Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Allegro] Użytkownik ZielonaPantera


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem, że bardzo nie ok. Wysłali mi na inny adres paczkę niż ich prosiłem, teraz będę miał problem z odebraniem, ponad to paczka idzie już tydzień, bo pomimo, że płaciłem za prio poszło ekonomiczną. Jestem wniebowzięty tym użytkownikiem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

da sie z nim dogadać jakoś poza aukcjami.?

bo...

zaczełem licytować buty, przebił mnie jakiś koleś więc stwierdziłem ze nie bede wydawał wiecej niz 40zł za buty w 'takim' stanie' [a zdjecia chyba robi osobno kazdej pary ;)] zaczełem licytowac 2 inne pary i za kazdym razem przebijał mnie tem sam klient, wyglada jakby sam podbijał cene, albo ktoś chce sie nieźle wykosztować ; ]

 

StRaNgE

 

Pisz po Polsku !!! Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Mam podobne odczucia jak kolega wyżej, 3 razy próbowałem licytować camelbak, i 3 razy mnie przebił ten sam użytkownik, w ostatniej minycie, na trzech różnych aukcjach

Warto dodać, że camele po kilku dniach pojawiły się ponownie. ZielonaPantera jest solidnym allegrowiczem, ale tylko w aukcjach "kup teraz".

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Moja opinia o tym użytkowniku to jest +db/-bdb. Zamówiłem sobie u niego kilka ładownic oraz koszulkę. Od wysyłki do momentu przyjścia paczuszki do mnie minął tydzień ( tu PP zawaliła sprawę). Otwieram patrze, koszulka nie ta co zamówiłem oraz brak zaczepu w ładownicy. Kontaktuję się ze sprzedającym poprzez email i pisze co i jak. Kontakt emailowy nie za dobry. W końcu po przesłaniu im zdjęć z wadami/brakami produktów stwierdzili iż doślą mi pełnowartościowy towar oraz zwrócą kasę za koszulkę której niestety nie maja już. Wysyłka w piątek, dzisiaj rano odebrałem paczkę ze sprawną ładownica oraz zwróconą kasą. Dodam jeszcze że niekompletna ładownica oraz koszulka zostały u mnie :-P .

 

Pomimo tego że się lekko na nich przejechałem, zrobię jeszcze u nich kiedyś jakieś zakupy ;-) .

Link to post
Share on other sites

...Ponowne zakupy ;) , nie wiem jak inni, ja bezproblemowo wylicytowałem 2 pary butów za grosze :P (z goglami to już gorzej :P ), zamawiałem również duży pokrowiec na manierkę US, zamiast jej dostałem małą, wysłałem maila, jako iż był wieczór, odpowiedź dostałem następnego dnia, odpisał że przeprasza za pomyłkę, wyśle na swój koszt właściwą, a tą co mam mogę sobie zatrzymać ;)następnego dnia miałem już ją w domu :-F , teraz również robię zakupy na ZielonejPanterze, i nie sądzę by się coś zmienić miało :P ...

Edited by SDM
Link to post
Share on other sites

Wygrałem aukcję, zapłaciłem przez "płacę z allegro", towar przyszedł do mnie kurierem błyskawicznie.

 

+ Bardzo dobry kontakt

+ Towar zgodny z opisem w 100%

+ Błyskawiczna wysyłka

+ Tani i szybki kurier

 

100% zadowolenia z transakcji.

 

PS. Niby szybkość dostawy nie zależy od sprzedawcy, ale wybór firmy kurierskiej, która wykonuje dostawy już od sprzedawcy zależy.

Link to post
Share on other sites

No muszę polecić Zieloną Panterę głównie za ceny i dostępność produktów zamówiłem u nich już 3 pary butów austriackich i jestem z nich w pełni zadowolony, oryginalne panele udowe zafoliowane to kolejne cudo :) + oryginalne ładownice w UCP, nałokietniki Bijan's Coyote udało mi się wyrwać za 18 zł :D . Ogólnie jest to mój ulubiony sprzedawca na Allegro kontakt znakomity, wysyłka superszybka, firma kurierska Siódemka jest moim zdaniem jedną z najlepszych (porównalna z DPD). Jedyny problem to Allegrowicze bijący się o od samego początku aukcji gdzie cena przedmiotu po pierwszym dniu przekracza 50 zł :wink: . jednym słowem DEBILIZM :wink:

Ps: u tego sprzedawcy aż chce się wydawać kasę :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No to widze ze czesto u tego allegrowicza z pomylkami ale zawsze mozna sie dogadac ;) Kupował ktoś ten zestaw http://allegro.pl/show_item.php?item=1173653564 ? W miare dobrym stanie te mundury są?

Myślę, że cena jest trochę podejrzanie niska. Nie wiem w jakim stanie mogą być spodnie, ale mogą być dość sprane, jednak nie powinny posiadać żadnych przetarć. Poleciłbym taki zestaw od innego użytkownika Allegro (nie sprane i żywe kolory) ale za cenę 45zł + przesyłka.

Link to post
Share on other sites

A ja mogę śmiało polecić sam kupowałem od tego użytkownika. Co prawda to prawda niektóre komplety mogą być w gorszym stanie no ale każdy jest świadomy tego że jest to demobil. Nigdy się nie spotkałem z podartymi lub poprzecieranymi spodniami lub bluzą ewentualnie mogą być sprane lecz i też to się rzadko zdarza.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że cena jest trochę podejrzanie niska. Nie wiem w jakim stanie mogą być spodnie, ale mogą być dość sprane, jednak nie powinny posiadać żadnych przetarć. Poleciłbym taki zestaw od innego użytkownika Allegro (nie sprane i żywe kolory) ale za cenę 45zł + przesyłka.

Nie za niska, u tego sprzedawcy takie ceny to normalka. Rozmiary najmniejsze jak i największe słabo się sprzedają. Mundury są zazwyczaj troszke sprane jak to demobil, ale przy moich nowych spodniach nie ma aż tak wielkiej różnicy.

Robiłem u tego użytkownika 2 zamówienia, wszystko było ok. Bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Wszystkie rzeczy są w super stanie, jak na demobil. Bardzo często są licystacje fajnych rzeczy, np. Kontraktowe ESS-y poszły za 50zł.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z pół roku temu wystawiali LBV od złotówki - wylicytowałem 3 - jedną za 15,50 zł dwie za 17 zł z groszami. Paczka za dwa dni była kurierem, jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że w paczce dostałem 2 ELBV i 1 LBV. LBV-ka jeszcze znośna była ale pierwsza ELBV miała zmiażdżone napy i klamry regulacyjne wiec nawet nie dało się z niej zrobić szelek a'la SEALs (finalnie zrobiłem z niej comfortpad), druga z gratisowym błotem z poligonu plus paczka stoperów do uszu. Za tą cenę nie ma się co dziwić. Zdjęcie konkretnych egzemplarzy nie chcieli wysłać, sprzedający nie odróżniający LBV od ELBV to jak dla mnie duży minus.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...