Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasz kochany Empik zażyczył sobie za edycję prestiżową 800 zł. Kogoś tu pogięło czy mi się zdaje? Już taniej wyjdzie sprowadzanie z USA za te 150 dolców + przesyłka...

Jak znajdziesz taka ofertę to wal z linkiem.

Jedyne tanie oferty były na Amazonie za 100 baksów+przesylka, i juz są wysprzedane. A jak chcesz z zagranicy to proszę bardzo:

- Brytol chce 200 funciaków - bez przesyłki

- z USA masz "taniej" 230 baksów + 50 przesylka.

Czyli wszystko powyżej 800 które chcą w Empiku.

 

A ja szukam chętnego PeCeciarza, który jest gotów zainwestować parę stówek w tę wersje MW2, ja chętnie dołożę 160 zeta za sama grę - nokto i resztę bajerów może sobie zostawić. w końcu na PC nie pogra sobie w grę z PS3. :uśmiech:

Oczywiście interesuje mnie tylko wersja polska :D

Link to post
Share on other sites

Taa..Dwóch to wersja minimalistyczna, wręcz stan surowy na kulkomiotnej emce, czy kałaszu. Ba! W dzisiejszych czasach dwie "bombki" dostajesz gratis do repliki :P

 

Co do perka... Serio aż dwóch? No to chłopcy szykujcie się na prawdziwy "bling, bling, nigga, nigga" :D

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Dobrze, jak w edycji kolekcjonerskiej dodawane jest coś, co jest naprawde użyteczne. I niechaj dodatek będzie jeden ale dobrej jakości. Przypominają mi sie amerykanie, którzy masowo kupowali limitowaną edycje halo 3 tylko po to, by każdy z nich mogł sobie postawić na półce tandetny plastikowy model hełmu :P Eh, kasa, kasa.... gdzie sie podziała w tym wszystkim sama gra? Szkoda że wydawca celuje przede wszystkim chyba w poziom podstawówki, skoro wydaje limitowaną edycje z (zapewne) plastikowym czymś przypominającym noktowizor xP Na filmiku jak prezentował to coś to widać LED'y (chyba) wokół wizjera. Więc nie spodziewał bym się niczego więcej jak zwykłej latarki na głowe :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...