Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Mam tą replikę,zewnętrznie bardzo ładna.piękne oznaczenia ! :D (sprowadzałem z chin i mam pełne) mogę podesłać później fotki,w zestawie dostałem jeszcze dodatkową gumkę HU,zestaw uszczelek (wam też ta uszczelka z maga wypada,już dwie straciłem,macie na nią jakiś sposób?) coś co przypomina tłok z dyszą (nie znam się na gaziakach) ta część jest w tylnej części zamka,i przyrząd do blokowania sprężynki w magu żeby można była kulki załadować.

 

Replika ciężka,dobrze trzyma się w ręce,jak dla mnie fantastycznie działający system BB,zasięg na 0,2 podobny jak do starej serii ak z cymy nie powiem ile dokładnie ale sylwetkę człowieka spokojnie można trafić z 25-30m.

 

Oprócz wypadającej uszczelki z maga nie miałem z nią żadnych problemów. Na razie.

 

Pytanie ode mnie,czy można kupić w PL do niego magazynek dodatkowy,albo czy pasuje jakiś z innej firmy? Sprawdzał ktoś?

Link to post
Share on other sites
wam też ta uszczelka z maga wypada,już dwie straciłem,macie na nią jakiś sposób?

 

Wsadź tam dwie uszczelki z dolnego zaworka taniej zapalniczki. Dopchnij rurką zrobioną z uciętego patyczka kosmetycznego.

 

 

coś co przypomina tłok z dyszą
Loading muzzle.

 

 

Zastanówmy się czemu producent dodaje gratis te części... może dlatego że sie psują? :D

Link to post
Share on other sites

witam.

 

Jeśli ktoś jest byłby zainteresowany to tu są zdjęcia mojego egzemplarza:

 

http://www.filefactory.com/file/a055291/n/1911_MEU_ZIP

 

(trzeba zjechać na sam dół i tam nad linkami jest przycisk "download now", później link pojawi się w tym samym miejscu)

 

z pierwszych wrażeń : waga jest ok całkiem przyjemnie leży w ręce. mam pełne oznaczenia pomimo ich braku na fotkach na taiwangunie.

 

strzelałem na razie na sucho bez BB's i jeśli chodzi o porównanie do USP Tactical KJW to blow back jest odrobinę silniejszy ( wiadomo metalowy zamek ) jednak nie tak znowu strasznie silny.

 

funkcjonują oba bezpieczniki czyli w rączce oraz obustronny motylek.

po przełączeniu tego ostatniego w pozycję safe niemożliwe jest oddanie strzału oraz przeładowanie pistoletu ( odciągnięcie zamka do tyłu )

 

Do wystrzału oba bezpieczniki muszą być że tak powiem odbezpieczone.

 

na razie tyle, jak ktoś ma pytania postaram się odpowiedzieć.

 

PS.

 

nie będę robił testów na skupienie ani zasięg bo nie mam na to ani czasu ani ochoty ani warunków ;)

Link to post
Share on other sites

Właśnie kupiłem :-P

Pierwsze wrażenie jest niezłe choć mogłoby być lepsze. Replika zapakowana jest w brzydkie (odczucie subiektywne) pudełko, zabezpieczona sztywną piankową wypraską. W pudełku, poza repliką znajduje się magazynek, instrukcja, części zapasowe (dysza, zestaw uszczelek, gumka), plastikowy „kluczyk”, paczuszka kulek. Nim przyjdzie cieszyć się nam z zabawy repliką musimy delikatnie pozbyć się ponaklejanych na nią pasków taśmy klejącej, po której i tak zostają ślady kleju (widoczne na zdjęciach). R27 wraz z magazynkiem waży nie cały kilogram. Metalowy jest zamek, korpus, kurek, zaczep zamka, przyrządy celownicze, lufa, skrzydełka bezpiecznika, zwalniacz magazynka, spust, bezpiecznik w chwycie, ucho do „smyczy” i śrubki okładzin – tyle z zewnątrz. Oczywiście okładziny są plastikowe. Podajnik kulek w magazynku jest plastikowy co może budzić mieszane uczucia (we mnie takowe właśnie się budzą). Na replice mamy komplet oznaczeń włącznie z „NOVAK’S” na szczerbince. Blow-back jest nieco silniejszy od tego z Glocka 17 KSC/KWA (z metalowym zamkiem) – zobaczymy czy po pewnym czasie jego moc nie spadnie. Replika sprawia dobre drugie wrażenie (gdy już uporamy się z pozostałościami taśmy klejącej na zamku). Niezłe wyważenie i masa sprawiają, że klamka leży w dłoni pewnie i całkiem przyjemnie się prezentuje (oznaczenia). Zamek ma trochę luzu ale jest to do przyjęcia. Trochę drażni „świecąca” lufa wewnętrzna – to dla estetów. Jak się dziewięćset jedenastka sprawuje w akcji napiszę gdy nastąpi owa akcja. Na razie tyle.

 

Fotki:

 

http://picasaweb.google.com/callidionis/1911MEUByArmy#

Link to post
Share on other sites

Witam!

Kupiłem dzisiaj tą replikę, jest to moja pierwsza replika gazowa,

Od razu w domu rzuciła mi się jedna rzecz: po odciągnięciu zamka lufa zewnętrzna rusza mi się przód-tył ok 1cm!!

Czy to jest normalne?

 

Mam również problem z naładowaniem maga gazem, zaworek nie wchodzi w tą rurkę od butli (jest tylko na "styk"), normalnie większość gazu mi ucieka, już sobie skórę na palcach odmroziłem a mag dalej starcza na max 10 strzałów.

 

Co do repliki to pięknie wykonana, wszystko spasowane, nic nie lata (oprócz lufy!),

mag pięknie trzyma gaz, a okładziny z plastiku pierwsza klasa - pierwszy raz w życiu widzę tak dobrej jakości plastik.

Link to post
Share on other sites

co do gazożerności... zależy jak strzelasz... jak jedna kulka za drugą to gazu starczy na mniej strzałów, jeśli robi się przerwę pomiędzy strzałami wtedy powinno starczyć na więcej.

 

 

co do uciekania gazu... dex nie trzeba zadnej uszczelki :) ja mam standardową i nic mi nie ucieka... wystarczy dobrze przyłożyć końcówkę z butli i mocno docisnąć

( o tym że magazynek ma być do góry nogami i ma być, że tak powiem pod butlą z gazem to chyba nie muszę mówić ;) ? )

 

poza tym żeby wsadzić tam uszczelkę z zapalniczki chyba trzeba by wyjąć stockowego oringa jakoś nie mogłem go tam zmieścić.

 

Co do porównania z innymi... ja na razie sam bawiłem się takimi : USP KJW ( z plastikowym i metalowym zamkiem ), Glocki od 19 przez 17 (metalowy zamek) do 18, USP KSC plastikowy zamek, Desert Eagle TM... i szczerze mówiąc ( już dokładnie nie przypominam sobie DE bo to było jakieś 5 lat temu ) to MEU z ARMY bije wszystkie powyższe... wiem że nie są to jakieś super wypasione pistolety od WA czy TM, ale zawsze to jakaś informacja dla dobra ogółu ;)

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites
co do uciekania gazu... dex nie trzeba zadnej uszczelki icon_smile.gif ja mam standardową i nic mi nie ucieka... wystarczy dobrze przyłożyć końcówkę z butli i mocno docisnąć

 

właśnie, Ty masz standardową. A to się rzadko zdarza, większość chińczyków ich nie ma. Ba, nawet TM do swoich magazynków nie wsadza tej uszczelki standardowo :).

Link to post
Share on other sites

Stockowo żadnej uszczelki w zaworku nie miałem - sam metal, nawet u krakmana mi przestrzeliwali bez - też miał gościu (jakiś nowy) problem, strzelił 5 razy i mu się rozładowało.

 

Założyłem uszczelkę to teraz się ładuje banalnie prosto, ani kropelka nie ucieka.

Nie wiem jakim cudem wam ta uszczelka wypada, jak swoją musiałem ostro dopychać żeby weszła - już nie wyjdzie :killer: Tam w woreczku było parę typów uszczelek, włożyłem taką okrągłą grubą.

Link to post
Share on other sites

A ile on ma wogóle fps? Na taiwangunie zadeklarowane jest 300 ale widziałem gdzieś jeszcze w podobnej cenie tej samej firmy i miał niby 350 fps więc komu mam wierzyć? :strach: Bardzo mi się ten pistolecik podoba i zamierzam go sobię kupić. Na jak długo wystarcza pojemnik green gas 1100ml?? To będzie mój pierwszy gaziak, miałem nie kupować broni bocznej poprostu kocham colta 1911 a tutaj dodatkowo kusi przystępna cena no i full metal ;P

Link to post
Share on other sites

Jak to jest z tymi pełnymi oznaczeniami, na stronie Taiwangun na zdjęciach ich nie ma,a na airsoftguns są pokazane. Czy to oznacza że jeden ze sklepów sprzedaje replikę z pełnymi oznaczeniami, czy zależy jaki egzemplarz się trafi. No bo przecież Bocian zamawiając na Taiwangun oznaczenia ma pełne, a głupio by było zamówić replikę i mimo fotografii przedstawiających oznaczenia ich nie otrzymać.

Link to post
Share on other sites

Swoje R27 kupiłem w Gunfire gdzie - na zdjęciach na stronie internetowej - również nie ma pełnych oznaczeń. Odbierałem replikę osobiście w Militariach24 i dowiedziałem się, że "zdjęcia na stronie sklepu są fotkami poprzedniej serii a nowa dostawa oznaczenia już ma." Wynika z tego, że fotki w sklepach internetowych są nieaktualne niestety.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...