Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...

Ja mialem z nimi ostatnio troszke inny problem. Kupiłem cylinder typ 2 chromowany ;) Mial byc nowka nie smigany, niestety okazalo sie ze cylinder jest porysowany oraz ma poważna wade na powloce w środku. Zadzwonilem przedstawilem sprawe, a po powrocie do domku wysłalem zdjęcia uszkodzen. Sprawa zwrotu gotowki załatwiona bardzo szybko :) a sam cylinder za propozycja sklepu zostal u mnie, szkoda ze nie nadaje sie do uzytku ;/

Wrażenia bardzo pozytywne i szczerze polecam ten sklep ;)

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem kiedyś magazynki u tego sprzedawcy. Niestety na 6 magazynków 2 były uszkodzone. Rozmowa przez telefon i rozwiązanie sprawy poprzez odesłanie ich i przysłanie nowych. Później okazało się, że przyszedł szkielet GB BOYIa. Kolejny raz odesłałem i otrzymałem zwrot gotówki. Oczywiście polecam. Rewelacyjny kontakt. Każdemu się zdarzy pomyłka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bardzo polecam ten sklep. Mają wiele ciekawych rzeczy do ASG w bardzo dobrych cenach. Ostatnia zamówiłem szkielet GB do łożysk 6 mm, przysłano mi do łożysk 7 mm. Sprawa reklamacji została rozpatrzona bardzo sprawnie, rozwiązano moje problemy bez uszczerbku dla moich finansów, wspaniały kontakt mailowy. Na pewno pozostanę stałym klientem tego sklepu. Dodam ponadto, że firma wystawia na allegro towar w cenie od 1 zł. Można "ustrzelić" rzeczy w cenie dużo niższej niż w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Korzystałem z tego sklepu osobiście (jest niedaleko ode mnie). Kupiłem Inga, który się zepsuł. Na razie czekam na naprawę gwarancyjną (?).

Jestem nowy w sofcie i mam dwie drobne w sumie uwagi: jeden z obsługujących (drugi jest ok), albo ma teraz jakiś kryzys albo nie znosi żywego klienta (byłem z kumplem, który ma takie samo wrażenie). Zero porad i odpowiedzi na pytania. Czułem się jak intruz za PRLu, który przerwał pani na poczcie pogaduszki z koleżankami.

Mam taki sklepik na Ursynowie i na Puławskiej - kiedy nie wejdę miły uśmiech, porada, niezależnie od tego czy dokonam zakupu czy nie - czuję się jak stały i dobry klient, a nie intruz tak jak w Capri (niestety miałem pecha i trafiałem za każdym razem w pierwszym rzucie na ponurego człowieka :P).

Panowie, klient nie tylko jest na allegro. Keep smilin' :)

 

Druga uwaga: są o 10-20% drożsi niż podobne sklepy w obrębie Warszawki. Może wynika to z lepszej jakości replik? Na razie trudno mi to ocenić.

Poza tym wszystko ok.

 

P.S. Polecam tego Inga - super zabawa :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

najpierw mail do sklepu o kompatybilność elementów, odpowiedź tego samego dnia wieczorem ( ok 22:30) złożyłem zamówienie, poczta polska prio pobranie zapisałem ze chcę fakturę. Mail że zamówienie przyjęte, numer zamówienia i takie tam :) czekam na maila ze wysłane. dostaje maila ze cos im powaliło sie i wyślą następnego dnia, spoko nie śpieszy mi sie tak bardzo, poczekam, przychodzi listonosz po 2 dniach z paką otwieram, wszystko jest, paragon ( godz wybicia też cos koło 22:30 - całą dobę ktoś tam pracuje ;) ? ) zamiast faktury... tel do sklepu, przeprosiny ze cos tam cos tam ze faktura coś tam centrala coś tam :) pytam sie czy odesłać paragon w celu wystawienia faktury, odrzekli ze nie nie trzeba, prosze skrobnąć maila do nas że chce pan FV. ok. nie mogłem odpalić skrzynki mailowej przez ostatni tydzień dzis sie udało, bach faktura jest bez przypomnienia sklepowi :)

wielki plus dla sklepu, czesci pasuja tak jak mówili.

 

ogólnie duży pozytyw, na pewno dokonam zakupów u nich jeszcze nie raz :)

Edited by seger
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Chyba tak, bo na gadu ktoś był tam o koło 24? Zapytałem, i udzielił mi odpowiedzi, obsługa klienta jest perfekcyjna jak dla mnie. wysyłka terminowa, nie będę się czepiał, ale zamiast silnika GE M42, który byl na foto dostalem silnik chaoli silver magnet, ale nie narzekam, bo mialem taki sam(P&J, ale to rebrand bez nalepki). Najbardziej przypadł mi do gustu szkielet v2 cymy, spust od m4 nie chodzi idealnie, ale w porównaniu do szkieletu boyi to normalnie super jakość. Cymka rządzi, jg też. Chińskie najlepsze, CA i inne się chowają.

Link to post
Share on other sites

Błyskawicznie i bezproblemowo.

 

Bez problemu połączyli zakupy z allegro i z oferty sklepowej w jedną wysyłkę. Kontakt znakomity ( nawet po 22 uzyskałem odpowiedź na moje pytania )

Zamówienie było w środę po 22. W czwartek rano otrzymałem potwierdzenie wysyłki.

W piątek przed południem miałem już paczuszkę u siebie.

 

Naprawdę solidna firma. Polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...