Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jako że temat został poruszony w innym wątku - mam pytanie co do znawców przedmiotu.

Zakładając że karabin jest oparty na systemie aps-2 - powiedzcie co trzeba by wymienić aby ten karabin działał należycie, bo podejrzewam że 450 fps w stocku to trochę za mało.

Cena z przesyłką do Europu 260 $ kusi jak diabli :evil:.

A może ktoś ma informację czy szykuje się wersja gazowa?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Według mnie ma rację, dzisiaj niestety 450 fps w springu to trochę za mało, żeby mieć przewagę nad aegami.

 

Piszą, że zespół spustu i seary są metalowe, na ile jest to wytrzymałe to się okaże. Na pewno do wymiany lufa na precyzyjną, pewnie gumka, chociaż nie wiadomo co tam siedzi. Sprężyna M170 lub 190, do tego zespół cylindra, jakiś lekki tłok. No i lunetka, jakieś M3 4,5-14x50 np :D

Link to post
Share on other sites

bebeszki od aps2 to maks 650, więcej juz słabawo bo fpsy spadają.

 

Sam pisałeś że max to 650 - albo cię nie zrozumiałem.

 

Co do pytań - to chcę kupić tą replikę - nie podoba mi się tylko brak magazynka :( - o wiele fajniejsza jest M82

Link to post
Share on other sites

Jak wsadzisz resor od tira to dużo.:twisted: To, ile można to zależy czy chcesz naciągać replikę ręką, czy nogą jak kuszę... m210 jest chyba najmocniejszą sprężyną na rynku, ale nie o tym temat jeśli dobrze pamiętam. Jak dla mnie to dyskusja o replice której jeszcze nikt nie dotykał w polsce jest bezcelowa, bo to tylko gdybania, bo co by to było gdyby ten Barrett m99 okazał się nie do końca kompatybilny? :strach: :strach: :strach:

Chociaż, bądź co bądź, replika budzi u mnie nie małe zainteresowanie, a przede wszystkim KUSI!!!! Ciekawe kiedy będzie w Polsce... :roll:

Edited by nfbt
Link to post
Share on other sites

Konto PP już mam, dawno potwierdzone i zweryfikowane :) - nie po raz pierwszy kupuję za granica, wprawdzie kupowałem w Stanach na Ebayu ale nie sądzę żeby to była różnica z Hong Kongiem.

Co do kupienia to powstrzymują mnie trzy rzeczy:

 

1. Czekam na wypłatę 15 lipca i jeżeli się nie opamiętam to kupię.

2. Chętnie bym poczekał aż będzie w polskim sklepie - gwarancja by się przydała

3. Nie ta wersja co trzeba - M82z magazynkiem bardziej mi się podoba - BTW

http://www.apextacpro.com/product_info.php?products_id=549 tu jest wersja AEG

Link to post
Share on other sites

No fakt faktem- nie, ale takie moje luźne domysły i to co czytałem :) Tak mi się poprostu wydaje, skoro niektórzy mają problem z naciągnięciem 180/190 to m210 wydaje się albo trudna albo nie do naciągnięcia w pozycji leżącej. A tak co do tematu, to szkoda, że zrobili magazynek na 25 kulek w M99... Jakby dodali np łuski .50 na kulki to... AHHH, Klimacik :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

sorry że przeszkadzam, ale mam kilka uwag odnośnie tego chińskiego M99...

mianowicie:

1-jest to klon konwersji do replik typu APS2 dostępnej na WGC

2-magazynek jest z przodu (przed chwytem) czyli lufa to pewnie 509 lub dodać tłumik

3-nie jest warta, tzn pewnie będzie trzeba sporo doinwestować, a sam miałem krótką rozmowę z firmą G&H, w trakcie której powiedziano mi że mogą zrobić barretta M99/95 w systemie bullup, tzn żeby magazynek był tam gdzie powinien, co wtedy daje skrócenie repliki/dłuższą sprężynę (wycenili to na jakieś 1900zl), a że były by to same stalowe części, M170 to raczej nie był by kłopot, no i po co więcej...

 

a tka bardzje w temacie, do wymiany...podejrzewam że będzie to coś w stylu wzięli WARRIORa I, i zmienili mu body, niezbyt fajny pomysł jak dla mnie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...