Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 EBB - CM.049 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na gunnerze piszą ze korpus metal jest tylko góra, dolne body jest z absu.

Poza tym strzela, można ładować w nim baterie... Otworzyć go i pobawić się w puzzle , a także przerobić na action mena ;) Pozdrawiam.

 

 

edit:// Prawdopodobnie także został użyty nylon podobnie jak we wcześniejszej wersji MP5SD6 tej samej firmy. (CM.041 SD6)

Edited by hasfa
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie no wiem, że różnica z wersją z a bez EBB to jakieś7 dyszek, jednak jest to temat o 0.49...

Czyli rozumując wolałbyś zamiast 0.41 dorzucić 70zł i kupić z EBB...tylko w sumie co to za BB, jak tylko klapka się rusza. W to miejsce lepiej magi sobie fundnąć :D

Link to post
Share on other sites

No i przyszedł do mnie mój Mp5sd. Na razie tylko go obmacałem, wygląda na solidną i zbitą konstrukcję. Z wad jakie mogę już wymienić to piny podtrzymujące chwyt, na bank się zgubią podczas strzelanki. EBB fajnie chodzi, myślałem że będzie to wyglądało gorzej :) W niedzielę pierwszy test, wtedy będę mógł coś powiedzieć więcej.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Chyba sobie pod choinkę to kupię. :D Lans+ osiągi+ plus miłość do MP5. Piny oklej taśmą klejącą. Ja tak zrobiłem i wchodzą ciężko, ale nie wypadną za cholerę ( tak zrobiłem w G36 JG ). Tylko nie za grubo, bo ich nie włożysz na miejsce.

Link to post
Share on other sites

Jestem po 1-szej strzelance moją Mp5SD. Oto kilka spostrzeżeń:

Zalety:

-tłumik faktycznie tłumi, replika jest na tyle cicha, że na te 15-20 m w ogóle jej nie słychać. W ogóle wydaje bardzo miły dla ucha dźwięk ;)

-celność w pełni zadowalająca

-EBB nadaje fajnego klimatu, można go w każdej chwili wyłączyć dzięki temu jest jeszcze bardziej cicha (EBB trochę hałasuje)

-bardzo poręczna strzela się często intuicyjnie (ale to już zaleta mp5)

Wady:

-dosyć ciężka bo aż 3,25 kg a to sporo jak na pistolet maszynowy

 

W budynkach bardzo dobrze się spisuje (wymieniłem sprężynę na słabszą aby nie ranić za bardzo kolegów ;)) Mimo tego, że strzelam głównie na semi to chyba sprawię sobię lepszą baterię.

 

Ogólnie mogę polecić ten zakup, może trochę na to za wcześnie, bo wszelkie usterki i awarie ujawniają się po jakimś czasie, ale jak na razie jestem w pełni ustatysfakcjonowany :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po dwóch strzelankach wyplułem jakieś 500-600 kulek, muszę powiedzieć, że replika jest świetna, dobry zasięg, dobre skupienie, strzały miłe dla ucha, blowbak dodaje krztyny realizmu, za taką cenę myślę, że nic lepszego się nie dostanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...