Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TAVOR - TAR 21 [ARES]


Recommended Posts

Witajcie Maniacy :D Mam dokładnie takiego Tavora http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=6167 tyle że czarnego :P

 

Mam problem... mianowicie po pierwszej strzelance wszystko było OK. Jednak na drugiej i trzeciej po podłączeniu naładowanej baterii karabin oddał kilkanaście strzałów po czym umilkł. Jest to ciekawe, bo po krótkiej chwili w pomieszczeniu znów działa i nie ma z nim problemów. Czyżby marzł ?? A jak na razie bywało dosyć chłodno, jednak to nie powstrzymywało konstrukcji Cymy i ASG w dalszej pracy.

 

Jeśli ktoś miał podobny problem do mojego lub wie co się dzieje to proszę o kontakt na priv...

 

Pozdrawiam

Mroziakpl

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam problem z mikrostykiem w tavorze. Robiłem przegląd i tuning repliki (wymiana tłoka i głowicy, zębatek itd) i oczywiście po złożeniu są problemy ze spustem. Ten ich j...ny system cięgieł jest znany w całym internecie ale z pomoca jest różnie :).

Po zapoznaniu się z opiniami zeszlifowałem plasikowe gówno które zamyka mikrostyk aby chodziło lekko i niby jest super. Ale po odpaleniu na sucho gearboxa strzela on kilka sekund a potem przestaje i spust przestaje stawiać opór i nie da się go odpalic (chodzi o tę plastikowe gówno które wystaje z gearboxa i odpala spust po przeniesieniu siły z cięgna) Mam takie wrażenie że od wibracji (chodzi leżąc na stole, coś się w środku przemieszcza i przestaje działać to gówno platikowe. Przyklejał je ktoś do gearboxa albo do mikrostyku albo może podłożyć coś aby lepiej to zaklinować w gearboxie.

A druga sprawa. Ma ktoś jakąś super radę jak składac do gówno aby nie zabierało tak dużo czasu. Ułożenie zębatek z wyskakującym anyrewersalem jest lekko wk..jące.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Czy też mieliście problem z odkręceniem śruby do szybkiej wymiany sprężyny (chodzi o imbus, który jest w środku)? Za chiny nie mogę go odkręcić.

 

Tavor niestety pierwszy raz odmówił posłuszeństwa. Naciskam spust i zero reakcji, prąd jest podawany do silnika, bo słychać jak próbuje się zakręcić, ale nic się nie dzieje. Wygląda, że to jakaś zacinka? Może mieliście podobny problem?

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...