Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teraz trącę herezją... poprostu wziąć do lasu... trochę dziwnie... nie, osobiście bym nie chciał z tego dostać...a nie dałoby się tego osłabić, sorry słaby w takie klocki jestem...

Edited by loyle
Link to post
Share on other sites

Panowie, nie zapominajmy, że poza strzelanką w lesie niektórzy lubią postrzelać rekreacyjnie, do tego dochodzi ładowanie łusek:) już się nie mogę doczekać dostawy.....

 

pewnie zaraz pojawią się głosy, że do rekreacyjnego strzelania to sobie mogę kupić wiatrówkę i że łuski to tylko kłopot...no trudno, tacy ludzie też są i mają prawo głosu..., ale jedyna porównywalna wiatrówka z ładowaniem łuskami to Brocock, tylko że jedna łuska kosztuje 35 zł, a pompka do nich 200 :wink:

Link to post
Share on other sites

kurde... cena jest zajebiście znośna... Jednak stanowczo za dużo FPSów...

Chciałbym z tego postrzelać no ale... nie chcę nikogo uszkodzić a pozatym tutaj w anglii u mnie by to nie przeszło ;/ Za duże limity

Link to post
Share on other sites

Chyba nie do końca rozumiesz :) Zbijając w ten sposób fps energia kinetyczna pozostaje ta sama lub większa :) dostając lekką kulki z prędkością 500fps boli tak samo jak cięzką kulką z prędkością 300fps

 

np pocisk z m4 leci szybciej niż pocisk z kałasznikowa ale jako że z kałacha jest cięższy jest w stanie zniszczyć więcej.

Edited by GTI
Link to post
Share on other sites

Polecam recenzję=> KLIK, jest tam pomiar FPS i energii, na różnych kulkach. W sumie krótszy rewolwer można moim zdaniem używać na leśnych strzelankach. Mimo dużej prędkości wylotowej zasięg nie powala na kolana: brak HU.Kulki szybko wytracają energię. Trafienia z odległości 25m w plecy mało odczuwalne, żadnych połamanych żeber, siniaków czy odbitych nerek ;-)

Edited by Borax
Link to post
Share on other sites

Raczej nie zmniejszałbym mocy, przynajmniej w modelu z krótszą lufą. Brak HU jest na prawdę odczuwalny. Sporo słabsze gaziaki na greengaz maja lepszy zasięg skuteczny, ale właśnie dzięki HU. To trochę paradoks, bo kupując taki rewolwer dostajemy sprzęt o sporej mocy, która dyskwalifikuje go na mniejszych dystansach, a za razem na większych odległościach dobry pistolet z HU też ma nad nimi przewagę. I tak źle i tak nie dobrze. Inną sprawą jest powtarzalność strzałów i regulacja HU. W gaziakach różnie z nią bywa i tutaj przewagę mają Dan Weesony, żaden silikon czy problem z gumką nie wpływa na tor lotu kulki. No i oczywiście dla miłośników rewolwerów takie porównanie jest czysto teoretyczne :twisted:

''4-kę moim zdaniem można śmiało używać w lesie, może te 20m rozsądnego limitu to przesada, ale trzeba po prostu używać głowy, to zabawka dla dojrzałych graczy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeżeli ktoś nie jest głupi i nie chce innym krzywdy zrobić, to 4" spokojnie można używać w zielonej taktyce, tyle, że na dystanie nie mniejszym niz 20 metrów.

Mnie się z nich bardzo dobrze strzela.

Z 10 metrów strzelaliśmy do kolegi który sam się zgodził na test ( na grillu ;-) ) Małe zaczerwienienie, 0 szału. Klamka fajna ale 6 strzałowa, zasięg 35 metrów max, fajny wygląd i na tym się kończy.

 

 

EDIT:

Te rybki wejdą, ale czy to coś da? Nie mam pojęcia.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Dan Wessona 4".

Ogólnie replika bardzo mi się podoba, szczególnie piękne metaliczne wykonanie, ale..

No właśnie, nie może być zbyt pięknie, a mianowicie:

 

-chwyt jest wykonany "badziewnie", cały się rusza i skrzypi, może nie byłoby to problemem w plastykowej replice, ale cały rewolwer jest świetnie spasowany, masywny i za każdym razem jak go biorę do ręki to ruszający się chwyt budzi pewien niesmak.., który jednak szybko znika bo ogólnie replika wywołuje banana na gębie :-P

 

-Łuski siedzą w bębenku z małym luzem co powoduje ich przemieszczanie się wraz z ruchami rewolweru

 

Niby nic i pewnie niejedna osoba powie, że się czepiam, ale jakby te dwa elementy były poprawione to naprawdę replika byłaby idealna ( no, jeszcze stalowa śruba dokręcająca nabój co2 :wink: ) i za naprawdę niską cenę.

 

ps. czy ktoś nie wie czy i kiedy pojawią się zapasowe łuski?

Edited by wladek00
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...