Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Witam

 

gdzie dorwac chrono radecka ? Pisalem do niego na PW ale poki co brak odpowiedzi. Dzwonilem na numer podany na chrono.lmbr.pl i koles mowil ze to pomylka :o. (ze, tam nie mozna zamowic-o ile dobrze zrozumialem).

Edited by songoku
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Funkcja szybkostrzelności. Test wykonany za pomocą wiertarki 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=50moJmhTbno

 

Funkcja szybkostrzelności. Test wykonany za pomocą wiertarki 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=50moJmhTbno

 

W jaki sposób mogę się skontaktować w sprawie chrona Radeckiego, bo chciałbym takie kupić?

Proszę o podanie namiarów.

Mój email: eref@o2.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

A sporo o nim swego czasu było pisane, wystarczy wpisać UFC w takim magicznym okienku na samym dole strony "przeszukaj temat" i będziesz miał ze 20 postów o tym.

 

Ja bym robił sam - są schematy na forum, lub odkupił egzemplarz od chłopaczka który w tym temacie aktywny jest. Koszt takiego chrona to 100-120zet, a hula lepiej niż guarder, madbull, ufc czy inny shit.

Ewentualnie do Radeckiego uderzyć można, ale nie wiem czy teraz składa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Czy ktoś używa i poleca chronograf Element e1000? Czy raczej sobie odpuścić?

 

Zależy mi na małym prostym chrono do użytku "domowego". Dobrze by oczywiście było, żeby wyniki nie były z "kosmosu" :)

 

Poszperałem troszkę w internecie i pooglądałem filmiki - opinie dosyć pozytywne, ale dobrze byłoby kogoś zapytać kto miał stryczność.

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś używa i poleca chronograf Element e1000? Czy raczej sobie odpuścić?

 

Zależy mi na małym prostym chrono do użytku "domowego". Dobrze by oczywiście było, żeby wyniki nie były z "kosmosu" :)

 

Poszperałem troszkę w internecie i pooglądałem filmiki - opinie dosyć pozytywne, ale dobrze byłoby kogoś zapytać kto miał stryczność.

Osobiście używam od ponad 2 lat i nie miałem z nim żadnych problemów. W porównaniu do innych wskazuje fps poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Używałem ostatnio Chrono R2A i mogę szczerze polecić. Poaje dużo danych, liczy statystki zliczonych strzałów i factor IPSC :)

Dla mnie problemem było, że inne chrona nie widziały zielonych pocisków, w tym nie było najmniejszych problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...