Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Allegro] Użytkownik ZielonaPantera


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupowałem tam spodnie flecktarn i wszystko było OK. Jednak przez mój błąd za spodnie zapłacono 2 razy z 2 różnych kont. Jak im napisałem o tym i poprosiłem o zwrot kontakt się urwał jakby zniknęli z Allegro.

Edited by blazejlo
Link to post
Share on other sites

Przypomniała mi się uwaga co do nich. Dostałem bluze za małą, na metce rozmiar się zgadzał, była na 195cm wzrostu a ja mam 193cm, a wyglądałem w tym tragicznie, moja bluza była max na 187cm. Albo źle zmieżyli albo skurczoną bluze dostałem.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem bluzę, pierwszy raz przyszła z popsutym zamkiem, po reklamacji błyskawiczna wysyłka i bardzo szybko przyszła bluza z dobrym zamkiem.

Jedno ALE - druga bluza miała rozcięty rękaw :wink:

 

Przesłałem informację (do dziś cisza i brak informacji), poskładałem więc 1 z 2. Ale chyba nie o to chodziło..... Miało być taniej, a - po doliczeniu kosztu wstawienia zamka u szwaczki - wyszło na to samo. Morał - sprawdzajcie dokładnie każdy fragment ciuchów od tego sprzedawcy

Link to post
Share on other sites

Ogólnie takie kupowanie coraz mniej sensu ma. Dają zdjęcie jakiejś szmaty, a i tak wysyłają inną. A , że to towar z demobilu, wychodzą cuda. Normalne, że nie sfotografują 100szt. bluz, a jedną i biorą pierwszą lepszą z brzegu i są potem takie kwiatki. Polecam kupowanie pokrowców, pasoszelek itp, ale mundurów i czapek już nie.

Link to post
Share on other sites

Kompletowałem u nich mundur z demobilu, i jak to z używanymi ciuchami raz trafi się lepiej innym razem gorzej ( w sumie chyba taniej niż w lumpeksie :lol: ) Ogólnie jestem zadowolony. Raz przysłali mi bluzę ze sporym rozdarciem, napisałem do nich e-maila ,szybko przeprosili za niedopatrzenie i po kilku dniach przysłali drugą bluzę :uśmiech:

Trzeba tylko przyznać ,że z rozmiarami to bywa różnie ale taki to już urok kupowania ciuchów bez przymierzania... ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Parę rzeczy u niego kupowałem jest okej ale....

-Łatwo można kupić sprzęt nie czekając na licytacje bo jak już coś ma to ma tego całe masy i nie żąda bóg wie jakiej kasy za swój sprzęt jak to napisali już moi przedmówcy

-Ze zwrotem aukcji jest ciężko, kiedyś kupiłem kamizelkę surwiwalową, chciałem ją wymienić ponieważ miała odprutą kieszeń, to nie było opcji żeby zwrócić bądź wymienić, zasłaniając się znaczeniem słowa demobil niby było napisane że używana no ale jednak nie spodziewałem się aż takiego mankamentu.

 

Generalnie jak dla mnie niema szału, jedynym plusem jest normalna cena, co u takich sprzedawców nie często się zdarza.

Link to post
Share on other sites

Również u nich pare rzeczy kupowałem i ogólnie jestem zadowolony, nawet bardzo. Tyle, że zanim mi tę paczke wysłał, poprosiłem o dokładne zdjęcia tego co mi wysyła... właśnie żeby później nie było, że jak z demobilu to bluza bez rękawa przyjdzie. Nie było rozczarowań, a i gratis drugie spodnie dostałem :)

 

Jak dla mnie godny sprzedawca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

...Również kupiłem u ZielonejPantery parę rzeczy, przesyłka ekspresem na drugi dzień :mrgreen: a gdy pomyliłem licytację, nie było problemu z jej odwołaniem, solidny sprzedawca, więc jeszcze na pewno parę rzeczy u niego kupię :mrgreen: ...

Edited by SDM
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...