Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dobry sklep. NIskie ceny i szeroki asortyment. Jedyna rzecz, do ktorej moge sie przyczepic, to sposob zapakowania wysylki. Kupilem pistolet, butle z gazem i kulki. Przesylka byla owinieta TYLKO jakas czarna folia, jak na smieci. Gdy dali mi to na pocztcie, to nie wierzylem ze to dla mnie ...

 

Ale milym akcentem byla gratisowa tubka masci do makijazu i 100 kulek, wiec jestem w stanie im wybaczyc sposob pakowania ;)

 

 

Sklep na medal 8)

Link to post
Share on other sites

No to ja musze w koncu cos napisac na temat tego sklepu!

 

Zaopatruje sie w nim od kilku tygodni, sporadycznie ale jednak. Kupuje zwlaszcza kulki, lecz czasami sie zdaza ze wpadam i tylko ogladam replike... i ... powiem szczerze, ze jestem mile zaskoczony. Sprzedawca zawsze mile i uprzejmie opisze towar, nie robi krzywych min kiedy prosze o nastepna i nastepna i nastepna replike (mimo ze tylko ogladam). Zawsze doradzi co wybrac.

 

Polecam ten sklep. Brawo chlopaki ze SpecShopu, jestescie kolejnym przykladem tego, ze nie towar i jego cena liczy sie w handlu, lecz podejscie do klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to i ja sie doloze - zamawialem wielokrotnie, kontakt bez zarzutu, rzeczowy, a przy okazji mily, przesylka blyskawiczna, towar swietnie zapakowany, no i sie rozwijaja - asortyment coraz lepszy. Plusik, zeby nie powiedziec BIG PLUS :-)

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Rzeczywiście bardzo przyjemny sklep, obsługa itd.

Denerwując jest brak towarów, oraz to, że panowie ze speca lecą trochę w : przyrodzenie :

 

Kolega chciał rozpocząć zabawe z AS i miał zamiar zakupić M15 A4 Spring CA, które jest teraz w promocji, bardzo korzystnej cenie. Lecz z powodu ciągłej niedostępności produktu stał się to niemożliwe. A więc zadzwonił do nich ( czy wysłał e-maila) z zapytaniem, kiedy znów będzie dostępna ta eMka i dostał odpowiedź, że na razie nigdy, bo już jej nie sprowadzają. :/

Jednak Panowie tak się nie robi.

 

Moja ocena jest neutralna

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Swietna obsluga. Kupowalem juz u nich kilka razy. Szybka dostawa, swietny kontakt z klientem i mila obsluga. W przypadku gdy nie bylo zamawianego artykulu lub (np.helmy) byl innego koloru czy rozmiaru, dostawalem informacje telefoniczna w ok. godzine po zlozeniu zamowienia, oraz przedstawiano mi oferte zastepcza. Bez zrzedzenia i zbywania klienta. Duzy + Polecam.

Link to post
Share on other sites

Sklep pierwsza klasa, obsługa świetna, profesjonalne podejście do klienta. Zamówienie złożone wczoraj a dziś juz jest paczka normalnie nie spodziewalem się tego bo piszą, że pocztą od 2 do 5 dni a tu tak szybko byłem mile zaskoczony.

 

Wielki+dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

zamówiłem oporządzenie alice lc2 przyszło po 2 dniach od daty zamówienia, normalka... otwieram wszystko ładnie pieknie dwie ładownice na 3magi od mki i 2 granaty manierka z kubkiem, pas szelki i kompasówka... zaraz nie! kompasówki nie ma. 11:20 wysyłam mail do sklepu że kompasówki nie ma o godzinie 13 odczytuję mail ze sklepu, że kompasówkę juz wysyłają, 3 dni puźniej dostaje list z piekną zielona kompasówką

 

WIELKI PLUS DLA TEGO SKLEPU

 

bardzo polecam

Link to post
Share on other sites

A ja musze ponarzekac...

 

Kolega zamowil MP5A2 TLF CA, kulki, baterie KAN i ladowarke. Pytal lojalnie czy bateria 9,6 V ktora wybral bedzie odpowiednia do tego AEG'a. Odpisano ze tak, jednak koneiczna bedzie wymiana wtyku w ladowarce. Paczka przychodzi, wiec zaczynamy ladowac... Po 3 godzinach ladowania okazuje sie ze bateria jest... pusta :-(. Rzucilo sie w oczy wowoczas cos, co wczesniej zbagatelizowal - po podlaczeniu do pradu lampka na ladowarce zpala sie na 2 sekundy, po czym gasnie. Probowalismy ladowac mikroprocesorowka kumpla, to po 5 minutach musielismy ja wyciagac z gniazdka przez rekawiczki bo... parzyla :-/. Sprawdzane na roznych gniazdkach. Nie wiem w czym rzecz. Odsyla zarowno baterie jak i ladowarke i niech oni sie martwia - w koncu jest gwarancja. Niemniej jednak boli troche fakt, ze sklep wysyla do klienta towar niesprawdzony, ktory z reszta sami "customowali"...

Link to post
Share on other sites

Wczoraj kupiłem w specshopie G3A3 i kulki. Mieszkam w Poznaniu, więc po prostu pojechałem do sklepu. Sklep zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, można był "obmacac" repliki, przycelowac i zobaczyc jak leżą w łapach. Potem kilka pytań natury technicznej tzn. o zasięg, celnośc itp.

Bardzo polecam, świetna obsługa, duży asortyment i ogólnie wystawiam ocene 6/6.

Ps. To moja pierwsza broń asg(nie licząc bazarówek z dzieciństwa) i jestem z niej zadowolony(ma kopa). :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...