Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówiłem u nich elkę w marcu z dostawą UPS ,otrzmałem ją po 36 hZamówiłem u nich elkę w marcu z dostawą UPS ,otrzmałem ją po 36 h,zapakowaną bardzo solidnie.Wielki +.Potem pozamwiałem kilka szpargałów do hopki,w tym gumki mad bulla.Silikonowa okazała się że miała wadę fabryczną, napisałem im o tym, po 2 dniach przysłali mi nową gumkę w liczbie 2 sztuk .Z ich kulek też jestem zadowolony.

Polecam i pozdrawiam Specshop.pl

 

Invi 3miasta

Edited by invictus
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich elkę w marcu z dostawą UPS ,otrzmałem ją po 36 h,zapakowaną bardzo solidnie.Wielki +.Potem pozamwiałem kilka szpargałów do hopki,w tym gumki mad bulla.Silikonowa okazała się że miała wadę fabryczną, napisałem im o tym, po 2 dniach przysłali mi nową gumkę w liczbie 2 sztuk :-P :-P .Z ich kulek też jestem zadowolony.

Polecam i pozdrawiam Specshop.pl

 

Invi 3miasta

Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem do nich mówiąc, że Colt M1911 Marui przestał mi strzelać - trzeba nacisnąć 2-3 razy spust po przeładowaniu, żeby oddać strzał, a potem każdy następny po dwa.

Zgodnie z prawdą powiedziałem, że rozebrałem tego gaziaka, żeby sprawdzić czy to nie jakaś pierdoła, ale nie znalazłem przycyzny. Nasmarowałem i złożyłem i było dokładnie tak samo. Znowu rozebrałem, wyczyściłem i złożyłem - znowu tak samo. Nie wiem o co chodzi i chcę im wysłać colta na naprawę gwarancyjną (miałem go miesiąc), bo widocznie problem mnie przerasta.

 

Dostałem odpowiedź, że pistolet nie będzie naprawiony gwarancyjnie, ponieważ został rezebrany. Pomijając fakt, że do faktury nie było dołączonych żadnych świstków mówiących o warunkach gwarancji, to na gnacie nie było żadnych stickerów.

 

Sprawę olałem i po kilku godzinach spędzonych przy pistolecie naprawiłem go sam.

Link to post
Share on other sites

Gallain, mam ten sam problem co Ty miałeś, tyle że z Coltem z KSC. Replika siedziała u nich 3 tygodnie, odebrałem...3 magazynki i pistolet się dosłownie ZJEBAŁ. Blow back nie działa jak należy. Okej, przebolałem, wysłałem...siedzi kolejny tydzień, wysłałem im maila z zapytaniem co z nim a panowie pocieszne, krótkie "Pistolet czeka na naprawę".

WTF?! Za pierwszym razem miałem do nich pełne zaufanie, wysłałem pistolet z myślą że naprawią usterkę (pistolet sam z siebie przestał działać w czasie akcji)...a oni mi go zwrócili nienaprawionego.

Zaczynam się denerwować.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich tłumik G&G Socom Long. Specjalnie zaznaczyłem, że zależy mi na czasie. Po jakiejś godzince dzwonią domnie, że nie ma akurat w jednej chwili zamówiło kilka osób. Ok, przebolałem. Zaproponowali mi wzamian tłumik "TAKI SAM" [według nich], ale od VFC. Zgodziłem się. Dziś przychodzi paczka. Ja podjarany otwieram, wypakowuję mój nowy tłumik i lecę montować. A tu ZONK! Średnica gwintu: 16 mm, KURWA! "Taki sam" Ależ oczywiscie, kaktusy też sprzedajecie? I jakie to szczęście! Będę mogł odebrać tłumik "już" 13 lipca, bo właśnie wtedy wracam. Widać tak się spieszyli, żeby zdąrzyćmi wysłać, że mi jakiś chujowy tłumik przeznaczony do niewiadomo-czego przysłali. :evil:

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich tłumik G&G Socom Long. Specjalnie zaznaczyłem, że zależy mi na czasie. Po jakiejś godzince dzwonią domnie, że nie ma akurat w jednej chwili zamówiło kilka osób. Ok, przebolałem. Zaproponowali mi wzamian tłumik "TAKI SAM" [według nich], ale od VFC. Zgodziłem się. Dziś przychodzi paczka. Ja podjarany otwieram, wypakowuję mój nowy tłumik i lecę montować. A tu ZONK! Średnica gwintu: 16 mm, KURWA! "Taki sam" Ależ oczywiscie, kaktusy też sprzedajecie? I jakie to szczęście! Będę mogł odebrać tłumik "już" 13 lipca, bo właśnie wtedy wracam. Widać tak się spieszyli, żeby zdąrzyćmi wysłać, że mi jakiś chujowy tłumik przeznaczony do niewiadomo-czego przysłali. :evil:

Tylko uważaj żeby się nie okazało, że po 13 będzie za późno na wymianę. Zdaje się, że dają 10 dni na wymianę. I będzie kolejny ZONK!

P.S. Faktycznie chyba trochę przesadziłeś z tym k...i ch...

Edited by Cheops
Link to post
Share on other sites

Wysłałem już wczoraj. Ale byłem strasznie zdenerwowany więc trochę naprzeklinałem. Mam tylko nadzieję, że nie wyśląmi takiego samego.

 

@edit

Tak sobie myśę, że "tym innym", którzy zamówili tłumik G&G, ale już nie było też wysłali jakiś z gwintem 16mm.

Edited by Placek
Link to post
Share on other sites

Zamowilem kulki G&G 0.28, ktore wg zdjecia sa w ciemnym kolorze (czarne lub ciemna zielen). Dostalem w kolorze rozowym choc nikt sie nie pytal czy takowe bede chcial :wink:. Niby bzdura, ale chcialem kulki w ciemnym kolorze co je trudniej dostrzec podczas strzelania. Na mojego maila dostalem zbywajaca odpowiedz, ze tych ze zdjecia nie ma, a sa tylko rozowe.

Link to post
Share on other sites
różowe chyba nie są 0,28... wg opakowania (mam je w domu) ciemnozielone sa 0,28 a różowe maja inną wage...

 

Tez mi sie tak wydaje patrzac na kodyfikacje na opakowaniu. Niestety nie mam na tyle dokladnej wagi abym mogl to zweryfikowac. Napisalem jeszcze jednego maila i zobaczymy jaka bedzie odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Kolejny zakup i znów pełne zadowolenie. Bardzo dobry kontakt. Paczka pancernie zapakowana.

Mogliby tylko wprowadzić opcje rezerwacji towaru jeśli go nie ma akurat na stanie. Bo tak to trzeba pilnować kiedy będzie i szybko wtedy zamawiać żeby ktoś nie zwinął przed nosem. Miałem tak raz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...