Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie jak mam zamowic niesmiertlenik i powiedziec im co ma byc wybite na nim ??

 

Edit [14.02.03]:

Właśnie zamowilem:

2xH&K MK23 SOCOM High-Grade Hop-Up TM

2xDodatkowy magazynek do SOCOMA TM

2xNieśmiertleniki Dog Tag+ wybicie

1xSzybka Ładowarka STTI

Prawie wszystko 2 razy bo dla kolegi i dla mnie zapłacimy 422zł z przesyłka, zamowilismy o 19:30 13.02 a juz dzisiaj 14.02 moj kolega dostal powiadomienie ze o 10:47 przesylka została wysłana jak narazie to wielki +. Nie jest to sklep jak airsoftguns.pl w ktorym musisz sie prosic o wyslanie paczki :wink:

Link to post
Share on other sites
Właśnie zamowilem:  

2xH&K MK23 SOCOM High-Grade Hop-Up TM  

2xDodatkowy magazynek do SOCOMA TM  

2xNieśmiertleniki Dog Tag+ wybicie  

1xSzybka Ładowarka STTI  

Prawie wszystko 2 razy bo dla kolegi i dla mnie zapłacimy 422zł z przesyłka, zamowilismy o 19:30 13.02 a juz dzisiaj 14.02 moj kolega dostal powiadomienie ze o 10:47 przesylka została wysłana jak narazie to wielki +. Nie jest to sklep jak airsoftguns.pl w ktorym musisz sie prosic o wyslanie paczki

 

Paczke otrzymałem 2 dni po zamowieniu wszystko kompletne i działajace sklep jest super i dba o klienta daje im 6/6 :wink:

A Socom jest super polecam kazdemu :D

Link to post
Share on other sites

Ja tam zamówiłem kilka rzeczy i przyszły expresowo :D

 

czy mozna tam wpłacac przelewem czy tylko za pobraniem ?? bo wybrałem Poczta Polska - przelew ale nie napisali mi numeru konta ani nic

 

 

A można ale oni Ci nie przysyłają mailem tylko masz numer konta przed potwierdzeniem zakupu czy tak jakos ;) ale jak już za późno to napisz do nich zeby Ci przysłali i po sprawie

 

Daje wielki +

Link to post
Share on other sites

Swój pierwszy post na forum wmasg dedykuję Panom ze Specshopu :) Swoją karierę w asg zaczęliśmy razem z bratem od zakupów w tym sklepie i wcale nie żałujemy. Zamówiony towar dotarł w terminie, wszystko należycie zapakowane i w jak najlepszym porządku. Beretta z TM i Desert Eagle z UHC po prostu wymiatają :D Duży plus dla Specshopu.

Link to post
Share on other sites

w poniedziałek zamawiałem Glocka 17 HG z TM bez HU i paczkę kulek 0,20

zaraz dostałem potwierdzenie na maila, zaraz potem zostałem poinformowany, że nie ma już Glocków 17 HG bez HU wiec wyślą mi z HU w cenie tego tańszego (110 zł) to sie nazywa szczęście :mrgreen:

 

w pon wysłany dzis okolo 10 rano dostarczony - dawno takiej przesyłki nie miałem - do mnie priorytety zawsze dochodzą po 3 dniach :lol:

 

wszystko w jak najlepszym porządeczku - super zapakowany towar, szybka przesyłka no i mam glocka z Hu 25 zł taniej :D

Link to post
Share on other sites

I jestem przekonany, że pisząc, że wysyłka w dniu dzisiejszym (w poniedziałek) jest prawdziwa, bo nigdy na sklepie się nie zawiodłem, a zamawiałem jużnieraz coś. Tylko 4-dniowa zwłoka ze sprawdzeniem stanu konta była ciut za długa. Dlatego następnym razem wolę zamówić za pobraniem (przyspieszy cały proces).

 

edit:

 

sprawa wyjaśniona bardzo pozytywnie przez sklep. DO całości przyczyniła się również poczta.

 

Przesyłka ze specshopu i jej zawartość jak zawsze rekompensują drobne opóźnienie.

 

Muszę przyznać że należy im się poraz kolejny plus, bardzo dbają o klienta i to jest najważniejsze, dzięki też skontaktowaniu się i wyjaśnieniu sprawy przez załogę sklepu, utwierdzili mnie że warto w tym sklepie nadal robić zakupy (chociaż wogóle nawet przez chwilę nie myślałem o rezygnacji z zakupów tam).

 

Duży plus!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...