Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trzymając się terminologii pewnego portalu aukcyjnego; z mojej strony co najmniej "neutral". Niby zamówienie przyszło zgodne itd. ale, no właśnie:

- zamawiane produkty oznaczone jako "dostępne"

- 4 dni klejenia kitu, że "towar oczekuje na dosłanie z magazynu głównego i skompletowanie zamówienia", czyli co, dostępny ale niedostępny?

- po 4 dniach info ze sklepu, że paczka została nadana, podają nawet nr przesyłki, coby można było sprawdzić gdzie jest

- no to sprawdzamy i co? Ano nic, przez kolejne 5 dni, paczka ma status "

Paczka oczekuje u nadawcy na wysyłkę"

- potwierdzenie nadania paczki przychodzi dopiero po mojej meilowej interwencji

-na osłodę, w paczce znajduję drobny upominek...hmm od upominków ważniejsze dla mnie jest podejście do klienta. Jak ktoś nie ma "jaj", żeby przyznać się do błędu i zamiast tego brnie w małe kłamstewka to opinii o nim nie zmienią żadne upominki.

Raczej nie zaryzykuję już następnych zamówień.

Edited by FAHR
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Najpierw plusy: Pan Marcin sprawdził dopasowanie baterii, o którą pytałem do typu repliki o jaki zapytałem, oraz wykazał się cierpliwością przy odpowiadaniu na mailowe pytania początkującego. Paczka była kompletna i nadana szybko (paczkomat). Towar był Ok i znalazł się nawet gratis.

Teraz minus: w opisie ładowarki Powerbean Major, którą kupiłem było takie oto zdanie:

"Zestaw zawiera przewody do ładowania akumulatorów z konektorami DEANS T lub Tamiya Large(..)". Dokupiłem więc do niej przejściówkę Tamiya->tamiya small, żeby mieć, jak naładować baterię. Po odebraniu paczki okazało się, że żadnego kabla do ładowania Tamiya nie ma. Wysłałem maila z tą informacją do sklepi licząc na propozycję rozwiązania sprawy, ale nie było żadnego odzewu. Odpowiedni kabelek kupiłem na militariach, a na przejściówkę TL->TS wydałem niepotrzebnie pieniądze.

 

Podsumowanie? Nie mam oporów przed ponownym zakupem w tym sklepie, ale raczej nie będzie to pierwszy wybór.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mogę napisać same pozytywy! Kupowałem M4 G&G Combat Machine oraz hełm dla żony. Potrzebowałem dwa razy ustawień i porad - zawsze miło i szybko oraz profesjonalnie !!! GORĄCO POLECAM W PRZECIWIEŃSTWIE DO SKLEPU konkurencji NA TAMCE W WARSZAWIE !!!

 

Nie krzycz - wystarczą małe literki. Co do opinii o konkurencji to ma swój własny temat. Szmer

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówienie złożyłem, produkt niby był dostępny ale na maila dostałem wiadomość, że realizacja się przedłuży, bo niektóre produkty muszą zostać dosłane z magazynu głównego. Całość trwała 4 dni, ale byłem na bierząco, dokładnie onformowany o stanie rzeczy. Plusem jest, przynajmniej w moim przypadku, że sklep stanowi ostatni bastion w poszukiwaniu potrzebnych mi części. Tylko azteko miało na stanie ostatnią w tym kraju cymowską, stałą kolbę do mp5. Teraz jest ona u mnie, a już martwiłem się że będę musiał przepłacać za ICSa albo zadowolić się tandetnym Wellem ^^

Koniec końców jestem zadowolony z ich usług i mogę polecić ten sklep pozostałym ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wielki plus dla sklepu. Zamówienie złożyłem w niedzielę, w poniedziałek towar wysłano. W paczce oprócz zamówionych produktów była mała paczuszka taktycznych żelków o smaku coli, chociaż kwota zamówienia nie przekraczała 60zł. Gorąco polecam.

Edited by Hatch
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dostałem przesyłkę. Całość była zapakowana w pudełko po herbatnikach i trochę tych pociętych gazet :D

 

Zamawiałem magi, naszywkę, rękawiczki i kulki, więc nic tam nie mogło się zepsuć, a wszystko było ściśle zapakowane więc nic się nie majtało.

Asortyment mają ciekawy i w przystępnych cenach.

Kontakt też bardzo dobry, kolor rękawic jakie chciałem był niedostępny ( tutaj minusik, bo na stronie były dostępne ) ale zostałem o tym powiadomiony i wybrałem inny. Wszystko załatwione było w sobotę-niedzielę. W poniedziałek zapłacone i wysłane, dzisiaj (12-02-2014) paczka u mnie.

 

Ogółem polecam, na pewno zrobię ponownie zakupy.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niedawno zakupiłem w tym sklepie replikę i jestem zadowolony.

Wybór padł na M4 Specna Arms plus lufa Madbull i gumka hop-up od GandG.

Montaż w cenie, pomiar osiągów , krótki kurs obsługi i byłem gotów do gry.

Teraz po kilku rozgrywkach wiem że dobrze wydałem swoje pieniądze i na pewno wrócę tam wydać kolejne.

Link to post
Share on other sites

Wrażenie mieszane ale bardziej na minus.

Z tego co widzę, mam pecha jakiegoś do tego sklepu.

Kiedyś wycyckali mnie z kolba, zamawiałem i płaciłem za kolbę G&G, dostałem boyi, po awanturze przyznali się ze nie maja kolby G&G i wysłali boyica (różna w cenie ponad 100zł). Może myśleli że nie zorientuje się ? Sprawa została załatwiona pozytywnie ale niesmak był.

 

Ostatnio zamawiałem części do replik, pilne, kurier pobranie, napisałem że mega pilne itd. Paczka została nadana tego samego dnia. Punktem głównym w zamówieniu, była komora do G36 od JG, która u nich o zgrozo, kosztuje 45zł. Zamówienie przyszło następnego dnia, czyli ok na plus, miałem monity mailowe o nadaniu paczki i takie tam. Otwieram pakę, części, części, pierdoły, komora... No właśnie komora. Komora pochodziła z demontażu repliki i miała ułamany zaczep o blok gazowy, który tez zamawiałem i przyszedł poobijany i tez z demontażu, oczywiście w opisach produktów, nic nie było napisane (produkty z demontażu repliki, mogą mieć ślady obicia) na ten temat bo po co...

 

Elementu ułamanego od komory nie było w woreczku, czyli demontując replikę, ktoś z obsługi sklepu, uszkodził komorę i jak gdy nigdy nic, wrzucił resztę do worka i sprzedał. Część nadaje się do śmieci, replika ma być gotowa na następny dzień.

Houston we have a problem.

 

Dzwonie do sklepu (dodzwoniłem się za 5 lub 6 razem, na początku telefon jakby był wyłączony, od razu poczta z zapchaną skrzynką - czyżby o godzinie prawie 18 mieli aż taki ruch, że nikt nie może odebrać telefonu ?) zirytowany, mówię o co chodzi, nawet trochę opieprzając sklep bo albo umyślnie sprzedaje zepsute części albo ktoś kto pakuje paczki nie patrzy czy elementy są całe, sprawne (tez to powiedziałem w rozmowie telefonicznej).

Dla mnie jest to co najmniej dziwaczne, sam pracuje w handlu, wysyłam paczki i jeżeli ktoś coś zamówi a okaże się ze jest nawet jakiś najmniejszy defekt w produkcie, wysyłam sprawna sztukę, uszkodzona nie trafia do sprzedaży, ewentualnie dzwonie do klienta i informuje o defekcie i czy akceptuje to i udzielam rabatu na produkt - ostatnio tak miałem, informowałem klienta, że kółeczko do modelu (warte 3zł), które zamówił ma delikatne rozcięcie i pytanie czy chce takie ale w niższej cenie czy chce całkiem nowe czy nie wysyłać w ogóle.

 

Po wysłuchaniu mojego lamentu z pianą na ustach dostałem polecenie wysłania maila ze zdjęciem uszkodzonej komory. Mail poszedł z żądaniem dosłania sprawnej komory kurierem. Komora doszła kurierem, opóźnienie w naprawie repliki, ja musiałem się tłumaczyć przed klientem i przepraszać go że nie dałem rady złożyć repliki na następny dzień po zostawieniu na serwis, od sklepu żadnego przepraszam, proszę, pocałuj mnie w dupę.

 

Ocena średnia.

Link to post
Share on other sites

Ja tam od nich wziąłem "specnę" w preorderze. Zapłaciłem z góry. Termin dostawy miał być 24-02-2014. W zeszły piątek postanowiłem zadzwonić z zapytaniem o co kaman. "Może będzie w następnym tygodniu" - usłyszałem przez słuchawkę. Nawet maila o opóźnieniu nie dostałem...

Link to post
Share on other sites

A ja dla odmiany jestem absolutnie niezadowolony z usług Azteko.pl.

1) Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn wysyłka paczki została opóźniona

2) Pomimo punktu pierwszego moje zamówienie na stronie i w mailu ma status zrealizowanego/wysłanego

3) Korzystając z tego iż przesyłka nie została jeszcze wysłana poprosiłem obsługę o zmianę Paczkomatu z łódzkiego na zduńskowolski, ponieważ nie będzie mnie od dzisiejszego wieczoru w Łodzi i właśnie w Zduńskiej Woli chciałbym ją odebrać.

4) Niestety obsługa klienta potraktowała mnie jak idiotę, twierdząc że przecież paczka została wysłana, przy czym na stronie In-Post nadal widnieje w statusie "oczekuje na odbiór od nadawcy". Sprawność In-Postu w informowaniu co się dzieje z naszą paczką jest bardzo duża i takie informacje pojawiają się w ich systemach natychmiast po wszelkich ruchach naszej paczki.

 

I teraz najlepsze:

 

Pomimo wyraźnego zaznaczenia, że paczka jest dla mnie bardzo ważna i potrzebuję jej na ten weekend, jedyna propozycja jaką zaproponowała mi obsługa Azteko.pl to anulacja obecnego zlecenia, DOSŁANIE z mojej strony opłaty za KOLEJNĄ przesyłkę i wysłanie tego na nowy adres.

 

Przez taką pierdołę, przez kompletny brak chęci pomocy z ich strony i absolutnie lekceważące podejście do klienta- ogromny minus. Stracili właśnie klienta, ponieważ choćby się paliło i waliło nic u nich już nie kupię.

Pozdrawiam

Cyku

 

PS: Zamówienie anulowałem z żądaniem zwrotu pełnej kwoty.

Link to post
Share on other sites

Ode mnie Wielki plus razem z małym minusikiem...

 

Zamówienie zrealizowane szybko, paczka w moich rękach również, minusik za cenę sprężyny, na stronie ponad 23zł w paczce na środku opakowania od sprężyny cena 19zł... komuś zapomniało się chyba odkleić ;)

 

Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites

Dwukrotne zakupy , wysyłka na paczkomat , wszystko zgodne z Biblią , Koranem i regulaminem WP.

Co do cen podejrzewam że ściągają towar po "jakiejś" cenie sprzedają po swojej np morale patche mają ze Specshopu tak było na metce ale who cares ? Ja jestem zadowolony bo nie musze w kilku sklepach kupować paczke góra po 2 dniach odbieram w paczkomacie a ceny i towar się zgadzają ze stanem faktycznym. No i sposób pakowania budzi respekt tak dobrze wypełnionego kartonu dawno nie widziałem:)

Link to post
Share on other sites

Poza tym, że mają bardzo głupawą stronę główną (nie, nie macie tego czego chcę :( ) ich wysyłki potrafią się przeciągnąć tydzień albo i dwa, a i przez mejla potrafią oszwabić (nie, pół stycznia, cały luty i początek marca to nie jest w przeciągu miesiąca :P), to Azteko to jeden z moich ulubionych sklepów.

No i te promocje, i aukcje od złotówki na allegro. Wygrałem na nich kolbę z pinem za 17 złotych, dobre czasy.

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony sklepu nie polecam. Fakt towar wysyłają dobrze opakowany i zabezpieczony, lecz w razie dodatkowych pytań po zakupie nie masz na co liczyć. Nie wiem, czy ktoś tam zagląda u nich na pocztę mailową. Chyba robią selekcję, bo na niewygodne maile nie odpowiadają. Ewidentnie dla mnie to sklep "masz kasę - dawaj, odwróć się teraz, damy Ci kopa na rozpęd i nie wracaj". Kupiłem kiedyś replikę u nich i jak miałem wtedy przez zakupem pytania to odpowiadali. Replika przyszła i wyglądała inaczej niż na zdjęciach. Na początku zauważyłem brak oznaczeń, które były na zdjęciach. Po kilku miesiącach dopatrzyłem się jeszcze jednej niezgodności z kształtem body. W opisie było 320fps, okazało się, że ma ~350fps. Specyfikację wstawili na "pałę" i nie zweryfikowali jej ze stanem faktycznym. Ale replika działa i strzela. Miałem dostać gwarancję i jej też nie otrzymałem. Upominałem się o nią - bez odzewu. Chcesz coś u nich kupić - śmiało, lecz w razie problemów radź sobie sam. Niby to kilka drobnych minusów, lecz trochę się ich nazbierało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...