Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Takie małe przypomnienie co do kupowania na Azteko.

(+ wycinki z regulaminu sklepu)

1. Nie zamawiajcie bez potrzeby bo za anulowanie zamówienia płacicie 17,50zł

(. Anulowanie zamówień skutkuje pobieraną opłata przygotowawczą w wysokości 17.50zł)

2. Nie cieszcie się jak kupicie coś z błędem w cenie i bd za tanie bo:

(. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku błędnie podanej ceny, na skutek błędu technicznego lub nieekonomicznego zamówienia.)

3.Tego niewiem jak opisać ale ja to rozumiem że cały gb jest tą częścią "narażoną na naturalne zużycie się materiału" i nic wam nie uwzględnią Emotikon tongue

(. Gwarancja nie obejmuje podzespołów narażonych na naturalne zużycie się materiału.)

Takie cwaniactwo w wykonaniu tego sklepu

Pozdrawiam

Emotikon smile

Link to post
Share on other sites
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolejny PLUS po zakupach w sklepie.

Fajne produkty, dobre ceny i jest z kim pogadać :icon_razz2:

 

Znajomemu który był ze mną wymienili nawet kamizelkę kupioną dwa tygodnie temu na wersję w innym kolorze.

Nie była używana i nadal w folii, ale nie mieli takiego obowiązku więc była to kwestia ich dobrej woli - dla mnie na PLUS.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Czas jakiś temu zakupiłem shotguna w pewnym sklepie internetowym. Shotgun okazał się być równie przydatny do asg jak pudełko w którym się znajdował, jednak owe pudełko wykazuje się zdecydowanie większą sztywnością i spasowaniem.

 

Na moją reklamację najpierw otrzymywałem odzew, jednak po jakimś czasie, pomimo kolejnych wysyłanych przeze mnie wiadomości, kontakt się urwał, zdecydowałem się więc opisać całość w sposób jak najbardziej kolorowy i szczegółowy zarówno na FB (w dwóch językach) jak i na WMASG'u ku przestrodze innych.

 

Sklep w którym zakupiłem owego przegubowego shotguna o spasowaniu zbliżonym do złomowiska w Kipśnej koło Bencówki, nie odezwał się do dzisiaj, natomiast odezwało się do mnie kilka innych sklepów - w tym Azteko.pl

 

Potknięcia zdarzyć się mogą najlepszym, ale to co sprawia że są najlepsi to sposób w jaki z potknięć wychodzą. Ekipa Azteko.pl zareagowała na cudze potknięcie i zaopiekowała się mną jakbym był ich klientem. Szczerze mówiąc jestem w szoku... Nie tylko wysłali mi ZA DARMO shotguna (najtańszego, http://azteko.pl/shotgun-short-003-p-4892.html - ale liczy się gest), który okazał się być o wiele lepszy od dwa razy droższego (zakupionego w sklepie o nazwie zawierającej pewien azjatycki kra), ale w dodatku spasowany był idealnie i działa tak że jestem pod wrażeniem, że coś tak taniego może sprawiać tyle frajdy.

Osoba z którą miałem przyjemność pisać, wykazała się tez poczuciem humoru, obiecując że do shotguna dołączy kamień taktyczny, abym miał czym się bronić jeśli ten (bądź, co bądź tani) shotgun zawiedzie i co najważniejsze - dotrzymała słowa!

 

Tak więc z azteko.pl dostałem odpowiedź na zażalenie złożone do innego sklepu, towar zastępczy wraz z kamieniem taktycznym (jeszcze nie sprawdzałem ile ma fps, ale wygląda na dużo) i to wszystko w atmosferze która sprawiła że mój następny zakup odbędzie się definitywnie w ich sklepie.

 

Naprawdę - szacunek za to jak zajęliście się (nie swoją) sprawą Panie i Panowie z azteko.pl. Dziękuję i pozdrawiam, a jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości to definitywnie polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie w Azteko i wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie zrobione koło południa było do odbioru osobistego jeszcze tego samego dnia. W sklepie stacjonarnym atmosfera sympatyczna jak zwykle. I rabat bez gadania, żadne kokosy, ale miło.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Zamówienie z obiorem osobistym - pełna satysfakcja.

Trochę dziwna godzina zamknięcia ale jak się zadzwoni i dogada to da rade zyskać czas do tej 19tej.

 

Może wreszcie będzie można gdzieś obmacać produkty Ontario :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Magi zamówione po południu w poniedziałek - przyszły dzisiaj, również po południu. Nie mam nic do czasu oczekiwania, bo wybrałem opcję kuriera Poczty Polskiej. Zasteżeń nie mam. Sklep mi się podoba i to nie ostatnie moje zakupy w Azteko. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Super Serwis. Poradzili sobie z tuningiem repliki któremu nie podołała konkurencja.

Emeczka od SpecnaArms ma 420fps na kuleczkach 0,36g i zasiała dziś panikę pośród wrogów :icon_biggrin:

 

------------------------------------------------------

Jeśli ktoś ma jakiś problem dotyczący FPS, to swoje żale proszę wylewać nie tutaj (ani gdzie indziej na forum), tylko wyłącznie w stosownych tematach w dziale "Airsoft w Polsce". W przeciwnym wypadku posypią się bany za spam i offtopowanie. w.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówienie złożone 18.08, wysłane 25.08, dziś w paczkomacie. Po złożeniu zamówienia telefon ze sklepu, że model kolimatora, który w zamówiłem jest niedostępny i czy chciałbym wybrać któryś w zamian. Całość przedłużyła się dlatego, że zamówiłem do tego magazynki do MP9, na które trzeba było czekać. Paczka dobrze zabezpieczona.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakiś czas temu zrobiłem zamówienie w którego skład wchodził ten oto produkt poniżej:

 

12053191_1048756118468543_1917274350_n.jpg?oh=501b5724e763fb54eb63bfba04d565d7&oe=56144CE9

 

Jak widać, precyzja wykonania zaskakująca. Poza tym, że nie przepuszcza kulek, nawet nie idzie ich przepchnąć siłą (nie to nie Dum Dumy, tylko G&G), to wciśnięcie w ten wynalazek lufy z gumką jest niemal niewykonalne. Mi udało się wykorzystując cienkiego Gurdera soczyście lanego silikonem podczas operacji.

Oczywiście zaraz po odkruciu wady, podjąłem się zwrotu niechcianego produktu. Zgodnie z regulaminem Azteko - http://azteko.pl/regulamin-pm-5.html przed upływem 14 dni od otrzymania towaru chcę wypełnić formularz zwrotu dostępny według tego regulaminu tutaj - azteko.pl/odstapienie-od-umowy-pm-35.html jednak go tam nie ma. Wysłałem więc maila na adres kontaktowy podany na stronie:

Do: sklep@azteko.pl

Szanowni Państwo

Informuję, że chciałbym dokonać zwrotu komory hopup, będącej

częścią zamówienia nr 30366. Komora jest wykonana nieprecyzyjnie, do

tego stopnia, że nie mieści się w niej lufa z gumką HU, a jej komin nie

przepuszcza kulek - średnice wewnętrzne są zbyt małe.

Zgodnie z regulaminem powinni teraz przysłać maila zwrotnego:

  • Sprzedający niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Pomimo tego, że maila wysłałem 28 września, do dzisiaj nie ma odpowiedzi i procedura zwrotu nie może pójść dalej. Na dobrą sprawę minęły dwa tygodnie od zakupu, jednak nie z mojej winy, więc będę dociekał swoich praw. Za sprawną komorę zgodziłem się zapłacić około 75zł, bezużyteczny klocek aluminium który mi przysłano jest wart na złomie kilka groszy.

Mocno nie polecam sklepu za taką zlewę, ciekawe czy będzie trzeba nie polecać go bardziej po zakończeniu sprawy.

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za info. Widocznie powinienem jednak zakładać te okulary w podstawówce o_o w każdym razie, z dokumentem, czy bez, mój mail został bez odpowiedzi. Jutro skrobnę ponownego maila z załącznikiem. Mam nadzieję, że się wyjaśni i będę miał pieniążek żeby dosztukować sobie rasową komorę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zamówiłem kulki i kolbę do repliki, miałem pytanie co do kolby odpisali w przeciągu 1,5h. Paczka przyszła, wszystko się zgadza, także na plus.

Jedynym trochę minusem dla mnie jest procedura zamawiania. Zamówienie->potwierdzenie przez sklep->wpłata na konto->księgowanie->Wysłanie paczki. Dzień traci na procedury, ale paczka została wysłana i dostarczona ekspresowo.

Zamówienie zrobiłem we wtorek wieczorem, w piątek miałem paczkę, jakby miał sytuację podbramkową trochę był się stresował:)

4,5 / 5 generalnie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Niedawno zamawiałem w Azteko, a że przy niektórych produktach nie mieli podanych wymiarów, to wysyłałem zapytania. Ogólnie zależało mi na szybkiej odpowiedzi, ale tej się nie doczekałem, a że była akurat u nich promocja, to musiałem zamówić w ciemno. Oczywiście z dostawą wszystko okej. Do paczkomatów szybko dotarło, ale odpowiedzi na postawione pytania nie miałem jeszcze po odebraniu przesyłki. Ogólnie dla sklepu plus i za szybką realizację zamówień, ale minus za szybkość odpisywania na maile.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...