Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G.5K od Galaxy


Recommended Posts

Na sam początek może link:

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,106

 

Cena: 212zł

 

Waga: 1200g

Magazynek: Hi cap 200 + low cap

Typ akumulatora: mini (w zestawie)

Gearbox: v.3

Długość: 30 cm

Prędkość: 300< FPS

Długość lufy wew (mm): 140 mm

Hop-Up: regulowany

Typ ognia: pojedynczy i ciągły

Materiał: ABS

Materiał korpusu: ABS

 

 

Mój opis:

 

G.5K od Galaxy to dobra broń, niezła - jak na swoją cenę. Jest krótka, dosyć szybkostrzelna, i poręczna. Idealnie nadaje się do CQB, chociaż w lesie sprawuje się także nieźle. Jest dosyć precyzyjna, akumulator wystarcza na dosyć długi okres czasu. Magazynek hi-cap 200 kulek wystarcza na raczej długa, choć gdyby cały czas strzelać, bardzo szybko by się skończył. W zestawie od Krakmana, dostajemy także drugi magazynek -- low-cap 40 kulek, idealny, gdy skończy się amunicja w hi-capie.

 

Jak każda broń, G.5K ma też swoje wady. Największą z nich jest... praktycznie cały środek. Piny, najważniejsze śruby, które "sklejają" wszystko do kup, gdy są nowe, bardzo trudno je wyciągnąć, lecz po kilku wyciągnięciach i dokładnych włożeniach, wchodzą i wychodzą jak z masła. Następnie akumulator: jest on typem mini, z ładowaniem nie ma większych problemów: wystarczy podłączyć do ładowarki. Następnie wkładanie akumulatora: chole..nie źle się wkłada. Trzeba bardzo powoli, ostrożnie. Bez pomocy czegoś chudszego od palca, nie da się włożyć. Włożyłeś, to co? Podpięcie z broni do akusia jest na odwrót. Kabelki trzeba odwrócić. Włożyłeś, szlag Cię nie trafił, to znowu trzeba założyć ochronę na akumulator i gearbox'a. I znowu szlag może trafić.

 

Wygląda na to, że G.5K ma więcej wad niż zalet. Ale to się tylko zdaje. Ogólnie broń warta polecenia, więc polecam ją każdemu nowicjuszowi, jako broń główną, ale także polecam ją każdemu - expertowi, zaawansowanemu, jako broń drugorzędną, ponieważ na tym miejscu też sprawdza się świetnie.

 

 

Sorki, że się tak rozpisałem :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście rozpisałeś się że ho, ho -,-

Po 1. Nie broń tylko replika.

Wiem że umownie na forum używamy słowa "broń" myśląc o replice, ale bez przesady.

Po 2. W tekście jest mnóstwo powtórzeń, np.

"G.5K od Galaxy to dobra broń, niezła - jak na swoją cenę. Jest krótka, dosyć szybkostrzelna, i poręczna. Idealnie nadaje się do CQB, chociaż w lesie sprawuje się także nieźle."

A po 3. Nie rozumiem po co pogrubiasz niektóre fragmenty tekstu.

Ogólnie ta recenzja, jeśli w ogóle można nazwac tak ten tekst, jest bardzo dziwnie napisana. Jakby nie po polsku(?).

Stylistyka u Ciebie leży i woła o pomstę do nieba.

Jednym słowem, umrzyj.

Edited by Bethezer
Link to post
Share on other sites

Dajcie Chłopakowi mieć swoje 5 min. Przeciez ta recenzja jest tak wszechstronna i dużo mówiąca o replice, że całą reszta tego co jest w tym długim temacie i w reckach tutejszych "degustatorów" to o kant d.. rozbić. Na pewno sporo Kolegów niezdecydowanych jak zobaczy taki ekstrakt recki to zaraz poleci nabyć, albo zrobi zamówienia ;-).

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie - byłego posiadacza tego modelu nawet, nawet ta recenzja. Chcę jeszcze dodać, że z PDW możemy zrobić "K" poprzez odkręcenie śrubki w zaślepce kolby. Po takim zabiegu pozbędziemy się kolby, lecz nie zaślepki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...