Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 (BI-416) [Boyi]


Recommended Posts

No, pucha kozacka. Od razu +10 punktów lansu.

 

Body mogło by być czarne według mnie, ale to kwestia gustu.

 

Ciekawe jak z bebechami, bo JG jest nie do zajechania.

 

Ale i tak bym kupił JG, jak bym miał wybierać z pośród: AGM, Boyi i JG.

 

Sam mam JG H&K 416 Semi Only Long Sniper Rifle z tuningiem 500fps.

 

Jak GB będzie do dupy i cena powyżej 500PLN to to nie będzie hit.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Ma ktoś jeszcze to HK?

Jak chodzi po tym "tuningu" od Krakmana?

Bo miałem kupować HK416 od JG ale to ma aluminiowe body a Hypki w nowościach pisał, że wykonanie stoi na wysokim poziomie więc jeśli ktoś je ma to proszę o jakiś opis także pod względem mechanicznym.

 

EDIT:

Tu jeszcze link http://www.youtube.com/watch?v=LuAKgkaB1BI

Edited by Grzesiek34232
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jeszcze to HK?

 

Bo miałem kupować HK416 od JG ale to ma aluminiowe body a Hypki w nowościach pisał, że wykonanie stoi na wysokim poziomie więc jeśli ktoś je ma to proszę o jakiś opis także pod względem mechanicznym.

 

 

 

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to muszę dodać, że jakkolwiek w moim egzemplarzu praktycznie nie ma się do czego przyczepić, to warto poczekać na opinie użytkowników którzy kupili replikę Polsce.

 

Już wyjaśniam dlaczego: w ostatni weekend z wielki zdziwieniem zobaczyłem w rękach kolegi z Poznania HK416 Boyi (było to bardzo krótko po premierze na Taiwangunie) - kolega powiedział, że już jakiś miesiąc temu replikę można było dostać na Gunfire.pl (czyli sporo wcześniej niż u Krakmana). Co ciekawe replika którą miałem okazję widzieć posiadała oznaczenia HK (w Polsce ta wersja miała być niedostępna). Jakość spasowania jej elementów zewnętrznych była natomiast znacznie gorsza niż w mojej replice. Szczelin między elementami korpusu i szynami były gigantyczne.

 

Możliwe, że Gunfire rozprowadzało egzemplarze z pierwsze partii produkcji i obecnie wszystkie HK w wykonaniu Boyi prezentują już właściwy poziom wykonania, ale zalecam ostrożność, żeby nie kupić bubla.

 

 

 

Pozdrawiam! :)

 

/Andrzej

Link to post
Share on other sites

Byłem w taiwangunie i wg. mnie sprawa oznaczeń na zdj. u taiwana to kwestia prawna (dla świętego spokoju nie ma oznaczeń bo jeszcze ktoś by przyszedł i zaczął wypytywać o prawa, licencje a tak to nie ma podstaw, mówię tu o HK, które ost. wariuje ;-) ). To HK od krakmanów MA oznaczenia.

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamontowałem składana kolbę (jak wyżej wymagało to piłowania) plus tłumik płomienia Novaske i granatnik AGX light i wyszedł ciężki ale kompaktowy potwór-zamiast atrapy lasera chyba założę ładownice materiałową np. mają takie na Specshopie-lub stworzę atrapę latarki na sticka lub Li-Po.

Link to post
Share on other sites

Zamieściłem parę fotek na http://pl.netlog.com/tomek_socool

w różnych konfiguracjach-trzeba by jeszcze jakąś atrapę latarki wymyślić na lepszy akumulator patrzyłem już za tanimi latarkami w marketach budowlanych lub różnymi rurkami nie za dużej średnicy potrzebny byłby wtedy tylko uniwersalny montaż latarki-parę sklepów airsoft coś takiego ma.Od biedy nawet można by przymocować do body 2 czarnymi zipami (takimi jak do kabli) eksperymentuje tez z ładownicą zamiast tej kiepskiej atrapy lasera.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja kupiłem u ebay banned.

Gumka do wymiany,dzwiek przeraźliwy,maga mozna podkrecac tylko takim pierdolcem,nie mozna palcem.

poza tym cudo.Wykonanie,bolt catch. Piny nie moga wypasc,bezpiecznik samochodowy(jak w kalachach) ,mnostwo oznaczen HK.Druga lufa,drugi celownik.Jest wypas.Szkoda tylko ze tak kiepsko mi strzela.z jakies 25 m

 

 

Oto parę fotek z zewnątrz:

http://img5.imageshack.us/gal.php?g=dsc01032oq.jpg

Edited by Borol
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...