Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Pierwsze zakupy za mną.

Na plus:

- spory wybór produktów

- sprawna realizacja zamówienia

- wygodne formy płatności i wysyłki

- dobra komunikacja mailowa

Na mały minus:

- czas oczekiwania na niektóre produkty

- ograniczony wybór replik broni długiej innej niż m4

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Trochę spóźniony pozytyw, ale kolejne zakupy stacjonarne i znowu profeska.

W sobotę pod koniec pracy, była całkiem niezła kolejka. Mimo, że sprzedawca mógł się już zawinąć, rodzina czekała, to profesjonalna obsługa do samego końca. Nawet nie odmówił chronowania.

Z minusów to nieco słaba słyszalność podczas rozmowy tel. ale można było się dogadać.

Polecam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pełna profeska. Na miejscu rodzinna atmosfera, zamówienia przez stronę do odbioru w sklepie ekspresowo. Serwis bajka. "Elastyczne godziny otwarcia". Inteligenty system kolejkowania :icon_biggrin: . Trzeba uważać bo tam się wraca, i wraca i wraca... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Zamawiał ktoś już od nich repliki np JG konkretnie to ak z kolbom od m4 to oryginał czy podróba ponieważ oznaczenia z tymi z tanich militariów na chwycie się nie zgadzają a poza tym jest spora różnica cenowa 1100 vs 680 . Proszę o szczere odpowiedzi z góry dzięki.

 

Uprasza się o staranniejsze podejście do pisowni - tak niechlujne posty będą leciały w kosmos /Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Kolejne zamówienie bardzo szybko zrealizowane, niestety ostatnio zaczęli korzystać z usług dodatkowej firmy - apaczka.pl, przez co (mam wrażenie) proces dostawy jest wolniejszy. Zrobiłem jednego dnia 4 zamówienia w 4 różnych sklepach. Z 3 paczucha przyszła na drugi dzień, na aztekową czekałem 4 dni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dwa zamówienia w przeciągu miesiąca. Jedno opłacone z góry a drugie za pobraniem.

Obydwa zamówienia zrealizowane i dostarczone w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Ogólnie oceniam wszystko na piątkę z plusem, jedyny minus to kontakt telefoniczny a raczej jego brak... Dodzwonienie się tam graniczy z cudem ale po za tym jednym szczegółem wszystko jak najbardziej pozytywnie.

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Paczki przychodzą dość szybko... Jest jedno ale

 

Nie mają pojęcia co sprzedają. Zamówiłęm handguard

Przyszedł.

Po otwarciu brakowało podkładek dystansujących i klucza.

Nakrętka miała źle zrobiony gwint.

 

I najlepsze- zwrot.

Tel nie odbierają. Na fb nie odpusują. Na email po bardzo długim czasie.

Ko kilku tygodniach i wielu emailach zwrócili ale za sam produkt. Bez kosztów wysyłki od nich do mnie. Za odesłanie również nie oddali.

Mimo wiadomości email- cisza.

 

 

Ale w sprawie zapytania o produkt- odpisali bardzo szybko.

"Janusze biznesu"

53090636_1108155369365586_904925810853412864_n.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie polecam Azteko.pl

Odesłałem replikę Krytaca na reklamację (problem z GB oraz zacinający się spust na semi). Azteko odmówiło mi prawa skorzystania z prawa reklamacji z tytułu rękojmi lub gwarancji zasłaniając się „ingerencją w mechanizm repliki” Tą ingerencją było sklejenie pękniętego klipsa blokującego lufę w komorę HU. Azteko określiło uszkodzenia („Na szczęście uszkodzeniu uległa jedynie uszczelka głowicy tłoka która wymaga wymiany ”) i zaproponowało odpłatą naprawę. Nie zgodziłem się. Replikę oddałem do serwisanta. Jeśli powód odrzucenia reklamacji, czy sklejony klips nie wystarczy żeby dowiedzieć się dlaczego nie polecam #Azteko.pl rzućcie okiem na zdjęcie zębatek, które otrzymałem od serwisanta. Dodam jeszcze że nagrałem moment wystąpienia usterek kamerką na replice w czasie strzelanki, odpowiedź mnie powaliła :”Nie jesteśmy w stanie potwierdzić jaka replika znajduję się na nagraniu z uwagi że widoczny jest wyłącznie tłumik oryginalnie nie należący do repliki która jest przedmiotem sprawy.

Aha i jakby było mało replikę odesłali niekompletną – bez sklejonego klipsa.

53405278_2108707725893470_620598464757104640_n.jpg

53639436_2373192206243429_6279239725735739392_n.jpg

IMAG0235.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Dzień dobry, 

To i ja dorzucę swoje 5gr. Ze sklepem stacjonarnym na Warszawskim Ursynowie znam się już trochę czasu. Sprzedawca jest kompetentny i pomocny, potrafi doradzić i pomoc w doborze. Wybór w sklepie także jest dość spory, ceny umiarkowane. 

Niestety serwis w tym sklepie jest słaby. Jeśli potrzebujesz banalna naprawę to nie ma problemu większego lecz termin czekania na swoją replikę jest dość duży. Na jedną replikę czekalem raz półtora tygodnia a za drugim razem ponad 2 a naprawa byka banalna w postaci zmiany gumki hu, dystanser, kabli i poprawić selektor ognia. 

Jesli chodzi o tuning repliki to jest na prawdę słabo. Pomijając czas jaki minal na ściągnięcie części ( problem przez covid) to sam tuning trwał ponad 3tygodnie i do tego nie chciało się komuś tego zrobić jak należy. Głowica cylindra świetna tylko nie do tej mocy karabinu, cud że się nie rozsypała na strzelance, latający dystanser Komory hu i ledwo wystający więc podkręcenie kulki było bardzo słabe, nasrane smaru na komorę hu UJ wie po co i na koniec źle wyosiowany GB ( replika markowa). 

Koniec końców jak ktoś potrzebuje banalnej naprawy to polecam ale szybko nie będzie, jak coś poważniejszego w tym tuning to także odradzam. Czekasz w nieskończoność a efekt jest mizerny... Jestem bardzo zawiedziony mimo znajomości. 

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Mam problem z Azteko, może tylko ja tak trafiłem.

Zamówiłem szkielet gearboxa v3 od ICS, po dwóch dniach puściłem przelew na podstawie wygenerowanej faktury proforma z systemu, na następny dzień anulowali mi zamówienie. Więc napisałem do nich maila z załącznikiem potwierdzenia przelewu, czekam 3 dni i zero odzewu, następnie piszę jeszcze jednego maila, czekam 3 dni i zero odzewu, w piątek próbowałem się do nich dodzwonić w godzinach pracy ze trzy razy, telefonu nikt nie odbiera, daleki jestem od robienia paniki, ale dziwi mnie że w tych czasach nie odpisują nawet na maile.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Odpowiem na swoje zapomniane pytanie. Na replikę czekałem de facto 12 dni roboczych. Kontakt telefoniczny w międzyczasie bezproblemowy, nawet dokładnie powiedzieli kiedy repka będzie u mnie i faktycznie tak było. Pozostałe zamówienia, w tym zwroty realizowane sprawnie i szybko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Generalnie azteko ma jasne i ciemne strony.

Wszystko jest git dopóki kupujesz - ceny są w większości przypadków sensowne, a dużą zaletą jest możliwość zamówienia rzeczy normalnie niedostępnych w kraju.

Jeśli azteko wskazuje czas realizacji 1-2tyg. (produkt na zamówienie), dobrze jest sprawdzić inne sklepy gdyż niektóre produkty importowane na zamówienie są dostępne w innych sklepach od ręki i w znacznie lepszej cenie.

Zupełnie inną sprawą jest serwis / reklamacje w azteko.
Osoby zajujące się serwisem wydają się nie mieć pojęcia o temacie ani rozumieć związków przyczynowo-skutkowych, a reklamacje są odrzucane na podstawie pierdołów typu "Wymieniłeś gumkę więc twoje zębatki nie podlegają gwarancji".

W skrócie: Zalecam ostrożność, sklep jest przeznaczony raczej dla bardziej doświadczonych, i rozeznanych w rynku graczy.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...