Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

Zamówienie w środę wieczorem i włąśnie odebrałem paczuszkę od kuriera :) Ode mnie bardzo duży plus :)

Hehe, ja w środę zamówiłem, dziś odebrałem, 7:45 od listonosza PP :strach:

W szoku będę jeszcze przez parę godzin :uśmiech:

W każdym bądź razie, to moje trzecie zakupy w specszopie i trzecie udane.

Duży + ode mnie

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontakt ze sklepem bardzo dobry - na emaile dostawałem odpowiedzi po kilkunastu minutach. Wysyłka ekspresowa - wieczorem w niedziele wysłałem zamówienie, we wtorek ok. 10 dzwonek do drzwi :D

POLECAM! Naprawdę świetny sklep. Narazie 3 zamówienia u nich, z pewnością będą następne.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

+ za jakość munduru który zamówiłem.

+ za informację na komórkę o trudności w sprowadzeniu bluzy do tego munduru;

+ za oddanie pieniędzy po 7 dniach roboczych, po dokonanej przedpłacie, w związku z brakiem możliwości przewidzenia terminu dostawy w/w bluzy.

+ za powiadomienie mnie (po 2 m-cach), że owa bluza jest i czy mają mi ją przesłać.

+ za gratisową przesyłkę tejże bluzy.

 

Jak widać problemy występują w dostawie asortymentu, ale żetelne podejście do klienta rozwiewa me wątpliwości co do oceny "piątka z małym minusikiem".

Link to post
Share on other sites

W specu regularnie kupuję większe, bądź mniejsze drobiazgi w zależności od finansów, ale nie mogę narzekać, że jest u nich źle. Mają dobry towar, duży wybór i cieszy mnie, że wciąż posiadają na stanie sporo rzeczy TM. I od jakiegoś czasu plus za poprawę obsługi klienta, lepiej się dogadać, nie ma takiego uczucia, że truje się sprzedawcy tyłek. Plus dla sklepu!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówienie - metalowy zamek do g17, rozładowywarka, okulary. Płatność przelewem, czas oczekiwania - 3 dni. Biorąc poprawkę na okres sylwestrowo-noworoczny i to, że mieszkam na zapupiu czas realizacji zamówienia jest ok. Tylko graty średnio starannie zostały zapakowane bo w paczce wszystko "latało". Ogólnie 4+/6

Link to post
Share on other sites

Kilka kolejnych zamówień i kurier następnego dnia z paczką.

Malutki zgrzyt w postaci przysłanie nie tej baterii którą zamówiłem ale i tutaj sklep nie poległ - po mailu szybki telefon od obsługi z pytaniem czy zwrot pieniędzy czy wybór czegoś innego z ich oferty.

 

Duży + ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie napiszę nic nowego, ale pochwał nigdy za wiele.

 

Środa wieczór - zamówienie

Czwartek rano - status wysłane

Piątek rano - paczka u mnie.

 

Wszystko zgodne z zamówieniem (szkoda, że naklejki nie dostałem:) dobrze zapakowane.

 

Serdecznie dziękuję i polecam...

Link to post
Share on other sites

Wtorek zamówienie a już dzisiaj paczka u mnie. Solidnie zapakowana i zabezpieczona przed uszkodzeniami. Wszystko tak jak być powinno. Bardzo dobry kontakt mailowy. Odpowiedzi otrzymywałem w ciągu kilku chwil od wysłania zapytania. Naprawdę gorąco polecam robić zakupy w tym sklepie bo ma się do czynienia z profesjonalistami. Ode mnie jak najbardziej zasłużony duży +

Edited by marcin1988
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jestem stałym klientem tego sklepu, nigdy się nie zawiodłem. Nawet w sprawie zwrotów. Wszystko zawsze przebiega na najwyższym poziomie. Ludzie z czasem są tam tak przewidywalni jak by byli robotami :)

 

Jedyne czego mi brakuje, to rabatów dla stałych klientów, na przykład zamiast tych 'badziewnych' naklejek, które wyrzucam do kosza.

Kto je przykleja?

 

Mam nadzieję że ktoś ze spec shopu zagląda tu czasami i przemyśli sprawę wysyłania do mnie zbędnych śmieci.

 

Dzięki.

Edited by mant3z
Link to post
Share on other sites

Kolejna paczka, przesyłka Pocztą...zamówienie złożone we wtorek rano...w środę około południa jest ( nie mam pojęcia jak Poczta to zrobiła :D ). Jak zwykle szybko ,pewnie i wzorowo ;) Zawartość paczki oraz jakość towaru pierwsza klasa.

 

POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Również mnie sklep bardzo się spodobał, miła obsługa, dobre ceny oraz szybki kontakt z klientem, wysłałem replikę na gwarancje, jak tylko sprawdzili co i jak, zadzwonili opisali co jest nie tak i co mają zrobić, i bardzo mi się to podoba, oby więcej takich sklepów!

Link to post
Share on other sites

Sklep na prawdę na wysokim poziomie, a w Poznaniu to chyba Mekka :-P

Kupuje tam od dobrych 3 lat i w tym okresie zaobserwowałem na prawdę duży postęp poczyniony przez zarząd, jak i obsługę sklepu - w końcu prowadzony przez ludzi ze środowiska airsoft'owego, którzy znają nasz potrzeby ;-)

 

Wystarczy jedno słowo POLECAM

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...