Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

Hmm. Właśnie gdzie to się odblokowuje te FMJ, szybkostrzelny itp? Samo z siebie?

Szybkostrzelność to pierwszy "Strzelec" w PMach, czyli za 10 zabitych - nie gram PeMami niestety - więc pewny nie jestem.

I tylko w PMach.

FMJoty to poziom 5 Strzelca czyli chyba koło 500 zabitych z broni - przynajmniej w karabinach szturmowych.

Czyli zasadniczo odblokowują się same z siebie :D Trzeba tylko dużo zabijać :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jest. Ninja uber-pr0 majstery z tarczami są bardzo wkurzający. Do tego, zauważyłem, że chyba dobór graczy pod względem leveli kuleje. Gram z kolegami, jeden ma 50, drugi 60, a ja jedynie 17. Wybiera graczy z najwyższymi levelami, dostaje często w tyłek przez po prostu ich przewagę w perkach i sprzęcie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam lvl 29 gram z SCAR H z czujnikiem pulsu i z celownikiem laserowym. Jako zapasowa PP2000 z celownikiem laserowym i z tłumikiem. Granat odłamkowy i błyskowy x2

 

 

Perki:

Gadżet PRO

Moc obalająca PRO

Pewne celowanie

Męczeństwo

 

Killstreaki:

1. Pakiet Pomocy

2. Predator

3. Śmigłowiec

Link to post
Share on other sites

Level 40

 

5 klas

 

ASSAULT - M16A3 (red dot) dopiero zbieram upgrady, Scavanger PRO (we wszystkich klasach zresztą), Penetration Pro (też mam we wszystkich klasach) Scrambler PRO.

 

CQB - P90 (FMJ - robię extended mags), tutaj Commando (jeszcze nie PRO).

 

SUPPORT - AUG H-BAR (FMJ - robię extended mags), Secondary to Stinger.

 

SNIPER - Barret, ani razu nie grałem tą klasą :P

 

RIOT - nie pamiętam dokładnie co tam mam.

 

Wszędzie jako secondry weapon jest Berreta 93R z red dot.

 

Opłaca się zostawić kompa na parę godzin i cieszyć się wersją angielską.

Link to post
Share on other sites

O ładnie... Czekam aż dołączę do SCARa EOTka[do tłumika] ;)

Idę zagrać ;)

 

Pozdrawiam.

 

I znowu malujemy pod postem ;)

 

Dziś już mam 28lvl, SCAR H z termowizją i na Afganie miałem 30 zabitych, nie wiem jak ;). Aktualnie jestem z emką z granatnikiem i EOTechem i mi idzie dobrze. Brak kieszonkowca jednak czasem powoduje nieoczekiwaną śmierć ;)

 

Na bocznej Glock 18C, i czekam na akimbo ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dziś już mam 28lvl, SCAR H z termowizją i na Afganie miałem 30 zabitych, nie wiem jak ;). Aktualnie jestem z emką z granatnikiem i EOTechem i mi idzie dobrze. Brak kieszonkowca jednak czasem powoduje nieoczekiwaną śmierć ;)

 

Na bocznej Glock 18C, i czekam na akimbo ;)

 

Pozdrawiam.

 

 

Częśc cyklu reportaży wojennych by Grzechotnik :lol:

 

 

A Ja powiem tak, na ps3 nie ma cziterów, mało bugów, nie ma lagów, jest miodzio ;-)

Link to post
Share on other sites

Dziś już mam 28lvl, SCAR H z termowizją i na Afganie miałem 30 zabitych, nie wiem jak ;). Aktualnie jestem z emką z granatnikiem i EOTechem i mi idzie dobrze. Brak kieszonkowca jednak czasem powoduje nieoczekiwaną śmierć ;)

 

Tubelame. :(

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: Dobre 8-)

 

Żeby nie było offtopu, nie wyobrażam sobie grać, jak będę na 70 poziomie... Raz z takimi grałem na tej mapie gdzie są pociągi zimą i każdy tylko z nożem lata i slalomem biega na Ciebie :cry: :poddanie:

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: W czym najbardziej lubicie grać? Ja na razie tylko DM drużynowy. Kamperstwo np. w fladze, sztabie mnie przeraża :(

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Hmm, co Ty powiadasz... U mnie nie ma nic takiego. Czasem tylko migracja serwera, ale to naprawdę rzadko.

 

Pozdrawiam.

 

To chyba gramy w inną gre, połowa graczy skarży się na IWnet ,lagi,kicki,migracje albo poprostu serw pada.

Edited by APOSTEL
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o ulubiony zestawik to:

Broń: Jakaś pukawka z granatnikiem (gram scarem żeby wbić osiągnięcie)

Atut:

Padlinożerca

Bliskie zagrożenie lub Zimnokrwisty

Ninja

+Predator

+helikopter zwykły

+opancerzony

Cała magia tego zestawu polega na lataniu z granatnikiem 1 strzał = trup( zazwyczaj) potem zbieramy z cial plecaki(padlinożerca) i mamy dodatkowe granaty. Naturalnie nie gram tak na codzień bo taki zestaw może być denerwujący dla innych graczy.

Edited by APOSTEL
Link to post
Share on other sites

Ja też się podpisuję pod grzechotnikiem, a mam neta 512. A co do ninja nożowników, mi nie nie przeszkadzają i jakoś rzadko ich spotykam. Ostatni mój wynik 35 zabić do 3 zginięć hehe jestem z siebie dumny. A zabawa ze strzelaniem z helikoptera, albo AC130 SUPER. Tylko w AC130 wnerwia mnie ciągłe przeładownie nawet najmniejszego działka, dlatego helikopter lepszy(przynajmniej dla mnie) ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tam generalnie dupa jestem w takie gry i najwiecej pod rząd to miałem 3 zabicia. Denerwuje mnie to, że nie mogę sobie pograć z takimi samymi ciapami jak ja :D

 

No właśnie to co miało dopasowywać graczy levelami coś chyba nie działa. Ja ostatnio grałem(miałem lvl 32) z osobami z levelami: 60, 65, 55, 70 i tak dalej, nikt nie miał poniżej 50.

Link to post
Share on other sites

Ja tam generalnie dupa jestem w takie gry i najwiecej pod rząd to miałem 3 zabicia. Denerwuje mnie to, że nie mogę sobie pograć z takimi samymi ciapami jak ja :D

 

 

Same here. Ale ja grałem tylko w jedynkę. Tempo gry mi nie odpowiada i postacie poruszające się z nienaturalną prędkością. No i te mapy jednak są zbyt małe. A dwójka jest ponoć jeszcze szybsza. A w battlefielda idzie bardzo dobrze, ale nie wiem czy grają w niego same "ciapy" czy to po prostu gra dla takich emerytów jak ja.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...