Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta zima ;/

Moje ghillie jest na wiosne , lato więc już powoli zaczynam być widoczny :P

Co do pory zimowej to jednak mimo wszystko kombinezon chyba lepszy. Jak zrobisz ghillie z juty to sobie wyobraź jak przemoknięty będziesz po strzelance ..

Chociaż to tylko moje zdanie :P

Link to post
Share on other sites

Też właśnie jak to przemyślałem że juta + woda równa się 20 kg to sobie odpuściłem

 

Oleski

Zależy jakie ghilli chcesz ....

Jesienne

70% naturalna juta

30% brązu

Możesz też zrobić samą naturalna jutę

Wiosenne , Letnie

70% zieleni oliwki itp itd

20% brązu

10% naturalny kolor juty

I oczywiście wszystko zależy od terenu na którym się strzelasz ...

 

A splatasz albo każdy sznurek osobno albo tak jak napisałeś po 3-5 sznurków

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ktoś się orientuje z czego są zrobione siatki ekologiczne http://www.gartija.pl/artimages/torby_ekol...ne_fot5_610.jpg takie i ile kosztują, myśle że to jakiś poryplyren, ale dokładnie nie wiem. Potrzebuje ghillie tylko na wiosnę, lato więc teraz zaczynam robić i zastanawiam się czy by były dobre, nie zależy mi na niskiej przemakalności, nie mam zamiaru leżeć jak będzie padać.

Link to post
Share on other sites

Ktoś się orientuje z czego są zrobione siatki ekologiczne http://www.gartija.pl/artimages/torby_ekol...ne_fot5_610.jpg takie i ile kosztują, myśle że to jakiś poryplyren, ale dokładnie nie wiem. Potrzebuje ghillie tylko na wiosnę, lato więc teraz zaczynam robić i zastanawiam się czy by były dobre, nie zależy mi na niskiej przemakalności, nie mam zamiaru leżeć jak będzie padać.

 

Nie chcę Cie martwić, ale kolor jest chyba trochę nie w deseń. Chyba że będziesz się kamuflował na dachu tego :

 

IMGTy9gCS.jpg

 

;)

 

A niestety z większością tkanin syntetycznych jest problem z farbowaniem. Reguła jest taka że jeżeli nie chłonie wody, to i nie pochłonie barwnika.

 

nie mam zamiaru leżeć jak będzie padać.

 

A co masz zamiar w takim razie robić? Śpiewać operę czy grać w bierki? :poddanie:

 

Niemiecki gore kosztuje 100 - wkładasz pod ghille i jesteś suchy.

Link to post
Share on other sites

Pomysł na ghillie zimowe - jeżeli ktoś już go próbował niech powie czy "wypali". Myślałem nad siatką maskującą i naszytych na nią paskach np. prześcieradła, oczywiście całość rozczochrana (przez suszenie "do góry nogami"). Co tym myślicie?

 

ps. Teksty typu "zrób i zobacz" zachowajcie dla siebie, jeśli łaska.

Link to post
Share on other sites

Pomysł na ghillie zimowe - jeżeli ktoś już go próbował niech powie czy "wypali". Myślałem nad siatką maskującą i naszytych na nią paskach np. prześcieradła, oczywiście całość rozczochrana (przez suszenie "do góry nogami"). Co tym myślicie?

 

ps. Teksty typu "zrób i zobacz" zachowajcie dla siebie, jeśli łaska.

 

 

Mozesz troche rozwinac swoja wypowiedz ? Napisz jaki rodzaj siatki chcesz uzyc ?

 

Hmm nie wiem czy nie lepsze byloby uzycie calego przescieradla niz takich paskow choc to tez moze byc dobry pomysl ;-) Nie robilem jeszcze zimowego ghillie wiec bardzo nie moge doradzac ale widzialem fajnie zrobione i wiem ze nawet z calego przescierala.Jest z tym nawet mniej roboty bo nie trzeba nic ciac na paski. Mozna tez kupic fajne maskowanie zimowe :)

Edited by MATRIX195
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...