Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin snajperski AK gb.v.3


Recommended Posts

Witam

 

Nurtuje mnie takie pytanie: Czy da się podciągnąć gb.3 do ok. 550 fps lub więcej?

Chce wymienić cały gearbox ale pojawia się pytanie czy wszystkie części tunningowe da radę zamontować w szkielecie od gb.3?

Widzę mnóstwo mozliwości jeśli chodzi o wersję 2 ale nic o tak dużym tunningu 3-ki.

Link to post
Share on other sites

Używam stockowego gb v.3 z boyi i przy sp130 wyciągam 500 fps. 540-550? bez problemu, choć ja już nie widzę potrzeby

 

Ja potrzebuję do zrobienia karabinu snajperskiego i właśnie interesuje mnie 550 lub nawet do 600 fps.Planuje cały gearbox wymienić łącznie ze szkieletem, już z resztą napisałem do asg shopu ile mnie to będzie kosztowało. W końcu już przy takiej mocy wolę mieć dobre części żeby nie mieć problemów.

 

P.S.I też przyłączam się do pytania Germa :)

Edited by pumbishon
Link to post
Share on other sites

FTK Guarder'a M150, wymieniony tłok na DF, łożyska kulkowe DF, dysza DF, silnik systema Magnum, złożone w asgshopie na początku 570fpsów, teraz po ponad roku 540fpsów.

Strzela na auto i nie ma jakichkolwiek problemów.

Można włożyć M170, też będzie działać, ale nie ma sensu...

Link to post
Share on other sites

Gogin - to jest "oczywista oczywistość".

 

Można pokombinować z montażem lufy zewnętrznej od RPK, a potem jeszcze PBS zamontować.

Każdy szanujący się rusofil palnie sobie w łeb, nikt nie będzie chciał z tym biegać (lufa tak przynajmniej 700 mm).

Jak się dostanie do tego lufę, to aż żal byłoby nie wstawić potężnej sprężyny... I do tego potrzebny jest nam pancerny gearbox. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...