Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

Przeszedłem cała grę, na normalu, do tego pierwszy mecz MP jest za mną. Generalnie, gra jak zawsze za krótka, na pewno będzie część kolejna. Fabuła jest iście filmowa, gra wciąga mocno, jest intensywna i zaskakująca. Trzeba to zobaczyć, poczuć klimat. Dobrze spożytkowana kasa twierdzę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sam steam może się długo aktualizować (zwłaszcza dzisiaj), jeśli ktoś go nie używał wcześniej albo dawno nie odpalał. Ja go uruchomiłem profilaktycznie 2 dni temu i teraz tylko dogrywał coś z netu do multi. Tak jak wcześniej - przy pierwszej instalacji gry należy wyjść i uruchomić z płyty jeszcze raz. Gra miodzik. Multi to samo, tylko brak dedyków i zero znajomości map, ale to norma. Norma z mapami oczywiście:)

Link to post
Share on other sites

Krótka refleksja na temat realizmu. No niby jakiś tam jest, wiadomo, to arcade, bardzo miodna. Sprzęt fajnie odwzorowany, dobre loadouty szpeju, ciągle autorzy upierają się przy tych panelach udowych, ale wygląda lansiarsko. Za to Ruscy używają każdej broni na świecie. Wypadają z nich takie skarby, że aż szok. :F

Generalnie, jeśli chodzi o dostępne egzemplarze broni to jest tego sporo i naprawdę fajne pukawki. Niektóre mniejsze można dzierżyć w obu rękach. Jest shotgun z terminatora II. :F Generalnie, bardzo, bardzo fajnie. :)

Link to post
Share on other sites

Mnie tak kiedyś MW1 odstresował, że miałem na 6 miechów ponad 30 dni grania. Tak się odstresowałem, że się pozbierać nie mogłem. Mam nadzieję, że tym razem będę zestresowany i się robotą zajmę, i innymi rzeczami:) Ale fakt - super się w to łupie:)

Link to post
Share on other sites

Te przeciążone serwery to jakaś kpina - dzwoniłem właśnie do kumpla spytać jak gierka i mówi, że jeszcze nie odpalił, coś dociąga od wczoraj i urosło już do 14 giga, a leci jakieś 20 kilo na 2 megowym łączu. Ciekawostką jest to, że gry Valve nie mają tego problemu - aktualizowałem dziś TF2 i poleciało 250 kilo na sekundę. Ciekawe co tam się dociąga, przecież to nowa gra, nie było jeszcze patcha.

 

Czytałem też gdzieś recenzję PC wersji - 7/10, ale autor tak pojechał, że aż dziw bierze, że jest więcej niż 2. Większość zarzutów oczywiście w multi. Ktoś mógłby opisać jak to całe IWnet wygląda? Jakie są pingi, jakieś problemy z lagiem i czy są jacyś cheaterzy? Podobno niektóre tryby trzeba najpierw odblokować, prawda to?

Link to post
Share on other sites

Nie każdy ma tak ze ściąganiem. Ja wczoraj kupiłem, wczoraj zainstalowałem i już drugi dzień gram (poza dzisiejszą przerwą na pracę i rodzinę). Kwestia pewnie jak często ktoś aktualizuje Steam'a.

Ogólnie gra się szybko, zróżnicowane tereny, były już lodowe pustkowia, Gułag tyż w śniegu, Brazylia, plaforma wiertnicza, tereny USA i wiele innych. Rządzi oczywiście generał Chaos. Dużo eksplozji fajerwerków itp.

Jak już wcześniej pisałem ciekawy jest Black Ops, w którym można poskradać się, pościgać na skuterach, pobiegać po moście, strzelać na czas itp.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Aktualizacja steama raczej nie ma tu nic do rzeczy, jeśli się nie ma nowej wersji to sam się aktualizuje zanim się odpali.

 

Jak zainstalujesz grę to włóż jeszcze raz płytkę ( nr. 1 ) i kliknij w "instaluj ponownie". Później jak się normalnie zainstaluje to musisz ściągać te aktualizacje. Przed wczoraj wieczorem leciał mi 1%/h, a wczoraj rano pobrało mi się w mniej niż 30 minut.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...