Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

1. Kiedyś pisałem mail z zapytaniem o część ("uszka", "wąsiki", czy inne nazewnictwo części łączącej korpus z kolbą) do AK47. Dostałem szybką odpowiedź o braku dostępności tej części oraz o nowej dostawie w marcu. Więc PLUS za kontakt.

 

2. W środę byłem w sklepie po replikę (dostałem ją i wszystko działa jak należy), okulary (które doradził mi sprzedawca) oraz hełm, którego w gruncie rzeczy nie kupiłem, bo sprzedawca mi go odradził. Zamiast sprzedać produkt, to odradził go! Kolejny PLUS za podejście do klienta oraz uczciwość!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wielki minus dla sklepu. Po pierwsze, dwa dni próbowałem się dodzwonić, to albo wył. telefon, albo nie odbierają :icon_smile: i wł. się skrzynka, która jest pełna. Kupiłem Dysze do G36 x2, a dostałem do AK.

 

http://azteko.pl/shs...rt-p-10382.html

 

Co autor miał na myśli tego nie wiem, ale żeby to wyjaśnić trzeba się dodzwonić :icon_wink: Akurat ten model dyszy jest mi potrzebny, więc kupiłem, ale jak widać autorzy mięli na myśli dysze krótkie do AK :icon_smile: nie do G36 w dziale do G36 z zdjęciem dyszy do G36 :icon_smile: .

 

Pozdrawiam Sklep :icon_smile:

 

Edyta:

Mało tego na opakowaniu pod kodem pisze że dysza do G36 SHS :D a z przodu AK (short)

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ten sklep ma jeden główny problem. Jest nim telefon. Nikt go nie odbiera, nie można się dodzwonić przez cały tydzień o różnych porach.

Zastanawia mnie po co w ogóle on jest podany skoro pewnie leży wyciszony gdzieś w kącie. Statusy też są dziwnie potwierdzane. Jak wybierasz pobranie to najpierw sprawdzają czy produkt jest na stanie a jak robisz przedpłatę to masz najpierw wpłacić kasę- żadnego potwierdzenia o dostępności przed wpłatą nie otrzymałem.

Ogólnie sklep to zlepek części ze speca, taiwana i gf + ich własna marża.

Teraz ostatnio była promocja piątek 13 -13% na wszystko. I nagle masz przecenione wszystkie repliki o jakieś 3-4% po to byś nie zapakował sobie wyższego rabatu(rabat nie łączy się z promocją ale rabat już twoim rabatem konta się łączy....ehhh). Nie lubię takiego zachowania, niech piszą z góry, że na wybrane produkty i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Robiłem teraz małe zamówienie. W międzyczasie 2 razy kupiłem jeszcze drobiazgi z prośbą o dołożenie do głównego zamówienia. We wtorek (18.10) mail z informacją o realizacji, w czwartek paczka u mnie. Zważywszy na to, że zapewne nagromadziło im się sporo zaległych zamówien oraz na komplikacje spowodowane dodatkowymi zakupami, to wszystko poszło całkiem sprawnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Moje pierwsze zakupy w tym sklepie, bo jako jedyni mieli wszystkie podzespoły jakich potrzebowałem i jestem zadowolony. Zamówienie kompletne i wysłane w drugi dzień roboczy, szału nie ma, ale i na czasie mi nie zależało. W paczce znajdowało się dokładnie to co zamówiłem w 100% zgodne z opisem na stronie. To ile szła paczka jest inną historią która powinna mieć tytuł "Archaizm pracy Poczty Polskiej" Na koniec jeszcze jeden plus za podejście do klienta: w paczce znajdowała się kartka z życzeniami i opakowanie ciastek które podobno najlepiej smakują maczane w mleku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wielki plus za podejście do klienta. Wyslałem przez pomyłkę do Azteko paczkę ze zwrotem przeznaczonym dla innego sklepu. Azteko nie tylko bez problemu przesłało moją paczkę pod właściwy adres, ale jeszcze sami zaproponowali, że zrobią to na swój koszt, bo przy Czarnym Piątku opóźniła się wysyłka mojego zamówienia.

Dzięki!

Link to post
Share on other sites

Duży plus za uratowanie sytuacji gdy inny sklep dał przysłowiowego ciała i nie wysłał zamówienia.

Świetnie poskładali replikę i zaproponowali optymalny tuning.

Poza tym chyba najlepiej wyposażony sklep w Warszawie - dużo taktyki i replik dostępnych od ręki.

Link to post
Share on other sites

Byłem z synem dziś w sklepie stacjonarnym, bo inny sklep w pobliżu był akurat zamknięty. Obsługa niemiła brak zainteresowania klientem a zaczęli od wyśmiania kupionej repliki (G36c od D-Boys). Chcieliśmy dobrać sporo rzeczy ale zrezygnowaliśmy z zakupów i do skldpu już nie wrócimy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio zakupiłem mój pierwszy karabin w sklepie internetowym Azteko.pl. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Poprosiłem też o zamontowanie zakupionej gumki hop-up w replice. Mimo tego paczka była wysłana w najbliższy dzień roboczy, więc bardzo szybko mogłem cieszyć się nowym nabytkiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie zakupionego sprzętu, wszystko działa świetnie.

Potem dokonałem jeszcze jednego zakupu, na magazynki do nowej repliki. Ta transakcja również bezproblemowa.

Jednym słowem, na podstawie osobistych doświadczeń mogę polecić sklep. Szczególnie, że w porównaniu do niektórych konkurencyjnych sklepów, ceny wydają się być niewygórowane.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...