Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

„BASRA – Judgment Day”

 

Wydaje mi się, że poprawnie to jest Jedgement Day - looknąłem w słownik teeth.gif

 

Nie chodziło mi o to, że po "J" ma być "e" zamiast "u", bo źle napisałem.

Chodzi mi o to, że po "Judg" powinno być jeszcze "e" i dopiero reszta czyli "ment"

Czyli nie Judgment, a Judgement ...

Dobra koniec offtopu :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Szerzej się rozpiszę w sprawozdaniu. Jak zdążę, to tekst pojawi się w tym tygodniu, jeśli nie, to niestety dopiero po 23 sierpnia w związku z moim wyjazdem na urlop.

 

Tymczasem napiszę, że Organizatorzy Basry zasłużyli sobie na WIELKIE gratulacje. Motto "Od Maniaków dla Maniaków" nabrało nowego wyrazu. Na każdym kroku było zaskoczenie, uśmiech, widoczne ogromne poświęcenie organizatorów i pomocników dla stworzenia klimatu i co za tym idzie WYŚMIENITA zabawa (nawet, gdy broń zamieniłem na aparat!). Aż trudno uwierzyć, że to wszystko zrobili dla dobrej zabawy wszystkich uczestników, płacąc równo razem z nimi takie samo wpisowe. Wielki szacun Panie i Panowie. Naprawdę.

 

Organizacja i przeprowadzenie zlotu ocena celująca. Pomysły i ich realizacja - ocena poza skalą. Brawo.

Link to post
Share on other sites

Trzeci raz tam pojechałem i po raz trzeci Organizatorzy przeszli samych siebie. Tak wyjątkowego klimatu nie ma chyba na żadnej imprezie.

 

 

Gratulacje dla Organizatorów.

Wyrazy uznania dla Gwardii, przeciwników Z PIS oraz towarzyszy broni z PO.

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok 8-)

Link to post
Share on other sites

To była moja druga wizyta na zlocie z serii „Basra”. Zostało mi powierzone dowodzenie siłami PO pod nieobecność Colonela. Mam nadzieję iż Was nie zawiodłem.

Chciałem podziękować wszystkim Fire Teamom PO za wspólną walkę, ataki, obrony, handel, wymiany i akty terroru. Nie było dla Was budynku do którego nie dało się wejść. Dziękuję za wspaniałą akcję w Meczecie, Banku i Kasynie. Dziękuję za bezbłędne wykonywanie rozkazów.

Organizatorom gratuluję doskonałego przygotowania gadżetów użytych w grze, lokacji, oprawy, klimatu i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Co rok spotykamy nowe atrakcje i nowe pomysły. W uznaniu Waszych dokonań, przekazałem medal  na ręce ARCa.

Oczywiście wielkie podziękowania dla PIS za zaciekły opór i fanatyczne ataki, oraz Gwardii za chwile współpracy, zdrady i kolaboracji. Po prostu stworzyliście piękny klimat tego zlotu.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Dex.

Link to post
Share on other sites

O Basrze można by pisać dużo ale zacytuję sam siebie z zeszłorocznego posta po Basrze "Po prostu REWELACJA!!!!".

 

Dzięki wszystkim za super zlot a w szczególności Organizatorom. Panowie przyznałbym Wam Nobla gdyby był za najlepszą imprezę airsoftową w Polsce.

 

PS. Wombat czekam na filmy.

Edited by aVirus
Link to post
Share on other sites

Również dziękuję wszystkim za świetną zabawę, a przede wszystkim organizatorom za kawał ciężkiej, ale doskonale widocznej pracy! Podziękowania chciałbym również złożyć na ręce współbratymców z Gwardii za wzorową współpracę i zaciekłe stawianie oporu przeciwnikom! Co tu dużo pisać, poziom zlotu z roku na rok skacze coraz wyżej, nie ma drugiej tak klimatycznej imprezy w kraju. Niektórzy powiedzą - diabeł tkwi w szczegółach i tak było w przypadku BASRY, mnogość smaczków jakie dla wszystkich przygotowali organizatorzy mogła co niektórych przyprawić o zawrót głowy, sama droga dojazdowa na teren zlotu - znaki drogowe, radiowóz, strażnica przy wjeździe z m60 i m249, pasami amunicyjnymi, szlaban, Merkava, szyby naftowe, rpg7 nie wspominając już o scenariuszu, który po prostu miażdżył! Tego po prostu nie da się opisać, to trzeba było przeżyć i zobaczyć! Panowie i Panie - chapeau bas! Mam nadzieję, że i za rok będzie nam dane walczyć pod żarem irackiego słońca, które w tym roku nikogo nie oszczędziło! ;-)

 

Allah Akbar!

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

To była moja pierwsza wizyta na Basrze ale mnie osobiście powaliła rozległość terenu jaki mieliśmy do dyspozycji, a z ekipą zwiedziliśmy naprawdę kawał terenu z każdej strony choć i tak wszędzie nie dotarliśmy.

Co do samego klimatu to największą robotę odegrali sami organizatorzy odgrywający w scenariuszu najważniejsze role. Najwięcej uciechy było oczywiście w Kasynie gdzie przyjacielski arab kosił nas z kasy nie miłosiernie... a tej flagi za bezcen sprzedanej to już mu na pewno nie zapomnę, ale to już Nasz mały błąd :P. Co do samych zadań... rewlacja pomysły i z jeńcami i z rakietami ect. ect. Pozostaje jedynie mieć nadzieję iż za rok znów zagościmy w tropikach :).

 

Pełen szacunek dla Organizatorów... To była impreza jedna na milion. :)

Link to post
Share on other sites

Moje wrażenia po pierwszej wizycie na Basrze: SUPER REWELACJA !!!!!!!

Mnóstwo fajnych pomysłów (szyby naftowe, strefa zdemilitaryzowana podobnie jak w FarCry 2 :) i wiele innych) oraz podejście do samego zlotu. Pierwszy raz spotykam się z tak profesjonalnym podejściem do uczestników. Naszywki pamiątkowe, identyfikatory, czerwone chusty, oznaczenia poszczególnych grup i profesji. Kapitalne wrażenie to robiło. Jak zobaczyłem RPG to mi kopara opadła. Prosty pomysł a jakże genialny. Podobnie ładunki magnetyczne. To rozwiązanie wszystkich problemów z eliminacją pojazdów (pamiętacie jakie były debaty o niszczeniu pojazdów na "Nu Pagadi"). Naprawdę świetny zlot. Niestety jak to zwykle bywa były i minusy. Z tym że dotyczą one uczestników a nie samej organizacji zlotu. Powiem krótko ... KAŻDY Z NAS JECHAŁ TAM W TYM SAMYM CELU: DOBRZE SIĘ BAWIĆ. Wiec po co te terminatorstwo co niektórych (mało było takich przypadków ale jednak były), dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć tego że jak dostaną kulkę to przez 3 minuty leżą w miejscu i wołają medyka lub idą do niewoli jak ich dorwie przeciwnik prędzej (nasza ekipa 1st SOC miała taki przypadek w lesie że dorwaliśmy grupę kilku osobową. Wybiliśmy 3/4 oddziału a reszta kryła się za trupami którzy na stojąco ubierali się w czerwone szmaty. A wyraźnie było napisane .... TRUP lub RANNY LEŻY NA ZIEMI I NIE PRZESZKADZA). No ale przy takiej ilości ludzi nie ma na to chyba rady. Ale ogólnie w moich wspomnieniach pozostanie super klimat i super zabawa.

P.S Pozdro dla Kermita z 1stSOC który zdarł sobie chyba gardło gdy motywował wszystkich przy ataku na bazę PIS'u i podczas oczyszczania wzgórza :) z wrogich wojsk :)

Edited by Azrael_tear
Link to post
Share on other sites

Dołączam się do wielkiech podziękowań za rewelacyjnie przygotowany zlot, wspaniałą atmosferę i świetną zabawę :ok: Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy :mrgreen:

 

Wierzę, że to nie będzie ostatnia Basra?? :roll: byłoby baaaaardzo szkoda...

 

Pozdrawiam wszystkich dzielących z nami weekend na tej wyjątkowej imprezie :uśmiech:

Edited by sir Patryk
Link to post
Share on other sites

Wielkie podziękowania dla organizatorów!!!

 

W najdrobniejszych szczegółach jak i w najważniejszych sprawach było widać ich rękę.

Od chust po czołg, od kamieni, po szyby naftowe, we wszystkim widać dbałość jakiej nie spotkałem nawet na komercyjnych imprezach.

Wszystko było przewidziane i przemyślane - widać, że robili to ludzie z pasją, dobrze wiedzący o co chodzi w airsofcie i umiejący swoją wiedzę wykorzystać - naprawdę rzadka sprawa!

 

Gratuluję ekipy, która bezinteresownie była zdolna tyle z siebie dać - Pełen Szacunek!!!

 

p.s.

Podziękowania dla współuczestników.

Szczególnie dla Dextera (godnie zastępującego Colonela), Pabla i Midera.

Ich (mądrze wybranych) wysiłki w kierowaniu scenariuszem w dużym stopniu przyczyniły się do powodzenia imprezy.

Link to post
Share on other sites

Bardzo bym prosił o udostępnienie zdjęć fotografa, który miał niewątpliwą przyjemność udokumentować krwawy postrzał friendly fire Gwardzisty ze strony PO podczas niedzielnego szturmu. Z góry bardzo dziękuję za zdjęcia, członkowi Porozumienia Osmańskiego za dziurę w policzku - nie ;]

Link to post
Share on other sites

Tutaj są zdjęcia o które prosiłeś, jeżeli ktoś może to niech wrzuci je na forum basry ponieważ mnie łapie zabezpieczenie anty-spamowe :wink:

http://picasaweb.google.pl/leprozorium/Basra4#

http://picasaweb.google.pl/leprozorium/Basra42#

http://www.mojalbum.com.pl/Album=QCB87V6G

http://www.mojalbum.com.pl/Album=LPATOKZL

 

 

Możesz je wrzucić spakowane na jakiś serwer 4share lub megaupload??

Link to post
Share on other sites

Witam!

Ogromne podziękowania dla organizatorów tej wspaniałej, jedynej w swoim rodzaju imprezy.

Ciężko napisać coś oryginalnego bo użyto już chyba wszystkich przymiotników, porównań i komplementów żeby docenić, pochwalić, podziękować ludziom którzy poświęcając swój czas i pieniądze nierzadko kosztem rodziny i prywatnego życia.

Ludziom z pomysłem którzy przygotowali dla nas kilkadziesiąt godzin niesamowitej, odrealnionej fantastycznej zabawy.

Możliwości przeżycia przygody.

Dziękuję Panie i Panowie...

 

Reszta na forum Basry...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...