Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Natknąłem się na gazowego bolta do APS-2. Powinien przypasować do M99 SW. Widział gdzieś ktoś może jakąkolwiek informacje o tej replice z założonym gas boltem? Czy poza nim trzeba jeszcze coś przerabiać, czy wystarczy, wsadzić, uszczelnić bolta i śmigać?

 

 

 

Link do Gazowego cylindra

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1844&name=G&G_-_Zestaw_Cylindra_APS-2_-_Gas_bolt

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

A ja trochę z innej beczki..Mam pytania do posiadaczy m99: 1-czy wam też tylna część magazynka nie dochodzi całkowicie w replice??? Przód wchodzi okej ale jego tylna część jest jakby odpychana i wyłazi na zewnątrz :zastanawia:

2-czy jest jakiś sposób na zmiękczenie spustu?? Strasznie ciężko się go naciska.

 

To na razie tyle, jeśli ktoś ma, wie to niech odpowie proszę :biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam Panowie. Zastanawiam się, a raczej na pewno kupie M99. skoro ta replika jest już w Polsce od paru lat, to pewnie będziecie mogli mi pomóc.

 

Będę chciał na pewno tam parę części powymieniać jak n.p. sprężynę na 170.. może 190, prowadnice, tłok, czyli prawdopodobnie i cylinder ( czy samego cylindra nie trzeba zmieniać? .. podejrzewam jednak że wypadało by zmienić, skoro wszystko tam wymieniam )

 

I ponoć Zespół spustu Zero, i PDI nie pasuję, bo m99 ma jakiś swój specjalny zestaw? prawda? bo jeżeli tak, to wole to 500zł wydać na co innego, niż kupić spust, tylko po to żeby zobaczyć że nie pasuje.

 

i czy lufa jbu ( http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=8657&name=JBU_-_Lufa_Precyzyjna_Tight_Bore_-_6.01_-_590mm_-_PSG1 ) by tam pasowała? ponieważ słyszałem że nie wszystkie mogą tam pasować

 

 

Z góry dzięki !

 

Pisz zgodnie z zasadami pisowni. Stosuj duże litery.

Viper

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...