Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

EEEE tam, czepiacie się. Lukzari chciał pokazać po prostu jak robić nie należy :D . Żeby nie było OT. Miałem Glocka 18c w ręcę przez chwlę. Waga i inne pierdoły jak powinny być już nawet nie pamiętam bo jak nacisnąłem spust to mnie zatkało. Jak na tak małą broń to ma zaj... szybkostrzelność. Nie strzelałem wprawdzie z M11 ale to większe bydle. Blow back działa dość mocno. Z tego co od właściciela słyszałem problem tylko z zamarzaniem zaworka. Po serii ogniem automatycznym w połowie jakoś trza przerwać strzelanie z powodu zaworka i po jakiś 2 sek. dalej można strzelać. Mi się podoba :)

Link to post
Share on other sites

Ehhhh myślicie, że nie przejrzałem wszystkich wątków... :) myślicie, że nie zbuszowałem pół netu w pościgu za info na ten temat... :) poprostu byłem żądny jeszcze większej wiedzy :wink:

P.S. Dzięki Stolar za linki ale większość widziałem (choć nie wszystkie):D

 

Panie Gunner bez takich prosiłbym :D

Link to post
Share on other sites

No cóż - mam G18C z KSC i musze przyznać, że nie zdarzyło mi się żadne zamarzanie zaworka czy inne syfony.

Ten model jest naprawdę ładnie wykonany, waga zgadza się z oryginalnym odpowiednikiem (są różnice około 20 g, czyli raczej niewyczuwalne), strzela naprawdę daleko (zdarza się, że dalej niż AEG), a celność zachowuje na ok 30m (na singlu oczywiście, ponieważ na auto to po 15 m kulki lecą nie w przeciwnika, tylko w kierunku przeciwnika :D ). Blow-back jest rzeczywiście dosyć silny, zwłaszcza kiedy strzela się na auto. Niestety zużywa dość dużo gazu i po wystrzeleniu na auto kilkunastu-kilkudziesięciu magów rozregulowuje się hopup (ale tylko trochę).

Siła - kiedyś zachciało mi się w domciu strzelać do tarcz (umieszczone na grubych kartonowych pudłach wypchanych folią) i teraz mam dziury w ścianach :D , w walce spokojnie przebija nieosłoniętą skórę na krótkim dystansie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...