Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm czyszczenie konieczne po wczorajszej strzelance ale działa zajebiście. Początkowo myslałem ze spadła mi celność po zamontowaniu zaworu ale to nie celnośc spała tylko zasięg podskoczył. Wczesniej jak leciało na 40m z tego 30m celnie to mi sie zdawało git. Teraz leci na 50m więc ostatnie 20 sa juz mniej celne :D ale wcześniej ich w zasadzie nie było w ogóle heheh.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak widziałem je ale najpierw metalowy zamek. Z resztą wydatki mnie dopadły okrutne :D bo koncert we wrześniu...

 

Lufki jeszcze nie zmieniłem ale pewnie zamontuję PDI bo nie są straszliwie drogie. Najpierw jednak zamek i w razie konieczności dobrać nowe sprężyny kurkową i powrotną. Pod kurkową powinna wystarczyć podkładka niewielka ale powrotną będę musiał dobrać mocniejszą. Gumki zmieniał nie będę chyba że po testach wyjdzie że jednak KM head lepszy (na szczęście mam taką w VSR to na chwilę mogę zamienić). Niestety teraz niemam nawet czasu jej pomacać, kupe pracy mam :/. W przyszłym tygodniu zamieszczę może niewielki reviev :Dczy jak to sie tam nazywa.

 

Bardzo podoba mi się wydajność pistoletu: na jednym nabiciu gazem wywalam imponujące ilości kulek. Na pewno jest to zasługa dużego magazynka ale i tak robi wrażenie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lambert, za dużo srebrnego więc mi sie nie podoba. Lubię czarno srebrne ale w swojej dołożył bym spust, zatrzask zamka i ew bezpiecznik chwytowy srebrny, reszta zostaje :D

 

 

Pablo, nie wiem, nie mam zamiaru sprawdzać bo i tak mojej hi capy nie karmił bym CO2. Głównie z tego powodu że to jest gnat na GG a i tak katuję go topgazem (i to na zaworze hi-flow).

 

Dałem podkładki pod sprężyny: powrotną i kurkową. Strzela dooooskonale :D ale dalej brak kasy na zamek (i jeszcze długo...) bo tu koncert, tam flaszka i kasa sie rozchodzi :D.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

zapomniał bym: zmierzone 330fps mam po zamontowaniu zaworu hi flow i głowicy tłoczka od PDI. Na dniach czyli pewnie tuż po weekendzie będzie metalowy zamek guardera u mnie. Obfotografuję i się pochwalę. Została jeszcze do kupienia metalowa lufa zewnętrzna ale w Polsce nie znalazłem takiej jaką chcę no i lufa precyzyjna.

 

 

 

EDIT:

a te precki PDI są niestety do pistoletów KWA KSC więc do TM nie pasują o ile mnie pamięć nie myli a przerabiania lufy PDI się nie podejmuję

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jest i metalowy zamek guardera. Piękny ale nie obyło się bez problemów: brak instrukcji co może i wydaje się śmieszne ale jednak przydała by się bo trzeba przerobić lekko ten zespół od BB. Z przodu zamka znajdują się dwie, ogromne wady w wykonaniu które praktycznie uniemożliwiają jego pracę. Są to dwa maleńkie ale widocznie celowo tam umieszczone występy metalu które trzeba spiłować bo haratają o szyny po których jeździ zamek. Proste do naprawy :). Muszka i szczerbinka wchodzą cudownie na wcisk i to mocny wcisk, to spory plus. A, jeszcze jedna wada, duża. Otóż tulejka w której porusza się prowadnica sprężyny nie wchodziła do zamka w ogóle :wink: ale poprawione pilnikiem i papierem ściernym.

 

Do poprawnego działania wymagał wymiany spr powrotnej na jeszcze mocniejszą ale to żaden problem no i dość oczywiste to jest. "Kop" wyraźnie mocniejszy :D. Spadła lekko wydajność, mniej kulek na 1 nabiciu wywala ale jeszcze jest OK.

 

 

 

img0388jf.th.jpg

 

img0389e.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Sporo czasu minęło a HC nadal chodzi jak złoto... Wydatki wstrzymałem na razie ale jednak jednemu nie mogłem się oprzeć:

3812eb9749.th.jpg

 

W dalszym ciągu czeka mnie kupno precki bo chyba się przyda :D ale zastanawiam się jeszcze jaką. PEwnie stanie na KMH. Jeszcze na jedno jestem chory: długie magazynki. Są dostępne na SS na szczęście. Niebawem dokupię.

Link to post
Share on other sites

Nie wezmę PDI bo w Polsce niema do TM.

 

Zewnętrznych luf w PL brak a i za granicą nietęgo z tym. Najchętniej jakąś zwykłą, bez bajerów tzn: na pewno srebrna w kolorze, z grawerem na komorze nabojowej. Czyli chyba guarder lub LL...

 

Gumkę nadal mam stockową ale z doswiadczenia wiem że KMH są rewelacyjne natomiast NB są za twrde do snajperki 570fps a co dopiero do pistoletu?

 

Laser kupiłem na EBB za 41$ dokładnie taki http://www.ebairsoft.com/small-532nm-green...ount-p-974.html

 

 

Już do mnie ze speca lecą kolejne części: wzmocniony, doszczelniony zaworek cylindra o podobno polepszonych parametrach oraz długi magazynek.

Link to post
Share on other sites

Gumki na razie nie wymieniam bo mam przeca TM stockową która jest dość dobra. A i tak kupie potem KMH.

 

Natomiast doszły do mnie części i...

 

img0389bm.th.jpg

 

Magazynek cudo, wreszcie gnat jest fajnie wyważony ;]. Zamontowałem tez ten zawór cylindra ale jeszcze nie testowałem w boju. I szybko tego nie zrobię. Zastanawiające jest to że z założoną uszczelką zawór nie pasuje a bez niej- śmiga. Zamontowałem bez i zobacze co bedzie. W końcu stockowy niema uszczelki...

Link to post
Share on other sites

Wykręciłem BB z zamka.

Wypadła z niego długa, cienka sprężynka

(normalnie znajduje się u góry, zaraz pod zamkiem/szczerbinką).

Sprężynka jest węższa z jednej strony, szersza z drugiej (dlaczego?).

Która strona to przód, a która tył (w jaki sposób ją zainstalować)?

Link to post
Share on other sites

Stawiam że jeden pies.

Racja, działa w obu wariantach.

W instrukcji narysowali, że cieńszą do tyłu.

Zmieniłem zamek na metalowy, który jest odrobinę szerszy od stokowego.

Nie zatrzymuje się w tylnym położeniu, bo slide catch nie może wskoczyć w wycięcie.

Będę wdzięczny za pomysły.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...