Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Moim faworytem jest może nie nick, ale ciekawe hasło. Mianowicie kiedyś grając ze świetnymi statami na tej mapie z helikopterem ( nie pamiętam nazwy, nie grałem w MW2 już parę ładnych miesięcy) zostałem obdarowany przez jakiegoś komandosa statusem: bitchin kiddy hax. Tak mi się spodobało, że przez parę tygodni miałem nick "Kiddy Hax". :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a ja uważam ze "ta gra" to jest największa chuj.... z kutas.. interesuje się militariami i działaniami specjalnymi od lat i wierzcie mi jak by każdy tak biegał jak jest na tej grze na prawdziwej wojnie to już by ludzi nie było na świecie. Ogólnie jest to najgłupsza i najbardziej odrealniona gra jaką widziałem gracie w ASG, wiec wiecie że ruch zdradza a i pierwsza kula (no może 3 pierwsze) zabijają na pewno.

A tam można przebiec całą plansze i nikt cie nie trafi spróbujcie tak biegać po Afganistanie w realu to szybko skończycie....ŻYCIE!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Emm, easy account nie działa, kiedyś próbowałem użyć. Aktualnie jestem na 3 prestiżu, 52 lvl.

Cała kampania jak i spec ops, jest okej ale multiplayer leży ... wszystko na dobrą sprawę załatwiają killstreaki jak Predator, AC130 czy też atomówka -.- no i często trafi się idiota z G18 akimbo, albo gość wyładowany granatnikiem pod lufą i drugim, granatnikiem ręcznym.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Historia się powtarza, tak turystycznie z 45lvl zrobił mi się 70lvl i wszytsko odblokowane...tak jak bym sobie kupił ułożone puzzle...Gdyby nie steam, gdyby nie te hosty, jakieś cuda na kiju to by była super gra a teraz w moim odczuciu jest chu beznadziejna, grać sobie i nagle wszystko stracić. Werdykt-gra fajna ale steam ssie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...