Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Ostatnio kolega podsunął mi pewien pomysł pomyślał że można by mapisać prośbe do DECATHLONU o wprowadzenie działu ASG/PAINTBALL ,bo to też sporty. Kilka podań nie wystarczy ale jak by sie zmobilizować i każdy by takie coś napisał to można by osiągnąć zamierzony cel, podania można złożyć w każdym sklepie tej sieci w wyznaczonym do tego miejscu.ASG to młody sport który nie jest niestety dość popularny a przy wsparciu takiej sieci sklepów może się szybko stać bardzopopularny :!:. Pomysł jest szalony ale porsze o wasze opinie :D

Link to post
Share on other sites

Po co?

Sklepów airsoftowych jest masa, w Decathlonie nie będzie obsługi znającej się na temacie, ani serwisu. Jedyne co będą sprzedawać to jakieś tanie chińczyki.

A na popularyzacji airsoftu przez ściąganie 15-latków na zasadzie "o, na półce leży karabin to se kupię" w ogóle nam nie zależy.

Link to post
Share on other sites
Kilka podań nie wystarczy ale jak by się zmobilizować i każdy by takie coś napisał to można by osiągnąć zamierzony cel, podania można złożyć w każdym sklepie tej sieci w wyznaczonym do tego miejscu.
Mamy kapitalizm, a sklep to nie urząd żeby w nim podania składać (skrzynkę skarg i zażaleń też mają?). Może lepiej po prostu zapytać pracownika o sprzęt do airsoftu? Jeśli takie pytania będą się powtarzać dostatecznie często, to taki dział pewnie powstanie.
Link to post
Share on other sites

Jakby na to nie patrzeć to AS nie jest tak starym i popularnym wynalazkiem aktywności fizycznej jak piłka nożna czy siatkówka. Przyczepić się można do samego określenia AS mianem sport ale to już sprawa dyskusyjna i wszystko zależy od punktu widzenia.

PS: Jestem troche zawiedziony tym działem, liczyłem że maniacy mają na swym koncie wiecej opisanych pomysłów a co najważniejsze zrealizowanych pomysłów. Jak na razie znakomita większość kolegów jedynie pisze i teoretyzuje dogłębnie dyskutując ale nie wprowadzając żadnych super pomysłów w życie. Szkoda a mnie się wydawało, że zrealizowanych projektów i pomysłów brakuje tylko na Śląsku :/ pzd

Link to post
Share on other sites

Primo: ASG może starożytnej grecji nie sięga, ale swoje 60-kilka lat już ma

Secundo: ASG może nie jest bardzo rozpowszechnione,

ale chyba nam nie zależy na mocnym rozpropagowaniu (ostatnie próby dały jeden artykuł w programie UWAGA, gdzie miesiąc później (po tragedii w niemczech) pojawił się artykuł sugerujący, że jesteśmy zwyrodnialcami). Tak więc niech będzie status quo.

Edited by Damotr
Link to post
Share on other sites

I jezu ludzie,czesto inni mysla o nas jak o paintballu.To dla mnie jak obraza:/ Nie zapominajmy ,że asg to w wiekszosci odtwarzanie jednostek i działań manewrowych,a nie "kto więcej zabije ".

Szkoda,że niektorzy (zwlaszcza początkujący) tego nie rozumieją.

Jak miałby wyglądać turniej ASG? Biegamy po lesie 200m/200m i kto szybciej chowa się za worki z piachem?

Eh.....Te pomysly.....

 

Im wiecej ludzi traktuje nas jako zdziecinniałych ludzi z zabaweczkami tym lepiej,czym mniej wiedza,tym mniejsze problemy.

Edited by Borol
Link to post
Share on other sites

Im wiecej ludzi traktuje nas jako zdziecinniałych ludzi z zabaweczkami tym lepiej,czym mniej wiedza,tym mniejsze problemy.

 

Nie zgodzę się z kolegom Borolem. Co o nas ludzie myślą ich sprawa, ale wiedzieć na ten temat co nieco by mogli. Chociażby po to żeby nie było sytuacji, że jak widzą grupę ludzi w mundurach to dzwonią na policję "bo jakieś podejrzane typy się kręcą".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...