Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

No właśnie, nie zabija się kury znoszącej złote jajka... Więc kontynuacja będzie na 100%. To jest biznes.

Lee_ck. To jest "Modern Warfare", więc jak sama nazwa wskazuje czasy nam współczesne. Od II Wojny Światowej masz "World At War".

 

Eee mi brakuje powrotu do CoDa gdzie można było polatać brytolami. Jakoś strzelanie do Japończyków mi nie pasuje ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, nie zabija się kury znoszącej złote jajka... Więc kontynuacja będzie na 100%. To jest biznes.

Lee_ck. To jest "Modern Warfare", więc jak sama nazwa wskazuje czasy nam współczesne. Od II Wojny Światowej masz "World At War".

 

 

Źle mnie zrozumiałeś. Nie miałem na myśli, że będzie MW3 w czasach 2WŚ, tylko coś zupełnie innego.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to MW3 niech bedzie w Wietnamie...ino ile tam będzie tego "modern" to ja nie wiem i mało mnie to interesuje. Purple Haze!!! :D

 

 

O ile mi wiadomo, to końcówka MW2 zostawia otwarte drzwi dla kolejnej odsłony, więc na wietnam za bardzo bym nie liczył. Ale może druga ekipa od Call of Duty szykuje jakąś Koreę albo Wietnam. :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Czytałem w newsach, że podczas pracy IW nad MW3, Treyarch ma zrobić COD'a o Wietnamie. Ciekawy czy znowu będa konsolowe mapy i wrogowie głupi jak ściana.?

 

EDIT: Literówka.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem MW3 to będzie tylko kwestia czasu, ostatnia misja w Rangersach(Hotel Whiskey) Rangersi stoją na dachu, patrzą na zniszczenia i mówią

-Kiedy jedziemy do Moskwy?

-Wszystko w swoim czasie

-Spalimy to miejsce kiedy tam będziemy

(Mam nadzieję, że zniszczę trochę Moskwy ;))

A tak w ogóle to nie zabiliśmy Makarova. Heh już się doczekać nie mogę!

 

Pytanie tylko czy "trójkę" poprzedzi jakaś inna odsłona Cod'a? Tak jak było w Cod4 po nim wyszła 5(powrót do II WŚ) i dopiero po tym było MW2. Chociaż jakby przed MW3 wyszedł Cod Wietnam to wcale bym nie narzekał :)

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

Jasne. Bo i tak głupi ludzie to kupią, a konsolowcy będą się spuszczać z radości tak, jak to jest w przypadku Modern Warfare 2. Ja osobiście jestem tą grą zawiedziony i straciłem wszelki szacunek do Infinity Ward...

Bardzo dobrze powiedziane.

Choć ja straciłem szacunek do IW już przy CoD 2.

Link to post
Share on other sites

Bo Infinity Ward tworzy część pracowników dawnego studia 2015(pamięta ktoś ''Medal of Honor: Allied Assault'' ?), które wchłonięte przez EA przestawiło się na ich typowe komercyjne myślenie - ''Olać nowe tytuły, które mogą się nie sprzedać i skupmy się na wysysaniu kasy poprzez wydawanie odświeżonych wersji starych gier.'' i takim sposobem EA zabiło ''Need for Speed'', ''Battlefield''(choć Bad Company 2 zapowiada się nieźle) i ''Command & Conquer''. EA to śmieć na współczesnym rynku gier komputerowych, a ich gry są nic nie warte(no chyba, że kogoś podnieca nowe NBA, co sezon...). Wracając do pracowników 2015 to część z nich uciekła z tej firmy nie zgadzając się z polityką Electronic Arts. Założyli własne studio i opracowali WYŚMIENITE ''Call of Duty'', które po prostu wbiło mnie w ziemię. Później był ''United Offensive'', który był jeszcze lepszy choć w nim IW już nie maczało palców. W ''Call of Duty 2'' mieliśmy regres. IW zamiast skorzystać ze świetnych rozwiązań z UO, dodać nowe innowacyjne opcje i wgnieść w fotel ponownie, wolało stworzyć pierwszą część z nową grafiką i mapami - tylko tyle... Czyli weszli w to samo bagno od którego uciekali, bo później było tylko gorzej aż postawili kropkę nad i tworząc to ścierwo, którym jest Modern Warfare 2... Sporo ma w tej kwestii do powiedzenia ''Activision'', ale to nie ich trzeba obarczać winą w tym przypadku. Dla mnie IW wyrobiło sobie zdanie bardzo zbliżone do tego o EA.

Link to post
Share on other sites

Hm... może, co nie zmienia faktu, że w MW2 gra mi się bardzo dobrze, szczególnie po sieci. Włączasz, w kilka sekund masz grę, strzelasz sobie radośnie do ludzików, zdobywasz multum bajerów. W sumie to tak mnie gra wciągnęła, że zaniedbałem Borderlands i Section 8 (jeszcze ich nie instalowałem). Dziś tylko dla przerwy pograłem sobie w Supreme Commandera (w Marcu wchodzi 2 część, a oprócz tego jeszcze BF:BC2 i C&C4, a na święta Call of Pripyat trzeba sobie będzie kupić ^_^).

Edited by SHOGUN_YAMATO
Link to post
Share on other sites

EA to śmieć na współczesnym rynku gier komputerowych, a ich gry są nic nie warte(no chyba, że kogoś podnieca nowe NBA, co sezon...).

Słowo śmieć zamieniłbym raczej na "McDonald's" - bo śmieć nie oddaje tak dobrze pozycji i filozofii EA. Pomyślcie ile analogii pomiędzy tymi dwoma firmami.

Link to post
Share on other sites

U mnie Prestiż, lev. 22.

- M4A1+FMJ+holo

- Glock18+tłumik

Perki:

1. Gadżet

2. Moc obalająca

3. Komandos

Deathstreak: Painkiller

Killstreaki:

- BSP

- antyBSP

- Predator

Na razie gram lajtowo i chcę odblokować komplet "wyzwań" do M4.

Potem będzie SCAR, ACR i naturliś kałasz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...