Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest gruby bo tak ma być, to dwurzędowy mag.

 

Jesli chodzi o wysokość stopki to w wersji 4.3 jest płaska a nie taka jak w 5.1. W zwykłym magu do 5.1 jest wysoka ale ja (chyb przez pomyłkę sklepu lub producenta) dostałem magazynek od wersji 4.3. I się z tego cieszę bo ładniejszy ;]. Natomiast długi mag ma stopkę jak wersja 5.1.

Link to post
Share on other sites

W długim magu stopkę można wywalić jednak nie polecam- trzyma się ona na zaworze napełniania który wystaje na okolo 1-2mm z korpusu i w ten sposób blokuję stopkę na miejscu. Zawór będzie narażony na uszkodzenie itp. W standardowych magazynkach, zarówno 5.1 jak i 4.3 stopki magazynka trzymają się na sprężystym zatrzasku utrzymywanym sprężyną podajnika a zawór jest schowany więc problemu tego typu niema. Ale i tak magazynek bez stopki wygląda źle, zwłaszcza w sportowym pistolecie tego typu gdzie stopka jest amortyzatorem żeby magazynki z pistoletu wywalać na ziemię.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podepnę się pod temat.

 

Czy to normalne, że głowica tłoka PDI siedzi bardzo ciasno w cylindrze i w efekcie chodzi bardzo ciężko? Narazie tylko przymierzałem i niezbyt ciekawie to wygląda. Tak ma być?

 

Druga sprawa, wie ktoś gdzie aktualnie można dostać dolne zawory do magazynków Hi-Capy WE? Poszedł mi już drugi zawór, 2 z 3 magów jakie posiadam są niesprawne...

Link to post
Share on other sites

Yeah, dodałem podkładkę bardzo cienką pod uszczelkę łączącą magazynek z cylindrem i wzrósł znacznie kop. Zauważyłem że krótki magazynek, bez względu na to który zawór dałem (stock czy TK) dawał mocniejszego kopa. Wynikało to ze słabszego docisku uszczelki do cylindra. Teraz długi mag z zaworem TK daje o wiele wiekszego kopa. I tak ma być.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Pamiętacie mojego podjechanego Brzydala?

Właśnie zaczyna mi się kruszyć ten wykwintny zamek Shooters Design.

Pęka część uderzająca o (nie wiem jak to nazwać) żerdź/prowadnice sprężyny powrotnej.

Aluminium jest po prostu za miękkie. Możliwe że kupie Inokatsu szybciej, niż bym chciał.

Na początku lutego będę miał dostęp do aparatu, to wstawię fotkę.

Jak ktoś wie o co mi chodzi bez zdjęcia i ma jakiś pomysł, to chętnie przeczytam.

Link to post
Share on other sites

Gumowa podkładka amortyzująca na prowadnicę sprężyny powrotnej, twardsza sprężyna powrotna.

Sprężynę mam Guardera 150, o tej gumce myślałem. Myślę, że to opóźni, ale nie zapobiegnie pęknięciu brody.

Za parę dni wstawię fotki. poczekam, może jeszcze czymś nas olśni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...