtrzymując temat główny tego wątku. Miał ktoś do czynienia z AOR2 ??

Chodzi mi o właściwości kamuflujące głównie. Mundur ładny, żywa zieleń i ogólnie. Na zdjęciach też widać, że z zielenią ładnie się prezentuje i maskuje. Z kimś pisałem niedawno dosyć i stwierdził, że zielony A-TACS jest lepszy od AOR2.

 

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Edited by Miszcz120
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...