Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki CyberGun AEG EXPERT


Recommended Posts

Dziś nasza ekipa miała okazję przetestować powyższe kulki o wadze 0,25g. Cytując ze strony sklepu: "Precyzyjne kulki wykonane z tolerancją +/- 0.02 mm przeznaczone do karabinków elektrycznych, karabinków snajperskich oraz pistoletów na CO2 lub Green Gas."

 

Kulkami strzelało ok 8 osób, z replik gazowych (Glocki KSC, Sig TM, Colt SG i kilka innych) oraz z ok 10 AEGów (od MP5 PDW Galaxy, przez "chińskiego" Thompsona, eMka P&J, aż do eMki G&P czy Minimi).

 

Oceniając jednym słowem: TRAGEDIA.

 

Kulki zacinały się w magazynkach pistoletów i żadne zabiegi nie doprowadziły do poprawnego podawania kulek. Żaden z używanych pistoletów nie był w stanie poprawnie na nich działać.

AEGi były i ze stockowymi lufami, i z preckami. Kulki blokowały się w magazynkach, cięły w lufach, nawet przy "wyzerowanym" HU. Jako tako działały jedynie w 3 replikach: PDW Galaxy, Thompson i Minimi. Reszta replik albo nie była w stanie wystrzelić ani razu albo strzelała na 10-15m.

 

Zdecydowanie NIE polecam tych kulek!

Link to post
Share on other sites

Muszę się z tym zgodzić. Kupując moją pierwszą replikę w zeszłym tygodniu zamówiłem również te kulki. Kosztowały tyle co GG czy Madbulle a, że tamtych nie było to myślałem, że będzie dobrze. Nie było... Myślałem, że mam uszkodzoną replikę, ale jednak wyszło na to, że badziewne kulki bo na innych działa bez problemu ;)

Także również ich stanowczo nie polecam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...