Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

czyżby nowy sklep wdarł się do naszego świata?

pobieżnie przejżałem jego ofertę i wydaje mi się, że ceny są interesujące...

W menu jest napisane, że niedługo pojawią się eagi, więc może być ciekawie...

czy ktoś się już z nim zetknął i jakie są jego wrażenia :?:

 

pozdro.

Medic.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sklep ma swój "oddział" w Poznaniu na ul. Piekary. Kupiłem u nich gogle taktyczne, które wg. strony powinny wytrzymywać strzał z AEG'a z 0.5 m. I... wytrzymuja serię ze Steyr Aug'a z 0.5 m., ale zostają ładne przebarwienia i widoczne ślady kontaktu golge-kulka. Kupiłem u nich także kolimator (39zł :) ) działa dobrze; Walthera P99, bardzo dobrze "naprawili" go na podstawie gwarancji (dali mi nowego...).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tydzien temu zamowilem kompas i kulki. Po pewnych perypetich okazalo sie ze nie ma kompasow.... nie moglem poprzez maila dojsc do zakonczenia sprawy, jednak moj telefon zalatwil wszystko. Ustalilem ze zamiast kompasu wezme kamizelke

Wlasnie dostalem paczke :wink:

W srodku byla reklamowka w ktorej znalazlem kamizelke LBV i kulki

Naprawde polecam sklep :wink: Mila obsluga i towar w 2 dni :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W czasie jednej z dyskusji z ojcem postanowiliśmy zamówić dwie racje USA - MRE. Ojciec stwierdził, że w górach przyda się taki żelazny pakiet. Zamawiamy dwie sztuki - jedną na spróbowanie. :D Wieczorkiem telefon - Specshop dzwoni - i pyta się o menu : mieli do wyboru różne smaki. Qrcze jak bym pizzę na telefon zamawiał. :D :D Po dwóch dniach dzwoni listonosz - MRE przyszły.

Polecam Specshop - super obsługa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ode mnie jak najwiekszy plus, oto dlaczego:

 

1) Profesjonalne podejscie do klienta, cierpliwy kontakt przez telefon, wyczerpujace, rzeczowe odpowiedzi na pytania. Sposrod calego zamowienia dwa artykuly okazaly sie niedostepne, o czym zostalem telefonicznie powiadomiony i ustalilismy dalsze kroki postepowania (zaproponowano mi wstrzymanie calej paczki i poczekanie 2 dni na dojscie towaru, albo wyslanie towaru na 2 tury).

Poza tym na biezaco bylem informowany o stanie paczki (czy skompletowane, czy wyslana)

 

Sama paczka przyszla solidnie owinieta tasma klejaca, a zawartosc byla w pudelku od....Butow Magnum Classic :wink: (same ciuchy zamawialem)

 

2) Jedna z lepszych ofert w sieci, konkurencyjne ceny, wyczerpujace opisy artykulow prezentowanych na stronie, promocje.

 

Zamowilem artykuly na laczna kwote okolo 480 zl i chyba kolejne zakupy bede tam rowniez robil.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja kupiłem u nich wczoraj SOCOM'a i kulki do niego. Dziś otrzymałem maila, że towar został wysłany, a przed chwilą zadzwonili ze specshopu z wiadomością, że wyślą go dopiero jutro. Na mnie robi to wrażenie solidności i zainteresowania klientem, pomimo tego opóżnienia.

Link to post
Share on other sites

WIELKI +dla panów ze SPECSHOPU. Zamawiałem u nich SPASa a kulki. Cały czas dobry kontakt, przysłali mi więcej fotek, i przesłali na własny koszt w zamian za to, że napiszę dla nich recenzję na stronę. Polecam

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zamowilem helm Fritz do ASG ... pomsylalem fajna cena.. dostałem szybko maila, wplacilem na konto , za chwile odpisali ze kasa juz dotarła... i ze wysylaja tego samego dnia. Dzisiaj o 14 , listonosz zadzwonił ( wiadomo ile razy ) , otwieram Paczka jest .... Świetny Sklep , bardzo polecam

Link to post
Share on other sites

Znalazłem na Necie sklep SpecShop. Po przyjrzeniu się bliżej, stwierdzam, że ich towar jest tani i dość dobrej jakości. Po przedzwonieniu do nich, zasypując ich masą przeróżnych, często głupich pytań, dokonałem wyboru. H&K Soccom firmy TM razy 3 i parę innych gadżetów. Przesyłka dotarła następnego dnia!! Po prostu mistrz!! Obsługa jest cierpliwa, odpowiedzi fachowe i wyczerpujące, a paczka jak i sam towar świetnie zabezpieczona na czas transportu!! Co do modelu Soccom firmy Tokyo Marui'a to jest to zdecydowanie jedna z najlepszych sprężyn w tym przedziale cenowym.Szczerze Polecam!!

Link to post
Share on other sites

super sklep godzine po zlozeniu zamowienia dzwonil koles z tego sklepu i sie pytal o zamowienie, potwierdzilem a on tylko nie mamy tych kulek co pan zamawial ale sa z exela w tej samej cenie ja sie pytam czy tez w butelce sa a on tak a to moga byc ok to dobrze ja ta paczke panu dzisiaj wysylam jutro juz powinna byc. Polecam

 

>cut< by moderator

Link to post
Share on other sites

Godzinke po zamówieniu (bez wpłaty pieniędzy) zadzwonił sprzedawca i kulturalnie poinformował mnie, że towar przeze mnie wybrany został wyprzedany i zaoferował ten sam kapelusz, który kosztuje w sklepie 39 zł za cenę 35zł.

Co prawda nie skorzystałem z oferty, bo miałem tylko 3 dychy na wszystko, ale i tak plusik za troskę o klienta :)

Link to post
Share on other sites

Świetna obsługa i kontakt z klientem, przed wysłaniem zamówienia które notabene zostało zrealizowane w ekspresowym tempie poinformowano mnie , że brak jest kulek 0.2g które zamówiłem i zaoferowano inne cięższe tej samej firmy w bardzo korzystnej cenie.

Oprócz zamówionego sprzętu ku własnemu zaskoczeniu dostałem bardzo fajny gratis z przyczepioną karteczką z napisem "... a to taki gratis ;) ...".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...