Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [Real Sword]


Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przecież pod m150 działa dobrze stockowy tłok od RS - parę tłoków montowałem w cymie od RS i ludzie nie narzekają - przynajmniej te co były swego czasu do sprzedaży na gunfire - chyba że to były wzmacniane tłoki ale nie podejrzewam ich o to...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Nabyłem niedawno drogą kupna SWD w Gunfire. Dragunow dotarł był do mnie dziś przed południem. Z zaskoczeniem stwierdziłem, że nie ma części zapasowych, o których tutaj pisano wcześniej. I pojawia się pytanie: czy w Gunfire coś zakombinowali, czy Real Sword przestał dodawać "zapasy". Ktoś z Was się orientuje w tym temacie?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanie: czy komora w RSie też jest tak zrobiona że te "pokrętło" z dystanserem na gwincie ma na komorze straszny luz boczny? Mam cyme i jest to dla mnie chyba problem :F Chciałbym sie dowiedzieć czy rsowa komora to też takie "coś". Jeśli RSowa jest sztywna, to bede musiał upolować gdzieś :F

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Udalo mi sie dograc deal i raz uzywany RS bedzie w moich lapkach za 450e:) mam teraz pare pytan: ze wzgledu na to ze siedze w Irl musze zmienic sprezyne tak zeby miala max 328fps inaczej nie wpuszcza mnie na site. myslalem ze wymienie sprezyne wloze precke plus gumke. mozecie mi polecic cos tak zebym nie przekroczyl tych diabelnych fpsow a mial w miare zasieg na replice.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

U mnie, po założeniu tych śrub fps wzrosły o ok. 12 (mierzone zaraz przed montarzem srub ze sprężyną dociskającą hu i po montarzu). Ale nie o tym chciałem pisać. Montował ktoś ostatnio jakiś inny tłok (dostępny w polsce) niż stokowy? Z racju braku tłoka systemy zastanawiam się, czy podejdzie np. shs po sfrezowaniu połowy zębów? Stosował ktoś takie rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Adaś niemal wszystkie wojenne i powojenne wynalazki radzieckie, mają optykę montowaną z lewej strony. W tym replika swd od rs. Pso, posp i pochodne, z zespolonym montażem, zawsze są przesunięte na lewo od osi lufy. Z montażami dedykowanymi z szyna 22mm jest różnie, mają przesunięcie na lewo lub na prawo od osi lufy, żeby były osiowo to trzeba podłubać i przerabiać.

3eb3eb9f0dba81c0med.jpg

15826d8460e12af4med.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...