Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

ja miałem teraz dość dziwną sytuacje... zamawiałe mdla kumpla pistolet okularki i kulki. tego samego dnia dostałem maila ze niema tego modelu pistoletu, żebym ewentualnie wybrał sobie inny model. po dokonaniu wyboru odesłałem maila. na paczkę czekałe troszke przydługo jak na ten sklep, ale w porządku, wytrzymam. gdy paczka przyszła nie było w niej kulek, które widniały na fakturze. szybki telefon i sprawa załatwiona, przyszły na drugi dzień. ale to mnie dziwi, dlaczego nie włożyli kulek do paczki.... człowiek który ze mną rozawiał (zresztą bardzo kulturalny) tłumaczył się tym, że wysyłają duzo paczek, i mogło dojść do pomyłki... cóż ja konfliktowy nie jestem. pan przeprosił i wszystko było git..... tylko strasznie mnie to dziwi... dlaczego oni tych kulek nie wsadzili.... gdybym nie zadzwonił może wogóle bym ich nie otrzymał... a zaznaczam że było za nie zapłacone....... mimo to nadal będę robił zakupy w tym sklepie.

 

 

oczywiście mimo tych niedomówień stawiam +

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiec tak brat zamowil Gogle US army ,kulki,czapke digital po pewnym czasie zadzwonil gosc i mowi ze nie radzi kupywac tej czapki bo jest zle wykonana i wkoncu zamowilismy tylko gogle i kulki .Po 2 dniach paczka przyszla Gogle bardzo dobrze wykonane .

po Pewnym czasie zamowiłem sobie socoma Hop up itp.

paczka przyszla dopiero po 5 dniach (pewnie przez pogode):(

pistolel dobrze wykonany tylko nie wiem czy da sie w nim hop up podkrecic

Link to post
Share on other sites

zakupy w tym sklepie to sama przyjemność - co prawda internetowo nie kupuje bo mam do niego blisko ale nigdy sie nie zdarzyło by sprzedawca był niemiły albo nie chciał czegoś wyjaśnić - jak coś kupowałem to wykładał na stół wszystko co chciałem bez problemów - można macać :twisted: i przytulać co sie chce - oczywiście w granicach rozsądku :wink:

 

POLECAM :D

 

 

ps. z ostatnich informacji sklep przenosi sie do wiekszego pomieszczenia

Link to post
Share on other sites

tak jak powiedział kolega różowy pasaz w dawnym sklepie myśliwskim - sprzedawca mówił że wreszcie więcej miejsca wiec wiecej zabawek na wierzchu i na stanie :) - dla mnie mógłby tam zrobic stolik mógłbym siedzieć i cały czas patrzec na te cuda :mrgreen:

 

ps. przy większych zakupach zawsze udało mi sie wytargowac zniżkę lub gratisy :D

 

ps2. no i mają strzelnicę dla chętnych przed zakupem :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

witam, ogromny plus dla tego sklepu + ,na paczke czekalem około 1,5 tygodnia ale to z powodu zmiany jego siedziby i kompletnego braku kulek (czekano na dostawe). okolo 3 razy zmienialem zamowienia az w koncu po ostatniej zmianie kolo godz 18:00 zadzwonil do mnie Pan z Spec Shopu i powiedzial ze wysylaja oraz ze zamiast szybkoładowarki STTi dostane ta Marui , roznica 14 zł ale zawsze. Naprawde polecam

 

Pozdro :wink:

Link to post
Share on other sites

Noo PLUS dla sklepu! Mimo ze troche na paczke poczekalem, to nie przez sklep tylko przez poczte, ktora paczke zgubila. Panowie ze specshopu poswiecili prawie 100 zlotych i wyslali paczke jeszcze raz, a ze na stanie nie bylo zamowionych kulek, dostalem inne, ponoc lepsze :D I do tego jeszcze gratisowa bandamka :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

3 dni temu (sobota 29 X 05r.) zamówiłem kukli Gold Fire, 2x GG i silikon. Jestem zaskoczony, bo dziś wszystko mam, a zamawiałem przed świętami. Wszystko jest profesjonalnie zapakowane, a wysyłka błyskawiczna.

 

Wielki + dla sklepu!

Link to post
Share on other sites

Niedawno zamawiałem usp marui spręż. Na początku musiałem troche czekać bo zmieniali siedzibę a potem się okazało że nie mają na stanie :/

Ale poczekałem tydz czy dwa gościu jeszcze do mnie zadzwonił się spytać czy wciąz go chcę i czy ciągle tą samą formą płatności no a gun przyszedł za 2 dni.

Ogólnie duży plus dla sklepu, jednak często nie mają towaru :/.

Link to post
Share on other sites

Bardzo pożadny sklep:) Gdy zamawiałem a czegoś nie mieli odrazu domnie zadzwonili jeszcze tego samego dnia. i po klopocie :) Raz przez pomylke zle mi wybyli niesmiertelnik :) Wiecie te grupy krwi :D Po mailu przyslali mi na ich koszt :) Naprawde pozadny sklep Polecam all

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamowilem beretke, dodatkowy mag, kulki i gg i poprosilem o rabacik, ze wzgledu na wysoka cene zamowienia. Rabaciku nie dostalem, ale zeby nie bylo mi smutno dostalem olej silikonowy w sprayu :D Nie mieli takich kulek jakie zamawialem, wiec zadzwonili do mnie i zapytali czy moga byc innej firmy. Bardzo fajnie z ich strony - i za olej i za telefon. Paczka przyszla tak zapakowano-posklejana, ze mialem trudnosci z otworzeniem. A wlasnie - przyszla chyba na nastepny dzien od zamowienia. GORACO POLECAM!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Zamówiłem zestawik bluza + spodnie oraz rękawice, na drugi dzień zadzwonili że nie mają bluzy ale dadzą mi bluze z "ripstopu" w cenie normalnej, dwa dni później otrzymałem przesyłke wszystko ok. Wyszła tez mała kaszanka z zamówieniem, ale po krótkiej rozmowie telefonicznej wyjasnilismy sobie małe nieporozumienie.

Jak narazie wielki +.

Link to post
Share on other sites

Paczka przyszła 3 dni po złożeniu zamówienia, ale panowie się troszke pomylili :D

 

1. Zamiast kominiarki zimowej 1-otworowej dali 3-otworowa.

2. Zamowilem uvexy x-one przezroczyste, a dali z niebieskimi tymi co sie na uszy naklada (nie wiem jak sie to zwie :D)

3. Kulki dali innej firmy, ale w tej samej cenie. Nie narzekam bo dali drozsze :D

 

W sumie wychodzi neutralnie, bo nie sa to jakies wielkie pomylki, ale jednak sa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

 

Robiłem zakupy w połowie października, zamówiłem komplet farb za 25zł i 3 farby (zieloną, brązową, czarną) 3x12zł. Następnego dnia dostałem maila, że nie mają zielonej farby, więc wysyłają bez niej. Trochę się oburzyłem że nie zapytali mnie o zadanie, napisałem do nich maila że jeśli nie mają zielonej to chcę anulować całe zamówienie. Odpisali że niestety już wysłali, że przepraszają ale klienci przeważnie zgadzają się jeśli brakuje czegoś małego i w ramach przeprosin prześlą mi farbę w prezencie gdy ją dostaną (podobno na poczatku listopada).

Po 3 mailach (pierwszy w połowie listopada, drugi w grudniu, a ostatni w styczniu) farbę dostałem, w poprzednich mailach mówili że nie mają jeszcze tej farby. Dodaj jeszcze że w ostatnim mailu napisałem że jest to mój ostatni mail do nich i jak nie otrzymam farby to będę musiał wyrazić niepochlebną opinie o ich sklepie 8) Jak widać dbają o wizerunek firmy :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Kupiłem swojego pierwszego gun'a ^^ Jest nim Beretta M92F firmy Marui. Że mam blisko do Specshop'a to sie wybrałem. Gostek kulturalnie pokazał mi różne pistolety, wybierałem chyba z godzine. Myślałem że gostek mnie rozszarpie ale nie, ku mojemu zdziwieniu był bardzo miły. Pokazał mi jak co się robi, dał przestrzelać :) Jestem zadowolony ^^ Polecam wszystkim bez wyjątku ten sklep. Pozdro for all.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...