Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw słuchawkowy używany przez BW


Recommended Posts

Masz dwie możliwości. Albo nosisz na tych standartowych paskach na głowie i na to hełm, albo wysuwasz całkim paski i wplatasz tam pasek helmu. Nie mam niestety zdjęć ani zestawu. Pamietam, że też myślałem długo, aż podpasowałem.

Link to post
Share on other sites

No właśnie chodzi o laryngofon do SEM52SL

 

A wtyczka prawdopodobnie będzie w lutym i rozpocznie się operacja przerabiania ;)

Chyba jest tylko jeden sposób przyczepienia laryngofonu do hełmu. To te mały srebrny klips :/ Jeśli zaczepi się pozostałymi obejmami, słuchawka nie będzie przylegać ani do ucha ani do gardła :/

 

Ale i tak pewnie będę nosił na tym firmowym zawieszeniu ;)

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Namiar na sklep gdzie można zakupić wtyczki:

 

sklep@dw-electronics.com

 

Telefon:

22 723 00 60

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

ul. Dworcowa 64

05-820 Piastów

 

Wtyczki są kątowe i kosztują 35zł/szt. Najlepiej kontaktować się z gościem mailowo.

Edited by Sfora_Goose
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam. Mam radiostacje SEM-52A. Macie może jakieś zdjęcie, albo jakieś inne materiały na temat w jaki sposób umocować headset (tzw. świńskie ucho) na głowie? Szukałem na wmasg i w internecie, ale nie znalazłem niestety.

Ma jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób ten headset zbiera dźwięk? Jedyne co przychodzi mi na myśl to że zbiera drgania z kości policzkowej. Bo część która wygląda na mikrofon, wypada akurat na kości policzkowej. Czy w jakiś inny sposób?

Edited by Vespi
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...