Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak się zapytam...

 

Co jest złego w skręconej jucie? Wg mnie są to same plusy:

+włożona trawa nie leży na ghillu tylko jest tymi lokami podnoszona (jeśli są utwardzone sprayem)

+lepiej rozbija kształt

+odstaje od munduru i wygląda jak naturalna trawa (nie z 20 cm ale z jakichś 3 m )

 

Więc nie wiem czemu narzekacie:P

Link to post
Share on other sites

To tak : kolory, w zasadzie ghilli sklada sie w 40 % z juty czy innego materialu a 60 % roslinnosci wiec mysle ze bedzie ok.

Co do pytania kaptur czy kapelusz, w 100 % kaptur a to dlatego ze jesli jest on duzy to rozmywa gorna czesc sylwetki czlowieka, sprawdzone i to nie w ghlilli. Kolega stana wieczorem 5 m ode mnie i zalozyl kaptor od smoka, oczywisicie mial pomalowana twarz, nie moglem rozroznic ksztaltow twarzy.

Dlatego : KAPTOR to najlepsze wyjscie przy ghlilli, oczywiscie moze ktos miec inne zdanie ja sie nie wtracam.

 

Pozdrawiam

 

( nie mam znakow POLSKICH, przepraszam za to pismo ;)

Link to post
Share on other sites

weź sobie zobacz to:

 

http://picasaweb.google.com/10281485495943...475631058724754

 

To co mam na głowie to kapelusz. Popatrz! Zlał się z ramionami:)

 

Kwestia wykonania... Następnym plusem kapelusza jest jego przewiewność dzięki której okulary tak nie parują. A to BARDZO ważna cecha. Wszystkie ghillaki jakie zrobiłem były robione na kapeluszu.

Link to post
Share on other sites

Powinna być dobra na bazę. Tylko nie przyszywaj jej za gęsto to wykorzystasz jej elastyczność do pakowania farszem ;)

 

Pozdrawiam

 

PS. Ja u siebie zamiast typowego ghillie zrobiłem sobie taką pelerynkę napakowaną farszem przywiązywaną sznurkami do munduru. Nie zdało egzaminu przez słabą siatkę która się po kilku tygodniach po prostu rozlazła. Ale samo działanie pelerynki z bagien było zadowalające

Edited by Grey Fox
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...