Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie też SCAR-H był super (odblokowałem na nim wszystko i mam za to znaczek) do puki nie dorwałem się do M16A3 i Berrety 93R. 2 bronie z burstem (niskie zużycie amunicji), M ma holo a Berreta tłumik, M na średni-daleki dystans, Berreta do CQB. Z każdej z tych broni jedna seria załatwia sprawę, rzadko potrzeba jest druga (mam Stoping Power).

Link to post
Share on other sites

Hmm, SCAR H jest dobry, ale latam z emką z EOTechem i granatnikiem... Wkurza mnie też ten zasięg i celność. Nie wiem jak jest naprawdę, ale dla mnie jakoś za łatwo a przez nindżowców odechciewa się grać...

 

Nie wiem, ale kurde mam bardzo ciężki palec w tej grze. Zupełnie odwrotnie niż w AS... A zestaw z granatnikiem jest baardzo wkurzający dla innych graczy. Teraz już tak mam większego skilla i raz nawet miałem 15 zabić na jednym życiu, ale niestety serię zgonów mam do 7-miu ;)

 

Dzikki, co masz do SCARa w dodatku? Ja z termowizją głównie, ale lobowanie się opłaca tutaj.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jak używam granatnika to tylko z 1 powodu-odblokowanie pompki pod automatem

co do "lagozy" -u siebie zauważyłem że mw 2 jest strasznie czuły wszystko co się łączy z netem i pobiera

w 1 części mogłem ssać 800 kb/s i ping był ok ..tu wystarczy ssać 20 kb/s i jest kupa :/

(mam łącze 8 mb)

i wreszcie nie ma nalotów co sekundę :D

Link to post
Share on other sites

A ja wam powiem, moi mili, że latam z M4, Holo i tłumikiem i zestawik bardzo fajny. Tak tak, wiem nikogo to nie interesuje :>

 

Już mam. A jakie "gry" lubicie? A i ile godzin gracie. Tam jest w statach.

 

 

Dziś jeszcze wypróbuję FALa i na bocznych pokombinuję.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

A ja chętnie sprzedam to g....... do którego nie mam już sił.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to z całym kontem Steam i wszystkim, wszystkim co dostałem z grą za 130 zeta (czyli pudełko i instrukcja :/).

Myślę, że za 100, ale jak mnie jeszcze powk..... to i za 90 opchnę.

 

Gra D.N.O.

Link to post
Share on other sites

u mnie scar+fmj+ termo(ninja,zimnokrwisty i tarcza) ,na większe mapy barett+termo+fmj(ninja,zimnokrwisty) a na te najmniejsze akimbo+szybkostrzelność w kriss'ie :P (zwiekszone obrażenia,pewne celowanie)boczniak -póki co to colt,kiedyś DE

 

Gram prawie zawsze na hc a lvl to ino 37

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Kurde, mi jakoś nie idzie ze SCARem. Zauważyłem, że akurat w przypadku SCARa tłumik zwiększa odrzut i maleje ROF :???: A w przypadku emki, bo tak aktualnie latam to cudo. Czekam na M16, bo zazwyczaj umieram nie mając nic w magazynku :-F

Wczoraj grałem tak z takim jednym co miał lvl 3, reszta od 35 [ja] do 70... biedny... :lol: Takie moje odczucia to najważniejszy refleks, nóż, zmniejszona postawa. To tak na początek, bo potem to exp już jest naturalny ;)

 

Ja gram na DM najemnicy. Muszę spróbować te HC.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Eeee tam, na pewno czitujesz albo kampisz na respie... Albo nie, w Afghanie to kampisz na skrzydle ;-)))

Kurde, chyba czas już na odwyk... Mówię jak ONI!!!!

Buahahaha - nie przejmuj się Padre, u mnie po kilku daniach obcowania z MW2, jest tak samo.

Co do trybu HC - preferuje rozgrywki typu Sabotage czy Seek&Destroy, gdzie zmuszonym się jest do biegania i chodzenia. W zwykłym DM HC to "kamperstwo się szerzy" :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...