Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie konsole psują rynek PC, tylko on sam się psuje - kto przy zdrowych zmysłach będzie wydawał 1500 zeta rocznie na upgrade sprzętu, żeby cieszyć się płynna grafiką (która i tak nie zawsze jest płynna), kiedy można raz kupić XBOXa czy PS3 i mieć spokój na długie lata? Dlatego graczy PC jest coraz mniej.

 

Bo:

 

- mogę.

- mój obecny komp ma ponad 2 lata i bardzo dobrze sobie daje radę.

- mam znacznie tańsze oryginalne gry.

- więcej interesujących mnie tytułów wychodzi na PC (dla 2-3 gier interesujących mnie gier z całej masy jaka wychodzi tylko na konsolę takowej sobie nie kupię).

- mam moje ulubione sterowanie - klawiatura + mysz (grałem w parę strzelanek na X360 i pad odpada, RTSów nawet nie próbowałem).

- nie oglądam TV zatem duży ekran i kino domowe mi nie robi.

 

Może wymrę jak dinozaury ale mi z tym dobrze.

Link to post
Share on other sites

Zobaczyłem na własne oczy i ... przekonałem się, zaraz jadę zakupić swój egzemplarz. Tryb specops na podzielonym ekranie rządzi. Nie ma to jak z kumplem przekrzykiwać się na żeby ostrzelał ten cholerny śmigłowiec z AC-130 (dziwne, ale śmigłowiec nie pokazuje się na przyrządach samolotu jako heat signature). Naprawdę fajne patenty są w trybie dla pojedynczego gracza.

 

Jakby ktoś był chętny na specops na PS3 to pisać do Ohtar1985 ;)

Link to post
Share on other sites

Jako, że każdy może tutaj powiedzieć co myśli, nie omieszkam dodać swojej opinii. Napaliłem się na tą grę jak szczerbaty na suchary i dupadupa. Jest to totalny średniak, z "konsolowym" sterowaniem i dość cukierkową grafiką.

 

Singla skończyłem i po raz pierwszy w serii CoD nie mam ochoty zaczynać jeszcze raz...

 

Kupiłem oryginalną grę dla multiplayera i bardzo się zawiodłem. To, że jedyną opcją jest "join game" jest porażką ponad wszelkie pozostałe porażki.

 

Jak dla mnie jest to ostatnia gra z tej serii, która zagościła na moim komputerze. Cieszę się, że są osoby, kórym się podoba ale tak już jest. Jedni wolą AK a inni eMki. Ja osobiście czuję się tą grą oszukany.

 

Pozdrawiam maniaków.

Link to post
Share on other sites

A mnie niemiłosiernie denerwuje multi i jego IWNet. Mam gdzieś mody i dedyki, boleć mnie może najwyżej maksymalna ilość graczy (18), bo sam lubiłem grać na serwerach ok. 50 osób. Sieka i rozwałka;P

 

Ale o co mi chodzi, wchodzę sobie do multi, klikam, aby wyszukał mi grę. Wybieram Dr. Deathmatch lub dominację. Wchodzi mi do lobby, kiedy wybierze graczy i wydaje się, że już przyjdzie nam zagrać, kilku graczy znika i od nowa. Jeśli jakimś cudem uda się utrzymać ludzi na liście, to program próbuje połączyć nasze lobby z innym, co często się nie udaje. Drugą sytuacją, która pojawia się, jak zbierze się komplet graczy, to zamknięcie lobby.

 

A najczęściej kiedy lista jest zapełniona i program wyszukuje najlepszego hosta wywala mnie i wyskakuje komunikat o problemie z przeniesiem hosta i żebym wszedł na http://jakaśstronaIW.com/hostmigration

 

W ten sposób od dnia premiery 2 razy zagrałem na MP mimo licznych prób. Nie zawsze chce mi się czekać 20 min aż serwer ruszy, szczególnie, że jak zminimalizuję (trylko przez ctrl-alt-del) a w tym czasie ruszy gra to wywali mnie za bezczynność.

 

Podsumowanie Multi? - P O R A Ż K A. Samo w sobie jest małociekawe, no i te problemy.

Single? Fajny, ale jeszcze mniej prawdopodobny niż w 1ce. Mimo wszystko na plus: )

 

Ogólnie? Żałuję kasy (niemałej) wydanej na tę grę. Gdybym mógł podjąć decyzję jeszcze raz, poczekałbym na Left 4 Dead 2, które przynajmniej zapewnia klimat i sieczkę...

 

No i pewnie moja ocena byłaby inna, gdybym mógł sobie troszkę częściej zagrać w multi...

Link to post
Share on other sites

Ja przeciwnie singla nie skończyłem, ale w multi pograłem (już nawet nie pamiętam kiedy grałem ostatni raz po sieci). Problemy z łączeniem to kwestia chyba indywidualna - grałem rano i wieczorem, i poza dwoma razami gdzie szukał graczy i szukał to nie było problemów.

Ogólnie multi jest zrobiony dla tych, co nie grają na "klany" i inne tego typu wynalazki, ale dla zabawy. Ja się bawię. Można postrącać sobie Harriery, odstrzelić kogoś pociskiem z Predatora, pozbierać różne udoskonalenia broni (sam zasuwam z Elką LKM-em), porozwijać różne umiejętności itp, ale ogólnie liczy się odprężająca zabawa.

Link to post
Share on other sites

Mnie coraz bardziej ten multi denerwuje. Dokładnie te same problemy o których pisał MiodUs. Do tego dochodzi jeszcze migracja hosta w trakcie gry - totalna porażka, ostra akcja, fragi lecą, a tu nagle gra staje i mamy odliczanie, a czasem jeszcze wywali.

 

Sama gra też jakoś nie tak dobrze jak w 4. Nie mogę zrobić większego killstreaka niż 4, zawsze ktoś mnie zatłucze. Snajperki są za słabe i za wolno się celuje, a mapy są tak stworzone, że snajper sobie nie pofraguje za bardzo. Wkurza brak wychylania się. Ogólnie im więcej się gra, tym mniejsza przyjemność.

Link to post
Share on other sites

"Ogólnie im więcej się gra, tym mniejsza przyjemność." - zgodzę się :) Snajperka to ostatnia rzecz na którą warto się zdecydować. Opadła mi też dziś szczęka jak zobaczyłem gościa, który biegnie z dwoma P90, każda pod inną pachą...

 

Mapy też jakieś dziwne są... a największą porażką jest brak jakiegokolwiek wyboru mapy, ilości graczy czy wybór pomiędzy trybami Arcade i HC.

 

Co do misji singlowych, bo pojawiło się o nie pytanie - prawie każda kończy się "zaskakującym" zastrzeleniem kogoś przez tego drugiego co skutkuje totalną zmianą stron po której walczymy. Gra jest wzruszająca jak film 2012. Też pobił rekordy sprzedaży, też wygląda ślicznie ale jeśli skupisz się na fabule to masz wrażenie, że Cię obrażają.

 

Gra jak gra, ale nie jest warta 130 zeta.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Zauważyliście, że w misji na platformie kapitan Soap ma lansiarskie spodnie w MC?:D I czy też zastanawialiście się skąd Nikołaj ma te wszystkie machiny latające typu Pave Low albo C-130 bodajże. W garażu trzyma? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Efekt odblokowania konsoli przez hakerów - cała akcja na serwerze IWNet

Co tu dużo mówić - czy to nieudolność twórców, czy wk*ni hakerzy, albo jedno i drugie. To się tylko na failblog nadaje :D

 

Natomiast ja sam po zagraniu w MW2 pod wpływem emocji, ale także przypływu weny twórczej skleciłem elegię do MW2. Żeby nie pisać masy komentarzy, które musiały by być tak wulgarne, że mod zaraz usunąłby posta.

 

MW2 widziałem

i jedno zrozumiałem

za największą porażkę w tym roku Wolfa uważałem

jednak teraz wiem

jak bardzo się myliłem!

 

To kupa spod szyldu CoDa

grywalności było szkoda

bo po co komu frajda z grania

gdy ma ją z grafy podziwiania?

 

Miernota krótka, droga

z fabułą - durną jak but

Woła o pomstę do Boga

Ta gra to wielki smród.

 

Activision ciała dało

co było do przewidzenia

mówią że nic się nie stało

dopóki nie doszło do piracenia.

 

Cieszmy się z tych cracków

Aimbotów i wallhacków

Nie grajmy w ten crap

Lepiej wrzućmy to do śmietnika - i klap.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

No więc tak: zabijasz 25 osób nie ginąc ( co jest BARDZO trudne w multi, nigdy jeszcze nie widziałem tego na żywo ) i jeżeli masz wybraną w serii kill streak'ów atomówkę to sobie ją wzywasz i jest odliczanie do iluś tam. Jak minie to jest fajne bum i widzisz wybuch, a sekundkę później cię nie ma. Nie ma też wszystkich na mapie i zaliczasz dużo fragów. Nie wiem tylko czy jeżeli zabije cię atomówka to się liczy jak twoja śmierć w statach.

Link to post
Share on other sites

Dziś skończyłem singla. Multi mnie nawet nie interesuje. Jak dla mnie gra jest dobra nawet lepsza od 2. Zrobili z tego fajną strzelankę przeplataną fajnymi "akcjami specjalnymi". Fabuła mi się podobała itp. Wiadomo mocno naciągane ale mnie sprawiło niezwykła przyjemność z grania. Przeszedłem w 10h na 3 poziomie.

 

PS. Viva la Price!! xD

Link to post
Share on other sites

Mati13k nie przesadzaj zabicie 25 osób bez zginięcia wcale nie jest takie trudne , ale było by łatwiejsze gdyby liczyły się zabicia np predatora albo heliego. Choć moim zdaniem to i lepiej, bo taki heli bez problemu rozwali 20 osób , ty załatwisz tych 9 wcześniej i już masz atmówke , nie dało by sie na serwie grać ;/ . A czy wogóle ktoś już widział podczas gry atomówke? I czy wiecie może czy ona sie trafia w tej spadającej paczce? A co do Prica , to jak go zobaczyłem za ścianą to omało z krzesła nie spadłem ;p Choć podejrzewałem , że się w grze pojawi , bo przecież on jest nieśmiertelny , już podczas 2 wojny światowej walczył i sie wcale nie postarzał xD

Edited by RAMBO_CK
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...