Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darmowe serwery do zdjęć


Recommended Posts

Z uwagi na "wielkie" problemy, jakie młodzi użytkownicy Sieci mają z podzieleniem się zdjęciami, jakie chomikują na swoich twardych dyskach podaję adres, dzięki któremu ich życie może stać się dużo prostsze. Otóż będą mogli - Hossana! - nareszcie podzielić się swoimi zasobami, a nie jęczeć, że nie mają gdzie ich wrzucić. Jest to jeden z wielu serwerów na które można wrzucać zdjęcia, ale jego obsługa jest najprostsza, nie trzeba się logować i działa szybko. Gdyby jakiś żółtodziób nie potrafił poradzić sobie z używaniem (zgroza, ale i tacy się zdarzają) to niech da znać, napiszę do niego instrukcję.

 

http://www.imageshack.us/

 

A jak jeszcze raz usłyszę, jak ktoś jęczy, że nie ma jak wrzucić to zabiję go śmiechem.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 4 months later...

2 pytania techniczne:

1-jak długo obraz będzie dostępny na InageShack (zanim go usuną)?

2-jak usunąć plik samemu, jeśli nie chcę, by był dłużej dostępny?

 

Próbowałem dowiedzieć się tego bezpośrednio na stronie ImageShack ale albo tam tego nie było albo mój angielski nie wystarczył by przeczytać te informacje ze zrozumieniem.

 

Z góry dziękuję za info

Jerz

Link to post
Share on other sites

Żeby kasować pliki z serwera to chyba trzeba się zarejestrować (free).

Polecam także ściągnąć ich programik - po zarejestrowaniu na ich stronie można po kliknięciu prawym klawiszem myszki na ikonce obrazka bezpośrednio za pomocą odpowiedniej opcji wrzucać go na serwer Imageshack :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...