Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja używam tego Sizalu. Świetnie imituje gałązki po zafarbowaniu na brązowo. Farni esię skręca i przybiera krztałtów jak sucha gałązka. Próbowałem też zafarbowac na zielono ale nie dał osię rozczesać strasznie twarde włukna. Także jak chcesz to używaj ale tylko jako "gałązki"

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Już sprawdzony przeze mnie patent. Całe ghillie z tego zrobione miałem (chyba nawet jeszcze gdzieś się w piwnicy poniewiera, ale głowy nie dam). Z perspektywy czasu widzę, że to raczej chybiony pomysł. Plusy tego rozwiązania to: niska cena wykonania całości, 'czepliwość' wełny (wystarczy przeciągnąć ghillie po ściółce i mamy mnóstwo naturalnego kamo), dostępność materiałów. Nastaw się jednak na spożywanie dużych ilości wody, taki ubiorek działa jak gruba kołdra. Leżenie na słońcu z pewnością do miłych przeżyć nie należy. Z tego właśnie powodu przestałek używać tego ghillie, zrób już lepiej z juty albo rafii, dużo lepiej maskują, są lżejsze i nie działają jak piec w takim stopniu jak wełna.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że tu dużo piasnia a mało efektów.

 

"Znowu sam muszę wszystko robić"

 

Kolejny kapelutek + maskowanie na broń w akcji na koledze Gizbernie.

 

dsc06384sf7md6.th.jpg

 

 

Tym razem dodana do rafii i juta i "glony" i trawa z tworzywa sztucznego. Działa :)

 

Sorry, że zdjęcie nieregulaminowe chyba - ale po zmniejszeniu coś nie bardzo było widać szczegóły.

Zdecydowanie za duże, rób miniaturki , takie jak po poprwce. /Ghost/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

witam!!!

ja kupilem w sklepie dla rolnikow GS taki wlasnie sznurek za 28 zl calosc

http://www.allegro.pl/item107985120_dla_ko..._kot.html#photo

 

podzielilem go na 20 roznych ( na oko) czesci nawijajac na reke jak line zeglarska i elegancko bez problemow farbowalem w misce na rozne kolory

a i z cieciem szybkim na kawalki 15-20 cm nie ma problemu i szybko sie to robi (hurtowo, po przekatnej itd.), no ale to trzeba jeszcze myslec, oj przpraszam hehehheheh

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja jestem dopiero w początkowej fazie, czyli zbieraniu materiałów i mam pytanie nie zwiazane z jutą czy wogule "farszem" mianowice Skad wziasc Cordure lub czym ją zastąpić bo w w sklepach i hurtowniach z tkaninami albo nie ma albo nawet nie wiedzą co to takiego ??? :?

 

P.S Siatkę rybacka można dostac na giełdach i innych miescach gdzie sprzeaja "wszystko" (4 zł za 1m bierzący o szerokości 2m, oczka 2x2cm) mam nadzieję ze komus to pomoze

Link to post
Share on other sites
http://www.specshop.pl/product_info.php...866dcb472c

 

A co myślicie o tym camo ? Szukalem i nie znalazłem nigdzie opisu tego camo ^^ A zastanawiam sie nad kupnem jakiegos.

 

 

O ile się nie myle ktoś na allegro sprzedawał taką dokładnie "siatkę" za kasę taką że za tą cenę ze spechopu mógłbyś schować cały sój team i półciężarówkę ;)

 

Ale może się mylę i to było tylko podobne...

 

[ Dodano: Sro 20 Wrz' date=' 2006[/i'] ]

http://www.allegro.pl/item128543644_siatka...tr_biezacy.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...